А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср май 12, 2021 07:58

Dragon
1) та начхати, все одне твої слова нічого не варті)))
2) ти просто в черговий раз Зе-зашкварився)))
3) у оригіналі кажуть щось накшталт "я за вами гналася 12 миль щоб повідомити як ви мені нецікаві")))


1) настолько ничего не значат что ты аж спустя пару недель не смог успокоится и ответил мне :lol:
2) в очередной раз зашкварилась ты потому что не смог привести пример где я написал что ботоферм зеленского нет))
3) именно по этой причине ты мне отвечаешь спустя несколько недель :lol: :lol: :lol:

Алексей, ты все делаешь правильно, при такой агитации за порошенко мне не нужно переживать что он пройдёт в парламент))

Виключно у перезбудженій уяві Зе-агітаторів)))


Но по факту порох лизал очко прихвостню кремля а зеленский обьявил подозрение, кто здесь патриот обяснять не нужно))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср май 12, 2021 08:07

Gosha писал(а):Dragon
1) та начхати, все одне твої слова нічого не варті)))
2) ти просто в черговий раз Зе-зашкварився)))
3) у оригіналі кажуть щось накшталт "я за вами гналася 12 миль щоб повідомити як ви мені нецікаві")))


1) настолько ничего не значат что ты аж спустя пару недель не смог успокоится и ответил мне :lol:
2) в очередной раз зашкварилась ты потому что не смог привести пример где я написал что ботоферм зеленского нет))
3) именно по этой причине ты мне отвечаешь спустя несколько недель :lol: :lol: :lol:

Алексей, ты все делаешь правильно, при такой агитации за порошенко мне не нужно переживать что он пройдёт в парламент))

Виключно у перезбудженій уяві Зе-агітаторів)))


Но по факту порох лизал очко прихвостню кремля а зеленский обьявил подозрение, кто здесь патриот обяснять не нужно))

Та не тижнями, а роками будемо нагадувати вам Зе-зашквари щоб добре запам'ятали помилки)))
От що окремо цікаво з наукової точки зору, що ватні особини та Зе-фани однаково коли аргументи скінчується починають згадувати очко.
Цікавий психологічний ефект, з точки зору психіатрії дає привід для занепокоєння, підозрілу схожість виявляє)))
Для особливо недолугих маніпуляторів нагадаємо що справи проти Мертветчука відкрито Луценком у 2019 -

https://www.radiosvoboda.org/a/news-med ... 52478.html

Живіть з цією біллю, Зе-адвокатики, які тепер повинні виправдовуватися чому лише навесні 2021 Зе наважився щось продовжити проти Мертветчука)))
А ми будемо пишатися томосом, безвізом, реформами ЗСУ, децентралізації, євроінтеграційних кроків, руху до НАТО, міжнародних санкцій та об'єднання Заходу проти рашки.
Зи. Дякую що надав можливість вчергове нагадати про наші з Порохом досягнення)))
Зи зи. Якщо десь щось раптом випадково неввічливо нагадайте, виправлюся, вибачте)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Ср май 12, 2021 10:02

Gosha писал(а):

Алексей, ты все делаешь правильно, при такой агитации за порошенко мне не нужно переживать что он пройдёт в парламент))


Ты таки наконец вычислил на кого он работает :lol: :lol: :ROFL:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср май 12, 2021 11:35

Dragon
1) И снова ты Алексей показал себя треплом, ибо не привел ссылку где я говорил что у зеленского нет ботоферм.
2) ты видимо наконец-то пришёл в себя после того как тебя прилюдно не один десяток раз ткнули лицом в неправду и с новыми силами (финансированием) пришёл писать про то что не имеет значения что там сделал зеленский против мертвечука, наверное скоро в исполнении фанатов порошенко появится информация что мертвечук и не такой уж враг)) понимаю, вводная диспозиция поменялась, переобуваетесь в воздухе))
3) мне интересно за упоминание пороха, безвиза томоса итп в одном предложении вам бонусы капают?)))

