Код запчастини "панель передня ліва (рамка фари)"?

Обмен опытом эксплуатации Subaru, вопросы по ремонту, ТО, запасным частям, аксессуарам

Модераторы: Анатолий Валерьевич, Dr.House

Код запчастини "панель передня ліва (рамка фари)"?

Сообщение A.R. » Вт янв 26, 2010 21:37

Допоможіть визначити код запчастини "панель передня ліва (рамка фари)".


У мене Subaru Impreza 2008-го року. Кілька днів тому побив на ожеледиці :( На щастя, є каско. Зі страховим агентом їздили до незалежного експерта (не з салону Subaru). Він склав список запчастин, які підлягають заміні, і дав їх коди зі своєї програми.

У мене є програма Subaru-Fast 2, яка по VIN-коду визначає коди запчастин для конкретної машини. Однак з'ясувалось, що ці коди "не зовсім" співпадають з тими кодами, що дав експерт. Перші цифри, переважно, співпадають, але далі код іде інший. Наприклад, для лівої фари у нього "84001SE051", а у мене "84001FG211".

Для того, щоб замовити запчастини (я планую купувати їх в інтернеті, а не в салоні - впевнений, так вийде суттєво дешевше), мені потрібні власне коди з Субарівської програми. Принаймні, я зараз дивлюсь сайт exist.ua - ці коди там нормально шукаються, а ті, що дав експерт, ні.

Тому зараз я сиджу, і, орієнтуючись на назви та коди експерта, шукаю "справжні" коди запчастин. І от одну з них щось не можу знайти, і все! :(

Власне "панель передня ліва (рамка фари)", код експерта - 53020SE010. Я так розумію, це "кожух" чи, скоріше, просто металева рамка, в яку кріпиться фара. Як він точно називається англійською я, звичайно, без поняття. Передивився малюнки в програмі та на тому сайті - щось взагалі її не бачу. Можливо, він є невід'ємною складовою фари і йде разом з нею? Або я не там шукаю?


Буду дуже вдячний, якщо хтось допоможе її ідентифікувати, давши точну англійську назву (як у програмі), або "part code" (типу 84001B).
  • 0

A.R.
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Вт янв 26, 2010 21:10
Репутация: 0

Вернуться в Обмен опытом

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 8