А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пн фев 15, 2021 21:32

Сподобався термін - недалекоглядний патріот. Застосовується до тих, хто не голосував і критикує Порошенко але може дати по ї@алу за зелебобіка або залишає надію на те, що змінить свою думку і визнає Петра Гетьманом.(c)
Это пять :lol: :lol: :lol:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср фев 17, 2021 08:24

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
igor. писал(а):Я знаю хто знімає стрес : https://youtu.be/7Ywc2jzhpvU -- :uaflag2:

До речі дякую, цікаве інтерв'ю!
1. Рашистьська агресія підсилюватиметься.


Она как бы и не утихала :D

Ой лишенько, а Зе ж казав що вже повне перемир'я!
Та невже він збрехав?
Та й деякі опоненти вважають що війна сама по собі затихне, невже помиляються?

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):2. Українізація необхідна.


Уже слышали - мова, вiра, томос :D

Треба не лише чути, а поглиблювати цей процес.
А не жалітися через пам'ятники чЛеніна та навальних тощо

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):3. Зе НЕ принесе мир


Сивый его аж с 14-го года несёт,так и не донёс :cry: Поэтому куда там какой то зелени, до настоящего гетьмана :no:

Мінські угоди сивого (с) разом з вдалою обороною біля Дебальцевого зупинили наступ рашистів.
Потім пішли посилення санкцій та поступове звільнення "сірої зони" тощо...
Замість цього Зе почав відводити війська, дозволяти прапори луганди на пункті перетину, долучив сивох та фокіних до перемовин...
"Примус до миру" у виконанні сивого (с) рано чи пізно міг спрацювати

ARMEN писал(а):Но ты не переживай, с такими интернет патриотами , которые не знают каким концом магазин в AK вставить, но зато мовой владеют, однозначно буде перемога....виртуальная :lol: :lol:

Вставляв, знаю яким.
Окрім мови теж дещо вміємо.
Але поширення української мови та культури теж потрібно, у віртуальному просторі теж перемоги потрібні, це війна 21 століття
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср фев 17, 2021 08:55

Gosha писал(а):Dragon
Тобі точно не треба пропонувати мені замислюватися, бо твоя суб'єктивна передвзятвсть проти Пороха знецінює геть усе що ти кажеш

предвзятость не просто так откуда-то взялась а была следствием наблюдения за процессами которые происходят в государстве когда за криками «слава Украине» прятались грязные подковерные игры с врагом и панибратство с кумом пуйла... нет, мне это не подходит.

Україна рухалася правильним шляхом, величезні позитивні зміни відбувалися, для незалежності багато зроблено, ти за окремими традиційними для нашого суспільства негараздами просто ігнорував позитивні тенденції.
Тепер дякуючи вашій "розбірливості" у нас катастрофічний бардак у освіті поширюється зокрема Зе-шкарлетом

Gosha писал(а):
Ні, не будь-яка, а така яка не враховує його проукраїнські досягнення та повторює гасла рашепропаганди
ни слова критики в адрес пороха я от тебя не слышал, это о твоей объективности))

Так ти ж з опонентами вихлюпуєте море критики, мені ще навіщо критикувати коли навпаки доводиться постійно розвінчувати фейки?
А взагалі деякі негативні моменти я всеж таки згадував колись

Gosha писал(а):
Сказати є що - те що критики Пороха лише базікати можуть, але не можуть проти нього нічого довести та не можуть зробити нічого кориснішого
мертвечук тоже не сидит кстати как и штепа, левочкин, бойко и иже с ними)) было пять лет чтобы избавиться от антиукраинской швали но нет, важна форма (томос, безвиз) а не содержание (реальная борьба с коррупцией, посадки, изменение системы) томос и безвиз мы-бы итак получили а вот время для кардинального изменения системы безвозвратно упущенно.