ARMEN как только порошенковские сократят финансирование (как было с тимошенко) мы снова заметим дивные метаморфозы в мнении Дракона)))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср май 12, 2021 22:05

Gosha писал(а):Dragon
1) И снова ты Алексей показал себя треплом, ибо не привел ссылку где я говорил что у зеленского нет ботоферм.

Від нього ж чую, нема необхідності щось доводити демагогу щодо його демагогії, хто захоче той все пригадає

Gosha писал(а):2) ты видимо наконец-то пришёл в себя после того как тебя прилюдно не один десяток раз ткнули лицом в неправду и с новыми силами (финансированием) пришёл писать про то что не имеет значения что там сделал зеленский против мертвечука, наверное скоро в исполнении фанатов порошенко появится информация что мертвечук и не такой уж враг)) понимаю, вводная диспозиция поменялась, переобуваетесь в воздухе))

Ти про що взагалі, жартівник?)))))))))
Це тебе щонайменше чотири клубня неодноразово зробили разом (с)))
Зе-циркачі занурюються у зашквари з кожним днем, мені залишається лише методично нагадувати про це та з попкорном спостерігати як дехто метушиться

Gosha писал(а):3) мне интересно за упоминание пороха, безвиза томоса итп в одном предложении вам бонусы капают?)))

Ні, це з естетичних міркувань, спостерігаючи реакцію як на святу воду)))

Gosha писал(а):ARMEN как только порошенковские сократят финансирование (как было с тимошенко) мы снова заметим дивные метаморфозы в мнении Дракона)))

Оскільки я палко підтримував також Ющенка та Яценюка за їхні спільні разом с Порохом зусилля у просуванні томосу, безвізу, реформ ЗСУ, децентралізації, євроінтеграційних кроків, руху до НАТО, міжнародних санкцій та об'єднання Заходу проти рашки - знов промах.
Зи. Дякую що надав можливість вчергове нагадати про наші з Порохом досягнення)))
Зи зи. Це все ще у межах ввічливості?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср май 12, 2021 22:24

ARMEN писал(а):
Gosha писал(а):

Алексей, ты все делаешь правильно, при такой агитации за порошенко мне не нужно переживать что он пройдёт в парламент))


Ты таки наконец вычислил на кого он работает :lol: :lol: :ROFL:

Діду, я тобі по секрету розкрию таємний план, ти ж вмієш тайну зберігати?
Коли на наступних виборах через розчарування халявників та зомбування противсіхів пролетять і Зе, і Порох відповідно - адекватним доведеться створювати хунту та рятувати країну.
Буде важко але цікаво.
У програмі шоу прогнозується невеличка ядерна війна, відміна виборчих прав, націоналізація бізнесів, тотальна мобілізація та інші цікаві атракціони.
Поціновувачі епохи потребляння нарешті відчують романтику зламу епох та цивілізаційних пертурбацій.
Коли чогось вартуватимуть лише патрони та їжа, а Субари стануть бойовими колісницями з кіноепопеї Безумний Макс зокрема.
Тільки ти Гоші про це не кажи, бо ще розхвилюється що асфальт танки попсують)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср май 12, 2021 22:37

Dragon

Від нього ж чую, нема необхідності щось доводити демагогу щодо його демагогії, хто захоче той все пригадає

этой фразой ты в очередной раз расписался в своем пустозвонстве и лживости.

Ти про що взагалі, жартівник?)))))))))
Це тебе щонайменше чотири клубня неодноразово зробили разом (с)))
Зе-циркачі занурюються у зашквари з кожним днем, мені залишається лише методично нагадувати про це та з попкорном спостерігати як дехто метушиться

лучше быть шутником как я чем клоуном как ты, если ты понимаешь о чем я))
да сделали, сделали, расслабся, дыши глубже :D
Алексей, здесь в теме пишут всего три-четыре человека но то такое))
ты забыл вставить свое стандартное "рейтинги партии незламного крыголама растут, и по последним экзитполам порошенко сейчас стал-бы президентом в пол тура но это не точно))"

Ні, це з естетичних міркувань, спостерігаючи реакцію як на святу воду)))

ну да, ну да :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср май 12, 2021 22:43

Gosha писал(а):Dragon

Від нього ж чую, нема необхідності щось доводити демагогу щодо його демагогії, хто захоче той все пригадає

этой фразой ты в очередной раз расписался в своем пустозвонстве и лживости.

