А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт сен 07, 2021 16:41

завтра на позачерговому засіданні Верховна Рада розгляне... проект постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA) ".

Оскільки з цього приводу зараз багато розмов і спекуляцій хочу прояснити кілька моментів:
- статус жодним чином не заважає нашому вступу в НАТО або в інші євроатлантичні структури;
- статус дає ряд переваг перед просто договорами про співпрацю, в першу чергу в плані доступу до військових технологій, закупівлі зброї в США і військової допомоги;
- також є можливість розміщення американського військової контингенту (але для цього, безумовно, необхідне наше рішення);
- статус MNNA є у 18ти країн в різних частинах світу і кожна з них скористалась цією можливістю по-різному. При правильному підході ми зможемо вижати максимум як ті ж Ізраїль та Японія. Все залежить від нас;
- головне правило – нашим пріоритетом має бути посилення власної армії. Саме для цього нам потрібна підтримка США і статус MNNA, а не для того, щоб буцімто хтось за нас все вирішував.

Закликаю завтра всіх колег, які на ділі готові розбудовувати сильну Україну, підтримати цю важливу державницьку постанову.
Безпека України понад усе! Тримаймо стрій!

Подробиці -

https://blogs.pravda.com.ua/authors/gon ... 70ae603fa/

Зи. Це просувають депутати ЄС звісно ж
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср сен 08, 2021 19:03

Dragon писал(а):завтра на позачерговому засіданні Верховна Рада розгляне... проект постанови "Про Звернення Верховної Ради України до Конгресу Сполучених Штатів Америки щодо надання Україні двостороннього статусу основного союзника Сполучених Штатів Америки поза НАТО (MNNA) ".

Оскільки з цього приводу зараз багато розмов і спекуляцій хочу прояснити кілька моментів:
- статус жодним чином не заважає нашому вступу в НАТО або в інші євроатлантичні структури;
- статус дає ряд переваг перед просто договорами про співпрацю, в першу чергу в плані доступу до військових технологій, закупівлі зброї в США і військової допомоги;
- також є можливість розміщення американського військової контингенту (але для цього, безумовно, необхідне наше рішення);
- статус MNNA є у 18ти країн в різних частинах світу і кожна з них скористалась цією можливістю по-різному. При правильному підході ми зможемо вижати максимум як ті ж Ізраїль та Японія. Все залежить від нас;
- головне правило – нашим пріоритетом має бути посилення власної армії. Саме для цього нам потрібна підтримка США і статус MNNA, а не для того, щоб буцімто хтось за нас все вирішував.

Закликаю завтра всіх колег, які на ділі готові розбудовувати сильну Україну, підтримати цю важливу державницьку постанову.
Безпека України понад усе! Тримаймо стрій!

Подробиці -

https://blogs.pravda.com.ua/authors/gon ... 70ae603fa/

Зи. Це просувають депутати ЄС звісно ж


Здогадайтеся з трьох спроб, чи проголосував Зе-моносброд за звернення до США щодо союзництва? :bad:

https://lb.ua/world/2021/09/08/493491_v ... gresu.html
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Чт сен 09, 2021 08:08

А сколько там человек из ЕС проголосовало?
  • 0

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт сен 09, 2021 12:07

EJ20 писал(а):А сколько там человек из ЕС проголосовало?

Йєс, чітко за методичками :Bravo:

Вам відразу б на когось відповідальність перекласти, ви зробили це разом знов (с) :crazy:

***

Вранці 9 вересня на засіданні Верховної Ради нардепу Слуги народу Миколі Тищенку настільки не сподобався виступ колишнього колеги з фракції Гео Лероса, що він спробував взяти його в обійми та витягнути з-за трибуни.

Під час виступу Лерос звинувачував владу, президента Володимира Зеленського та главу його офісу Андрія Єрмака в "зливі спецоперації" українських спецслужб із затримання бойовиків ПВК Вагнер.