Антиукраїнську шваль (с) продовжує на демократичних виборах обирати наш мудрий народ.
Єфремов та Штепа до речі посиділи, хоч до кінця справу й не довели.
Боротьба з корупцією була зокрема через вимоги безвізу!
Томос ми не мали можливості отримати кілька сторіччь, зокрема у 2005-09 Ющенко намагався але не вийшло, а зараз Порох зміг.
Зміна системи відбувалася - звіти канадійців зокрема підтверджують.
Невдячність та нерозбірливість до добра не доведуть

Gosha писал(а):
Аж ніяк, ти обмовився завчасно, продемонструвавши що готовий підтримати будь-яку коаліцію "аби не порох".
Мабуть навіть щодо об'єднання СЕ з ОПЗЖ будеш накшталт Разумкова пояснювати "там є нормальні", лише щоб патріотів до влади не пускати

Может я открою тебе секрет, пороха никто из политков не любит ибо он постоянно пытается получить максимальные полит.девиденды несмотря не то что делает меньше всех. Так что объединение любой политсилы с порохом это будет крайне вынужденное решение.

Пороха не люблять перш за все через те що він на відміну від інших багато чого зробив, доки вони лише обіцяли.
Націоналісти ображені що він просував українізацію замість них.
Тимошенко не отримала смачних посад.
Беня, Ахметов та риги поступово втрачали вплив на держмонополії.
А різного роду чилачави хотіли анархії, яка суперечила підсиленню державності.
Ті хто зараз вигорожують Зе-цирк насправді мріють щоб бардак дозволив їм вільно мутити свої справи

Gosha писал(а):
Я можу оспорити - що це боротьба з конкурентами на виборах яка співпала з українськими інтересами, як варіант, бо системно проукраїнських дій не спостерігається.
Ну от наприклад батько Зе у інтерв'ю напівватному (!) ЗМІ шкодує що закрили ТБ Мертветчука (!) така "системність" боротьби Зе-синулі за Україну -

https://strana.ua/news/315613-aleksandr ... nalov.html

Це звісно краще ніж нічого але порівнювати з досягненнями Пороха тощо смішно - списки обіцянок та зробленого порівняти легко.

Щодо доріг теж трішки сумнівно з кілометражем виявилося, боюся розвіяти твої рожеві фантазії -

https://dw.com/uk/velyke-budivnytstvo-s ... a-56277091

Але ти можеш продовжувати запевняти який Зе видатний діяч, посміємося ще від душі

Вспоминается твое «за тимошенко стоят не олигархи а бизнесмены» и «не всьо так адназначна» 95 и дизель как сказали ранее на твоем фоне нервно курит в стороне :D

На фоні Янучара з ОПГ "ПР" 2009-2012 Тимошенко з її кампанією деолігархізації була вельми доречною.
Але зіпсувала все газовими угодами та совковістю.

До речі а це ти не намагаєшся відволікти увагу від наведених мною аргументів з посиланнями?

Gosha писал(а):
Шановний, коли ти пишеш який Зе-аматор "молодець" та починаєш із дідусем провокативний діалог у кого які яйця і у кого як пригарає - тобі нагадують що раніше дійсно робилося більше.
Після чого ти починаєш черговий виток пропаганди за Зе.
Ти спалився, оновлюй методички, доки не прийшов час гріхи замолювати)))

Армен и я это два разных человека с разными мнениями и с разным форматом ведения диалога, но раз ты все мешаешь в одну кучу, то ладно буду и тебя с остальными порохоботами смешивать))

Ти міг Армену опонувати, але ж ти шукаєш союзників для поширення антипорошенківської пропаганди, це помітно, опоненти у відчає намагаються кумедно підтримувати одна одного бо їхня картина Зе-світу розсипається

Gosha писал(а):
. Пригальмовувати будемо чи будемо сперечатися до нової сварки?