Написав брехливий Зе-демагог з балкону)))

Gosha писал(а):
Ти про що взагалі, жартівник?)))))))))
Це тебе щонайменше чотири клубня неодноразово зробили разом (с)))
Зе-циркачі занурюються у зашквари з кожним днем, мені залишається лише методично нагадувати про це та з попкорном спостерігати як дехто метушиться

лучше быть шутником как я чем клоуном как ты, если ты понимаешь о чем я))
да сделали, сделали, расслабся, дыши глубже :D
Алексей, здесь в теме пишут всего три-четыре человека но то такое))
ты забыл вставить свое стандартное "рейтинги партии незламного крыголама растут, и по последним экзитполам порошенко сейчас стал-бы президентом в пол тура но это не точно))"

Підозрюваний, ви знов плутаєтеся у показах - то у вас я один проти всіх, то четверо взагалі)))
Клоун-головнокомандувач це звучить гордовито, зробили це разом (с), не забувайте

Gosha писал(а):
Ні, це з естетичних міркувань, спостерігаючи реакцію як на святу воду)))

ну да, ну да :D

Пригарає, о так)))

***

Що, конкурс ввічливості продовжуємо?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт май 13, 2021 00:20

Dragon

Написав брехливий Зе-демагог з балкону)))

еще раз повторяю, напомни мне где я писал что у зеленского нет ботоферм, потом говори что я лживый, до этого трепло здесь одно и это ты)

Підозрюваний, ви знов плутаєтеся у показах - то у вас я один проти всіх, то четверо взагалі)))
Клоун-головнокомандувач це звучить гордовито, зробили це разом (с), не забувайте

для тех кто на бронепоезде еще раз проясню ситуацию, я не голосовал за зеленского и не являюсь его сторонником а лишь на живых примерах показываю что он делает точно не меньше а часто намного больше чем делал незламный крыголам))

Пригарає, о так)))

пригорело у тебя, и полыхает по сей день, и полыхает с такой силой что в показаниях путаешься, меняешь свои посты, переписываешь мнения, стучишься в личку с какой-то ахинеей, не знаешь куда приткнуть свой томособезвиз... А полыхаешь ты Алексей с того момента когда я начал регулярно тыкать тебя лицом в твои дешевые манипуляции, ложь и подмены понятий))

Армен бросил это гиблое дело, понял что ты ничтожен, и я все больше соглашаюсь с его мнением.

ты видимо за майские потратился, нужно постами бабло отбивать))

Порохом зусилля у просуванні томосу, безвізу, реформ ЗСУ, децентралізації, євроінтеграційних кроків, руху до НАТО

сто процентов вам там за упоминание пороха и томособезвиза в одном предложении какие-то бонусы начисляют))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 07:42

Gosha писал(а):Dragon

Написав брехливий Зе-демагог з балкону)))

еще раз повторяю, напомни мне где я писал что у зеленского нет ботоферм, потом говори что я лживый, до этого трепло здесь одно и это ты)

Гоша, я не збираюся переглядати твою маячню за півроку.
Ти вигорожував Зе-аматора 100500 разів.
Було й таке, крапка

Gosha писал(а):
Підозрюваний, ви знов плутаєтеся у показах - то у вас я один проти всіх, то четверо взагалі)))
Клоун-головнокомандувач це звучить гордовито, зробили це разом (с), не забувайте

для тех кто на бронепоезде еще раз проясню ситуацию, я не голосовал за зеленского и не являюсь его сторонником а лишь на живых примерах показываю что он делает точно не меньше а часто намного больше чем делал незламный крыголам))