На словах "...але ви перетворюєте цю країну на мафію" великий проти опонента Тищенко змахнув мікрофони, почав хапати Лероса за руки й талію, а потім виштовхав його з-за трибуни...

Сутичка потрапила до трансляції каналу Рада-ТВ, до фотооб'єктивів журналістів і працівника Кабміну...

https://news.liga.net/ua/politics/video ... eo-stychki

Свобода слова за Зе-стандартами :bad:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пт сен 10, 2021 06:52

Это джекпот :good: :lol: :good:
FB_IMG_1630950236142.jpg
FB_IMG_1630950236142.jpg (48.49 КБ) Просмотров: 2424
  • 6

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Пт сен 10, 2021 13:23

https://youtu.be/yn_oV3Jhpxg -- "бе-слуги" і ЦРУ (Портников) :D
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Oleg B » Пн сен 13, 2021 00:41

У США за півмільйона доларів продають «Будинок Дракона». Фото
Після продажу зелеботікам стане зовсім непереливки...
  • 0

Forester 2.5Turbo 2007MY, APS DR-55 Rotated Turbo, APS FMIC, Kelford 272, Darton, UTEC, 6MT Forester STI.
Мій Форік
Аватара пользователя
Oleg B
 
Сообщения: 940
Зарегистрирован: Пн июн 18, 2007 17:57
Откуда: Kyiv
Репутация: 213

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт сен 14, 2021 07:00

Oleg B писал(а):У США за півмільйона доларів продають «Будинок Дракона». Фото
Після продажу зелеботікам стане зовсім непереливки...

Важкі часи, треба на чомусь економити - продавши цю можна буде добудувати вертолітну площадку на віллі біля моря :lol:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт сен 14, 2021 07:03

Чомусь навіть коли Зе-клоуни косять під патріотів... вони виконують кацапські методички :bad:

Oksana Zabuzhko (Оксана Забужко)
Відкриваю фейсбук, не підозрюючи лихого, аж тут - гульк - суне на мене, без сорома казка, кимось проплачена "реклама" - Ukraїnska latynka!!!
(Цур-пек, apage, Satanas, та коли ж ви нарешті повиздихаєте, гебня грьобана!)
Кому незрозуміло, "від чого це нас відволікають", - комбінація тут проста, як три наперстки, стежмо за руками.
1) ДАНО: ім'я Росії, на яку 1721 р. було офіційно перейменовано Московію, - це ЛАТИНСЬКА ВЕРСІЯ подарованого Москві київськими елітами імени "Русь";
2) ТРЕБА: довести, що вся київська історія - то спадок Москви, а українців, окремих від оної, ніколи ніяких "нє било, нєт і бить нє может" (див. програмову статтю Путіна за серпень 2021 р.);
3) ПРОПОНУЄТЬСЯ: перейменувати Україну на Україну-Русь і перевести на латинку, - бінґо, для Кремля два-в-одному: в такий спосіб дурні х@xли одним махом САМІ дарують Московії ВСЮ свою тисячолітню культуру київського кореня, відступившись від неї як від "нерідної"-"несвоєї" (а я ж вам казав, що то не їхнє, скромно киває здивованому Заходу Путін...), - а самі дурні хли в очах цілого світу отримують, латинкою ж таки (sic!), як вишеньку на торті, РОСІЙСЬКЕ ІМ'Я - те саме, що Московія в 1721-му, і на питання про національність будуть надалі зватись UKRAINIAN RUSSO, "украинский русский" (як "французька Гвінея", щоб зрозуміліше було, кому ще не).
Ну а там уже й до московського війська в обороні святої Софії недалеко - має ж Кремль приглядіти за своїм добром, поки тут по ньому метушаться ці білі ніґери без власної писемности, неспроможні навіть прочитати написи на стінах тих соборів, які (по доброті Леніна, пояснив же Путін) чомусь опинились на їхній території (але Росія це швидко виправить, уже на цілком легітимних підставах!).
...І так Україна, мов за помахом чарівної палички, - зникає, розчиняється, за яких 30-40 рр. - мов і не було...
Ось такий "план наперсточника", у межах їхнього дугінського світогляду - стрункий і логічний.
Чим керуються українські покидьки, які цей план тут у нас "імплементують", в принципі мало б розбиратись СБУ. А я можу хіба поскаржитись на рекламу. Взагалі ж, на майбутнє зав'яжім собі вузлик на пам'ять: побачиш "латинника" - бий з носака, не чекаючи арґументів.
І хай згинуть наші воріженьки.
Стоїмо (с)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Oleg5383 » Вт сен 14, 2021 16:26