Ты в очередной раз пытаешься повысить градус и ужесточить тон разговора, над тобой по этому поводу посмеиваются, тебя это бесит, ты пишешь гневные посты, потом их корректируешь... потом не сдерживаешься и срываешься и так по кругу)) только вот важный нюанс если для тебя это серьезное общение то я тебе в 90% случаев отвечаю с телефона с курилки на балконе)) не воспринимая тебя не как оппонента не как серьезный источник информации (извини за правду)
Делается это в основном в режиме постебаться над твоей любовью к пороху)

Та я давно зробив висновки що розмови з тобою серйозними бути не можуть.
Але мене дійсно дратують коли люди жартують на серйозні теми, я ж неодноразово попереджав що у мене запальний характер, доводиться правити занадто різкі коментарі.
І у цьому спілкуванні є декілька корисних речей - зокрема усі читачі побачать які недалекоглядні "білопальтові" тощо.
От я приводжу серйозні аргументи з посиланнями - а ти лише "хіхіхаха з балкона", що й треба було довести.
Маю надію на наступних виборах погляди "проти всіх" тощо вже сприйматимуться як хибний шлях у нікуди.
Бо під час війни анархія та противсіхство - це на користь ворогу
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Ср фев 17, 2021 09:10

Служба безпеки України оголосила про підозру у вчиненні злочину громадянину України Анатолію Шарію, повідомляє офіційний сайт спецслужби 16 лютого...

https://www.radiosvoboda.org/a/news-sbu ... 05844.html

***

Виявлено "ботоферу" Зеленських.

...Головним ворогом мережі ботів, як не дивно, став п’ятий президент України – Петро Порошенко. Йому присвячують цілі групи та згадують виключно в негативному контексті: Порошенкові нав’язують партнерство з Медведчуком, докоряють Мінськими домовленостями, використовують фотошоп та меми.

Лише на рекламу постів про новорічний відпочинок Порошенка у січні власники сторінок витратили понад 1000 доларів...

Загалом ми нарахували 104 основних боти та кількадесят другорядних, за допомогою яких інформацію поширювали по всій країні. Повний перелік “героїв” можна подивитися тут...

Лише на політичну рекламу сторінки витратили майже 30 тисяч доларів. Додатково потрібно платити за піар-роботу на ОП з постійною критикою тих, хто впадав у неласку президента в конкретний момент, і поширення цього контенту по всьому Facebook.

Такого в деклараціях чиновників Офісу президента ми не бачили.

Описане вище – лише верхівка айсберга

Порушення правил Facebook для поширення інформації – маленька крихта у великій інформаційний грі.

У листопаді 2020 року радник керівника ОПУ Михайло Подоляк розповів про створення пулу блогерів, які говоритимуть про позитивні тренди у внутрішній політиці.

Ефективність роботи провладних блогерів можна відстежити в інформаційних атаках на Порошенка, пов’язаних зі смертю його тещі...

Багато прикладів -

https://bykvu.com/ua/mysli/jak-botoferm ... oponentiv/

Термін "оновіть методички" заграв новими кольорами
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт фев 18, 2021 02:12

Dragon
а мне нравится твоя "дружественная" подача информации))

первым пунктом ты коротко в одну строку пишешь про то что подконтрольная зеленскому СБУ (твои слова) взяла за жопу еще одного откровенного врага украины шарика...

но потом развернуто, на пол страницы пишешь о том что нашли ботоферму зеленского))
ПС сайт на который ты даешь ссылку кишмя кишит статьями против зеленского, человеку с критичным мышлением не может быть интересен сайт у которого на заглавной минимум пять статей против зеленского, такой себе сливной бачок для репостов регистровых порохоботов))

Алексей, мне интересно что важнее то что нашли фабрику ботов (в чем лично я сомневаюсь но если ты заметил даже не спорю) или то что взяли за жопу очередного врага украины шарика?))

ППС комментировать твои попытки оправдать свою зашоренность порохом откровенно говоря скучно и не интересно, ты из раза в раз отвечаешь стандартными клише.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Чт фев 18, 2021 08:03

Gosha писал(а):Dragon
а мне нравится твоя "дружественная" подача информации))

І з чого б це моя подача інформації повинна бути "дружньою" до аматора та його посіпак, може до Єрмака з Фокіним любов висловлювати, чи до Бужанського з його "собачим ртом" (с)?

Gosha писал(а):первым пунктом ты коротко в одну строку пишешь про то что подконтрольная зеленскому СБУ (твои слова) взяла за жопу еще одного откровенного врага украины шарика...