Це ти так (не) голо-сував та (не) є прибічником, що півроку палко агітуєш за нього з брехнею та маніпуляціями?
Нема більше віри жодному твоєму запевненню, ти вже себе дискредитував

Gosha писал(а):
Пригарає, о так)))

пригорело у тебя, и полыхает по сей день, и полыхает с такой силой что в показаниях путаешься, меняешь свои посты, переписываешь мнения, стучишься в личку с какой-то ахинеей, не знаешь куда приткнуть свой томособезвиз... А полыхаешь ты Алексей с того момента когда я начал регулярно тыкать тебя лицом в твои дешевые манипуляции, ложь и подмены понятий))

Демагог, грубіян та брехунець звинувачує у чомусь інших, це кумедно)))
У мене "горить" з 2019 лише від того що деякі люди зробили величезну дурість, втягнули інших у величезну біду та все ще не хочуть визнавати це.
І саме через це ви отримуєте відповідні характеристики.
Проблема навіть не в тому що вас зомбували у 2019, а в тому що дехто намагається відбріхуватися навіть у 2021 коли вже все стає зрозумілим.
Це дуже небезпечно, бо якщо свою помилку не зрозумієте - вона повториться з більш серйозними наслідками

Gosha писал(а):Армен бросил это гиблое дело, понял что ты ничтожен, и я все больше соглашаюсь с его мнением.

Відкрию таємницю й тобі.
Армен отримує задоволення від процесу срачу загалом, як поціновувач мистецтва.
Тому неважливо що ти пишеш, будь-яка маячня від тебе це лише привід затаритися попкорном)))

Gosha писал(а):ты видимо за майские потратился, нужно постами бабло отбивать))

Коли у людини касовий апарат головне місце у розумі усі припущення навколо цього)))

Gosha писал(а):
Порохом зусилля у просуванні томосу, безвізу, реформ ЗСУ, децентралізації, євроінтеграційних кроків, руху до НАТО

сто процентов вам там за упоминание пороха и томособезвиза в одном предложении какие-то бонусы начисляют))

Маніпулятор ти наш на півставки, я вже писав -

Dragon писал(а):...
Оскільки я палко підтримував також Ющенка та Яценюка за їхні спільні разом с Порохом зусилля у просуванні томосу, безвізу, реформ ЗСУ, децентралізації, євроінтеграційних кроків, руху до НАТО, міжнародних санкцій та об'єднання Заходу проти рашки - знов промах.
Зи. Дякую що надав можливість вчергове нагадати про наші з Порохом досягнення)))

Зи зи. Дякую що надав можливість вчергове нагадати про наші з Порохом досягнення)))
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Чт май 13, 2021 08:13, всего редактировалось 4 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 08:02

Щоб двічі не вставати

Gosha писал(а):лучше быть шутником как я чем клоуном как ты, если ты понимаешь о чем я))
...
Алексей, здесь в теме пишут всего три-четыре человека но то такое))
...


Якщо я клоун))), то хто ти))) якщо вже півроку намагаєшся зі мною пересперечатися?
Ти ж у нас топтопменагєр високого польоту, віпперсона, а так напружуєшся у боротьбі за титул "форумний паяц")))
Якщо тут пишуть лише кілька людей навіщо ти так намагаєшся робити вигляд що я один?
І чому ти намагаєшся тут так вперто гнати чорний піар проти державників та патріотів, проти української культури загалом під виглядом "жартівливого опонування"?
Ти вже забрехався та заплутався у власних маніпуляціях, про що можна нагадувати тобі відтепер роками разом з розвінчанням твоєї агітації за Зе.
До речі не забувайте ще як ти за Азірова топив)))
Замислись кінець-кінцем, ти ж реально переходиш на темну сторону, регулярно поширюючи меми "тієї сторони" (Зе-с) тощо.
Можеш не дякувати за безкоштовний сеанс психоаналізу, краще роби висновки та не ганьбися в усіх на очах.
Своєчасно зупинитися було б непогано.
Зи. Цікаво, коли почнеш погрожувати?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Чт май 13, 2021 10:07

А представьте, что Алексей делает это не безвозмездной основе, по крайней мере мне так кажется, чем больше читаю его опусы, тем больше беспокоюсь за его душевное здравие.
  • 1

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт май 13, 2021 10:11

Dragon

Гоша, я не збираюся переглядати твою маячню за півроку.
Ти вигорожував Зе-аматора 100500 разів.
Було й таке, крапка

Нене, не съезжай с темы, конкретно, где я писал про ботофермы зеленского, если не найдёшь то в очередной раз подпишешься под тем что ты дёшевое трепло.