  • 0

STI MY 05... Смерть російсько-фашистським загарбникам та їх посіпакам !
Аватара пользователя
Oleg5383
 
Сообщения: 485
Зарегистрирован: Сб янв 09, 2010 13:12
Откуда: Україна, Київ, 25%
Репутация: 363

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Halloween » Чт сен 16, 2021 16:38

  • 0

Аватара пользователя
Halloween
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср янв 25, 2012 16:09
Репутация: 198

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Сб сен 18, 2021 11:08

https://youtu.be/LACj-_S8syQ -- прогноз Портников / Гончаренко
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пн сен 20, 2021 06:59

Жителя Чернігова Тарнавського судитимуть за напис "Зеля х#йло". ВІДЕО+ФОТОрепортаж.

...в Новозаводському суді... мене судитимуть за образу президента. Саме так чернігівські поліцейські трактують графіті "Зеля х#йло". Хоча президент начебто Зеленський, а не Зеля. Ба більше, спочатку поліція порушила кримінальну справу за 296-ю статтею. Для розуміння, з таким же успіхом могли інкримінувати вбивство за перехід вулиці у невстановленому місці. Що це: некваліфіковані співробітники або бажання вислужитися перед владою? Упевнений, що друге, бо пресслужба поліції вже визнала мене винним", - написав Тарнавський...

https://censor.net/ua/video_news/328780 ... toreportaj

“Вітаю чернігівську поліцію з успішною операцією по запуску всеукраїнського флешмобу “Зеля х*йло”. Більше сотні написів на стінах Чернігова були оперативно замальовані комунальниками. Мало хто встиг помітити народну творчість, тому поліція вирішила надати трохи розголосу і відкрили на мене справу. Спочатку кримінальну по 296 (хуліганство, – ред.), потім адміністративну по 173 (дрібне хуліганство, – ред.)”...

Тарнавський зазначив, що 16 вересня він виграв суд по адміністративній справі. Справу закрили у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення. Раніше так само не знайшли складу злочину по 296 статті кримінального кодексу.

“Поліцейський, що склав на мене протокол, дав покази в суді. Під присягою він засвідчив, що підставою відкриття справи було розпорядження керівництва. Ну що ж – тепер буду притягати до відповідальності всіх причетних...

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1107857.0

З коментарів -

Супер, що справа закрита,
Воно привело б лише до поширення подібних написів цілою країною. Може хтось так і хотів?
Але думаю, що то не кінець. Бубон примітивний і злосний. Буде мстити у різний спосіб.
Хоча, як на мене, зараз більш актуальний напис
Зеленський - зрадник.
Ємко і лаконічно
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пн сен 20, 2021 07:55

Dragon писал(а):Хоча, як на мене, зараз більш актуальний напис

Уже доступно к заказу... :lol:
E_owGqYWQAAgh_a.jpg
E_owGqYWQAAgh_a.jpg (118.86 КБ) Просмотров: 1910
  • 2

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср сен 22, 2021 19:09

Кажуть якійсь клоун наробив дірок у авто іншого клоуна... Все у них як держорганом на роялях :crazy:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 13