А оголошення підозри блогеру який переховується за кордоном та з-за кордону дискредитує Україну це вже точно "взяття за ж..."?
Його вже забанили у соцмережах, депортували, заарештували, посадили у СІЗО, судять чи ще нічого з цього не зробили?
Поки що це лише другий проукраїнський начебто рух за 2 роки керування Зе-аматора, причому знову таки не виключено що лише як проти потенційного конкурента на виборах

Gosha писал(а):но потом развернуто, на пол страницы пишешь о том что нашли ботоферму зеленского))
ПС сайт на который ты даешь ссылку кишмя кишит статьями против зеленского, человеку с критичным мышлением не может быть интересен сайт у которого на заглавной минимум пять статей против зеленского, такой себе сливной бачок для репостов регистровых порохоботов))

Там купа прикладів які можна перевірити, погана спроба дискредитувати новинарню, онови методички з Зе-ботства)))
Та й загалом якщо всі ЗМІ почали більш критично писати щодо Зе - це скоріше ознака того що кількість лаж Зе-команди переходить вже межу.
Хоча можеш продовжувати зашкварюватися, у тебе ж вже МВФ та МІД Канади це філії таємного порохоботсткого ордену карамелі "каратель")))

Gosha писал(а):Алексей, мне интересно что важнее то что нашли фабрику ботов (в чем лично я сомневаюсь но если ты заметил даже не спорю) или то что взяли за жопу очередного врага украины шарика?))

Поки що ворогів України у оточенні Зе якось забагато, он кількість загиблих на фронті зростає, а реакція Зе-команди як завжди ніяка м'яко кажучи

Gosha писал(а):ППС комментировать твои попытки оправдать свою зашоренность порохом откровенно говоря скучно и не интересно, ты из раза в раз отвечаешь стандартными клише.

Гоша, дорогий, ти після десятків сторінок та кількох місяців безперервної агітації за Зе та проти Пороха розкажи ще як тобі нудно та як ти "з балкону" ліниво щось пишеш, ми ще посміємося)))
А от у те що пишеш ти лише добряче посмаливши - у це я вірю)))
Коротше кажучи - онови методички, бо знов програЄш)))
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт фев 18, 2021 10:31

Dragon

І з чого б це моя подача інформації повинна бути "дружньою" до аматора та його посіпак, може до Єрмака з Фокіним любов висловлювати, чи до Бужанського з його "собачим ртом" (с)?

так это ты ведь писал про "неупередженiсть" в подаче информации))) видим непредвзятость, все ясно-понятно))

А оголошення підозри блогеру який переховується за кордоном та з-за кордону дискредитує Україну це вже точно "взяття за ж..."?
Його вже забанили у соцмережах, депортували, заарештували, посадили у СІЗО, судять чи ще нічого з цього не зробили?
Поки що це лише другий проукраїнський начебто рух за 2 роки керування Зе-аматора, причому знову таки не виключено що лише як проти потенційного конкурента на виборах

это ровно на 100% больше чем сделал против шарика и прочих русских прихвостней порох за ПЯТЬ лет своей каденции))

Там купа прикладів які можна перевірити, погана спроба дискредитувати новинарню, онови методички з Зе-ботства)))
Та й загалом якщо всі ЗМІ почали більш критично писати щодо Зе - це скоріше ознака того що кількість лаж Зе-команди переходить вже межу.
Хоча можеш продовжувати зашкварюватися, у тебе ж вже МВФ та МІД Канади це філії таємного порохоботсткого ордену карамелі "каратель")))


дада, куча примеров с отсылками на идентичные сливные бачки :D

вот заголовки с заглавной страницы сайта :lol: :lol: :lol:
ни разу не сливной бачок порошенка, ни разу :lol:
Алексей, ну уже прям сильно палишься

Воображаемая житница Эмиратов: что не так с заявлениями Мендель и Зеленского
Как ботофермы власти поддерживают Зеленского и уничтожают его оппонентов
Почему мы выбираем не тех, и что с этим поделатьСохранить Татарова. Как прокуратура и суды спасают заместителя главы Офиса президента
Телеканалы Медведчука заблокированы, но надолго ли?
«Слуга народа» потеряла лидерство в рейтинге партий — КМИС


зато про пороха и ес ни слова ну разве что что ес выдвинули волонтерку на кандидата в нардепы :D
О-объективность по-драконовски она такая :ROFL:

Поки що ворогів України у оточенні Зе якось забагато, он кількість загиблих на фронті зростає, а реакція Зе-команди як завжди ніяка м'яко кажучи

на фоне того скольких врагов украины засейвил сывочолый , в команде зеленского врагов нет от слова совсем.
кстати вчера шуфрич вещал на порошенковском канале "наш" интересно, ты это обоснуешь как свободу слова?))