Це ти так (не) голо-сував та (не) є прибічником, що півроку палко агітуєш за нього з брехнею та маніпуляціями?
Нема більше віри жодному твоєму запевненню, ти вже себе дискредитував
для тупых которые с сотого раза не понимают объясняю зеленский не панацея но он в 1000 раз лучше порошенко.

Демагог, грубіян та брехунець звинувачує у чомусь інших, це кумедно)))
У мене "горить" з 2019 лише від того що деякі люди зробили величезну дурість, втягнули інших у величезну біду та все ще не хочуть визнавати це.
І саме через це ви отримуєте відповідні характеристики.
Проблема навіть не в тому що вас зомбували у 2019, а в тому що дехто намагається відбріхуватися навіть у 2021 коли вже все стає зрозумілим.
Це дуже небезпечно, бо якщо свою помилку не зрозумієте - вона повториться з більш серйозними наслідками


Как ты себя четко охарактеризовал первым предложением))
У тебя полыхает потому что единственное место где ты чувствуешь себя хоть немного значимым это одна тема на Субару/форуме, а тут появляюсь я и начинаю тебя мокать лицом в твои дешёвые манипуляции, и заставляю «отвечать за базар» а ты к такому не готов ибо в жизни ты забитое маленькое никто и даже близко не позволяешь себе общаться в такой манере и по этому не знаешь как оно бывает и как себя вести, скатываешься в детское «сам дурак»

Відкрию таємницю й тобі.
Армен отримує задоволення від процесу срачу загалом, як поціновувач мистецтва.
Тому неважливо що ти пишеш, будь-яка маячня від тебе це лише привід затаритися попкорном)))

Обсуждали даже здесь с Арменом твою скромную персону, сошлись на жалости.

Коли у людини касовий апарат головне місце у розумі усі припущення навколо цього)))

Это не только мои «припущеня», палишься Алексей, палишься))

Маніпулятор ти наш на півставки, я вже писав -
скорее антиманипулятор, ибо все твои манипуляции разношу в пух и прах))

Якщо я клоун))), то хто ти))) якщо вже півроку намагаєшся зі мною пересперечатися?
Ти ж у нас топтопменагєр високого польоту, віпперсона, а так напружуєшся у боротьбі за титул "форумний паяц")))
Якщо тут пишуть лише кілька людей навіщо ти так намагаєшся робити вигляд що я один?
І чому ти намагаєшся тут так вперто гнати чорний піар проти державників та патріотів, проти української культури загалом під виглядом "жартівливого опонування"?
Ти вже забрехався та заплутався у власних маніпуляціях, про що можна нагадувати тобі відтепер роками разом з розвінчанням твоєї агітації за Зе.
До речі не забувайте ще як ти за Азірова топив)))
Замислись кінець-кінцем, ти ж реально переходиш на темну сторону, регулярно поширюючи меми "тієї сторони" (Зе-с) тощо.
Можеш не дякувати за безкоштовний сеанс психоаналізу, краще роби висновки та не ганьбися в усіх на очах.
Своєчасно зупинитися було б непогано.
Зи. Цікаво, коли почнеш погрожувати?

Ну видимо человек с адекватным восприятием действительности))
Понимаю, зависть она такая))
Если ты заметил я никак не реагировал на твои репосты от очередного слетевшего с полит небосклона недопатриота Березы, и вообще когда ты перестал обращаться ко мне я тебе и не отвечаю, почему? Я уже сказал-ты жалок.
Нефиг нам впаривать порошенко и иже с ними.
Я предпочту быть на той стороне на которой нет людей которые на крови заехали во власть и рассказывают что они такие ниибаццо патриоты а по факту мародерили где могли ибо работать с ращкой и кумом хцйла когда людей убивают сотнями для меня это далеко за гранью, хоеново что ты этого не понимаешь.