Гоша, дорогий, ти після десятків сторінок та кількох місяців безперервної агітації за Зе та проти Пороха розкажи ще як тобі нудно та як ти "з балкону" ліниво щось пишеш, ми ще посміємося)))
А от у те що пишеш ти лише добряче посмаливши - у це я вірю)))
Коротше кажучи - онови методички, бо знов програЄш)))


"Мы еще посмеемся"?)) Алексей, ты снова к себе в множественном числе? :) опять приступ мании величия?))
Алексей, бог с ним "добрячи посмаливши" главное чтобы не как некоторые "добряче прибухнувши"))
и да, после десятков страниц я вижу что ты совсем не эволюционируешь и становится совсем не интересно, увы ((

пс скинь свой адрес технадзора, попрошу их освежить тебе методички ибо уже как минимум три человека говорят о том что они у тебя безнадежно устарели.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение EJ20 » Чт фев 18, 2021 11:10

Один я не вижу в этой теме агитации за "ЗЕ"? Но при этом вижу тонны рассказов про термосы, безвиз и житипоновому?
  • -1

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Чт фев 18, 2021 11:34

EJ20 писал(а):Один я не вижу в этой теме агитации за "ЗЕ"? Но при этом вижу тонны рассказов про термосы, безвиз и житипоновому?


Нет, не один :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Чт фев 18, 2021 13:55

Dragon писал(а):2. Українізація необхідна.



ARMEN писал(а):Уже слышали - мова, вiра, томос :D

Dragon писал(а):Треба не лише чути, а поглиблювати цей процес.
А не жалітися через пам'ятники чЛеніна та навальних тощо


При чём тут членин и навальнер ? Пиши эту херню на ватных пабликах, а этот форум посещают адекватные люди.А этот девиз сивого мова, вiра, томос уже в печёнках сидит. А как тогда быть мусульманам, иудеям и прочим концессиям ? Которые составляют довольно нехилый процент населения. Они что верят не в того бога и говорят на неправильной мове ? Если ты считаешь себя гражданином Украины, любишь страну Украину, то не имеет значения, в кого веришь и на какой мове говоришь.Сивый и такие его последователи, как ты, разделяют народ получше кремлёвской пропаганды 8)


Dragon писал(а):3. Зе НЕ принесе мир


ARMEN писал(а):Сивый его аж с 14-го года несёт,так и не донёс :cry: Поэтому куда там какой то зелени, до настоящего гетьмана :no:

Dragon писал(а):Мінські угоди сивого (с) разом з вдалою обороною біля Дебальцевого зупинили наступ рашистів.
Потім пішли посилення санкцій та поступове звільнення "сірої зони" тощо...
Замість цього Зе почав відводити війська, дозволяти прапори луганди на пункті перетину, долучив сивох та фокіних до перемовин...
"Примус до миру" у виконанні сивого (с) рано чи пізно міг спрацювати


Хоть промолчал бы про полководческие (таланты) сивого особенно про Дебальцево.И где сейчас Дебальцево ? Здесь на форуме есть люди, которые там были и могут подробно рассказать тебе диванному воену, про (успешную) оборону.Если бы не героизм стоящих там ребят то ....