Я замысливаюсь намного чаще тебя и именно по этому вижу ситуацию намного шире, но ты не поймёшь ибо у тебя в голове или методичка или порошенко головного мозга.

Угрожать тебе?))зачем?)) Дракон, ты ссышься от одной мысли встретится со мной и повторить все что пишешь в глаза)) ты уже опущен ниже некуда, зачем тебя добивать))
  • 0

Последний раз редактировалось Gosha Чт май 13, 2021 16:31, всего редактировалось 1 раз.
don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение exigo » Чт май 13, 2021 14:30

Dragon, Алексей! У меня один простой вопрос: скоро состоится суд между Порошенко и Гордоном. Так вот адвокат у Порошенко русский юрист, гражданин РФ.
Как считаешь, для суперпатриота « Армия, Мова, Вира « это норм?
ИзображениеИзображение
  • 0

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт май 13, 2021 16:32

Gosha писал(а):Dragon

Гоша, я не збираюся переглядати твою маячню за півроку.
Ти вигорожував Зе-аматора 100500 разів.
Було й таке, крапка

Нене, не съезжай с темы, конкретно, где я писал про ботофермы зеленского, если не найдёшь то в очередной раз подпишешься под тем что ты дёшевое трепло.

Вже з'їхав бо обговорювати з тобою це не збираюся, твоя думка неважлива, ти лише зразок ЗЕфана якого треба якнайяскравіше продемонструвати клубнями для загального блага.
Щоб люди подивилися на тебе та зрозуміли що таким бути неможна.
Таким чином від тебе хоч якась користь для суспільства буде)))

Gosha писал(а):
Це ти так (не) голо-сував та (не) є прибічником, що півроку палко агітуєш за нього з брехнею та маніпуляціями?
Нема більше віри жодному твоєму запевненню, ти вже себе дискредитував
для тупых которые с сотого раза не понимают объясняю зеленский не панацея но он в 1000 раз лучше порошенко.

Для зомбованих повторюю що якщо ти агітуєш за зеленського, відповідно ти за нього, а він у 1000 разів гірший за Пороха, все інше лише чергова твоя тупа демагогія

Gosha писал(а):
Демагог, грубіян та брехунець звинувачує у чомусь інших, це кумедно)))
У мене "горить" з 2019 лише від того що деякі люди зробили величезну дурість, втягнули інших у величезну біду та все ще не хочуть визнавати це.
І саме через це ви отримуєте відповідні характеристики.
Проблема навіть не в тому що вас зомбували у 2019, а в тому що дехто намагається відбріхуватися навіть у 2021 коли вже все стає зрозумілим.
Це дуже небезпечно, бо якщо свою помилку не зрозумієте - вона повториться з більш серйозними наслідками


Как ты себя четко охарактеризовал первым предложением))
У тебя полыхает потому что единственное место где ты чувствуешь себя хоть немного значимым это одна тема на Субару/форуме, а тут появляюсь я и начинаю тебя мокать лицом в твои дешёвые манипуляции, и заставляю «отвечать за базар» а ты к такому не готов ибо в жизни ты забитое маленькое никто и даже близко не позволяешь себе общаться в такой манере и по этому не знаешь как оно бывает и как себя вести, скатываешься в детское «сам дурак»

Взагалі-то все з точністю до навпаки, я сюди приходжу щоб відчути себе серед незнайомих людей які геть по-іншому живуть, бо у своєму оточенні я досить поважна людина оточена однодумцями, а тут ти демонструєш неадекватність, но ти не напружуйся продовжуй зашкварюватися (див. вище своє життєве призначення)))

Gosha писал(а):
Відкрию таємницю й тобі.
Армен отримує задоволення від процесу срачу загалом, як поціновувач мистецтва.
Тому неважливо що ти пишеш, будь-яка маячня від тебе це лише привід затаритися попкорном)))

Обсуждали даже здесь с Арменом твою скромную персону, сошлись на жалости.

Так так, це добре, ти ще напиши як зазвичай скільки сотень або тисяч СМС підтримки отримав таємно)))

Gosha писал(а):
Коли у людини касовий апарат головне місце у розумі усі припущення навколо цього)))

Это не только мои «припущеня», палишься Алексей, палишься))

Коментувати очевидне не буду, вільна каса)))

Gosha писал(а):
Маніпулятор ти наш на півставки, я вже писав -
скорее антиманипулятор, ибо все твои манипуляции разношу в пух и прах))

Зашкварюватися разом із ЗЕклоунами - це не розносити щось кудись, це руйнувати репутацію, ну як забажаєш, руйнуй

Gosha писал(а):
Якщо я клоун))), то хто ти))) якщо вже півроку намагаєшся зі мною пересперечатися?
Ти ж у нас топтопменагєр високого польоту, віпперсона, а так напружуєшся у боротьбі за титул "форумний паяц")))
Якщо тут пишуть лише кілька людей навіщо ти так намагаєшся робити вигляд що я один?
І чому ти намагаєшся тут так вперто гнати чорний піар проти державників та патріотів, проти української культури загалом під виглядом "жартівливого опонування"?
Ти вже забрехався та заплутався у власних маніпуляціях, про що можна нагадувати тобі відтепер роками разом з розвінчанням твоєї агітації за Зе.
До речі не забувайте ще як ти за Азірова топив)))
Замислись кінець-кінцем, ти ж реально переходиш на темну сторону, регулярно поширюючи меми "тієї сторони" (Зе-с) тощо.
Можеш не дякувати за безкоштовний сеанс психоаналізу, краще роби висновки та не ганьбися в усіх на очах.
Своєчасно зупинитися було б непогано.
Зи. Цікаво, коли почнеш погрожувати?

Ну видимо человек с адекватным восприятием действительности))
Понимаю, зависть она такая))
Если ты заметил я никак не реагировал на твои репосты от очередного слетевшего с полит небосклона недопатриота Березы, и вообще когда ты перестал обращаться ко мне я тебе и не отвечаю, почему? Я уже сказал-ты жалок.
Нефиг нам впаривать порошенко и иже с ними.
Я предпочту быть на той стороне на которой нет людей которые на крови заехали во власть и рассказывают что они такие ниибаццо патриоты а по факту мародерили где могли ибо работать с ращкой и кумом хцйла когда людей убивают сотнями для меня это далеко за гранью, хоеново что ты этого не понимаешь.

Це пише людина яка півроку лізе із своєю без-цінною думкою у розмови коли її не запрошують?
Томос...
Безвіз...
Реформи...
Зупинка наступу ворогу...
Рух на захід...
Позитивні відгуки іноземних фахівців та дипломатів...
Але наш Гоша одноосібно вважає що його маленька але гордовита думка важливіша?
Ні, твоя думка неважлива, бо тобі насправді не реформи тощо потрібні, а щоб бардак був у якому прибутки були безконтрольні, а війна то фігня

Gosha писал(а):Я замасливаюсь намного чаще тебя и именно по этому вижу ситуацию намного шире, но ты не поймёшь ибо у тебя в голове или методичка или порошенко головного мозга.

Що означає цей набір непов'язаних слів, панове пацієнте?

Gosha писал(а):Угрожать тебе?))зачем?)) Дракон, ты ссышься от одной мысли встретится со мной и повторить все что пишешь в глаза)) ты уже опущен ниже некуда, зачем тебя добивать))

Буває так що люди не бояться, а гидують тобою, чотирикратно опущєний ти наш при всіх у суперечках щонайменше)))
Я так розумію що відчуттям коли треба пригальмувати ти не обдарований, сумно.
Ну ознаки того що ти про це думав я вловив, май на увазі
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Чт май 13, 2021 16:53, всего редактировалось 3 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 59