ARMEN писал(а):Но ты не переживай, с такими интернет патриотами , которые не знают каким концом магазин в AK вставить, но зато мовой владеют, однозначно буде перемога....виртуальная :lol: :lol:


Dragon писал(а):Вставляв, знаю яким.
Окрім мови теж дещо вміємо.
Але поширення української мови та культури теж потрібно, у віртуальному просторі теж перемоги потрібні, це війна 21 століття


В школе на НВП вставляв ? :lol: :lol: Ты же ни дня в армии не был 8) В случае чего тебе даже повестку из военкомата не принесут.Я же в отличии от некоторых, заставил придурков на Воздухофлотском несмотря на возраст поставить меня на учёт.
Кроме писать опусы на мове пока ничего другого не наблюдаю.
У віртуальному просторі теж перемоги потрібні, це війна 21 століття - в этой фразе ты весь :D Виртуальный :lol:

ЗЫ. Ставлю тебе жирный ПЛЮС, за то что начал называть вещи своими именами. :D Сивый - это правильное определение :lol:
  • 2

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Чт фев 18, 2021 16:56

ARMEN писал(а):При чём тут членин и навальнер ? Пиши эту херню на ватных пабликах, а этот форум посещают адекватные люди.А этот девиз сивого мова, вiра, томос уже в печёнках сидит. А как тогда быть мусульманам, иудеям и прочим концессиям ? Которые составляют довольно нехилый процент населения. Они что верят не в того бога и говорят на неправильной мове ? Если ты считаешь себя гражданином Украины, любишь страну Украину, то не имеет значения, в кого веришь и на какой мове говоришь.Сивый и такие его последователи, как ты, разделяют народ получше кремлёвской пропаганды 8)

Надеюсь Алексей когда-то это поймет
  • 0

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Чт фев 18, 2021 17:05

exigo писал(а):
ARMEN писал(а):При чём тут членин и навальнер ? Пиши эту херню на ватных пабликах, а этот форум посещают адекватные люди.А этот девиз сивого мова, вiра, томос уже в печёнках сидит. А как тогда быть мусульманам, иудеям и прочим концессиям ? Которые составляют довольно нехилый процент населения. Они что верят не в того бога и говорят на неправильной мове ? Если ты считаешь себя гражданином Украины, любишь страну Украину, то не имеет значения, в кого веришь и на какой мове говоришь.Сивый и такие его последователи, как ты, разделяют народ получше кремлёвской пропаганды 8)

Надеюсь Алексей когда-то это поймет


Он то может и понял, причём давно :D Но работа она ....такая :lol: :ROFL:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Чт фев 18, 2021 17:07

ARMEN писал(а):
exigo писал(а):
ARMEN писал(а):При чём тут членин и навальнер ? Пиши эту херню на ватных пабликах, а этот форум посещают адекватные люди.А этот девиз сивого мова, вiра, томос уже в печёнках сидит. А как тогда быть мусульманам, иудеям и прочим концессиям ? Которые составляют довольно нехилый процент населения. Они что верят не в того бога и говорят на неправильной мове ? Если ты считаешь себя гражданином Украины, любишь страну Украину, то не имеет значения, в кого веришь и на какой мове говоришь.Сивый и такие его последователи, как ты, разделяют народ получше кремлёвской пропаганды 8)

Надеюсь Алексей когда-то это поймет


Он то может и понял, причём давно :D Но работа она ....такая :lol: :ROFL:

Ну тогда работа такая себе... С такими "гаслами" делов не будет :oops:
  • 0

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Чт фев 18, 2021 20:26

exigo писал(а):Ну тогда работа такая себе... С такими "гаслами" делов не будет :oops:


Технадзор виноват :D Не зря Гоша его адрес требует :lol: А то одни гасла и повторы уже какую страницу :sorry:
Что то становиться уже совсем неинтересно :o Теперь становится понятно, почему на выборах сивый, уступил клоуну с таким разгромным счётом :crazy:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт фев 19, 2021 01:29

EJ20 писал(а):Один я не вижу в этой теме агитации за "ЗЕ"? Но при этом вижу тонны рассказов про термосы, безвиз и житипоновому?

Агітація за Зе закінчилася у 2019, через неї кілька поважних клубнів нажаль самозабанилися, почавши розуміти у що вляпатися.
Тепер іде відмазування Зе.
Але боюся закінчиться тим самим.
Репутація тих хто пов'язує себе із Зе невідворотно рухається до смітника
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 56