А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 22:59

Gosha писал(а):Dragon

Алеша ты минусишь мои посты?)) это так мило))

А ти думаєш писати про "малодушіє" це так мило?
Ну от отримуєш "подяку"

Gosha писал(а):
Під час війни є лише наші та вороги, були вже "самопоміч", "голос" та ін. - усцялися.
Тому якщо з двох фіналістів ти дискредитуєш одного, то робиш це на користь другому.
Інших трактувань немає


если-бы это было перед выборами президента ок, но выборы прошли, так что твои "недолугi" умозаключения можешь оставить при себе)

Тільки-но відбулися місцеві вибори.
На носі дострокові парламентські.
Розкажи ще як "не агітуєш"

Gosha писал(а):
Це твоя проблема

нет, это не проблема это способность мыслить, которой ты себя самостоятельно лишил)

Слухай, ти б краще вдома у сімейному колі хизувався, бо я реготати втомився від твоїх піонерських понтів замість дійсно аналітики (нижче кілька аргументів)

Gosha писал(а):
Твої джерела це пенсіонерки на лавочці мабуть.

Порівняй квлькість населення України та Грузії, порівняй склад верховної ради та грузинського парламенту - та нарешті почни думати власною головою


"бабушки на лавочках" говоришь?)) ты при встрече с такой бабушкой в штаны наложишь после первого вопроса))

Та начхати я хотів на ваших "крутих пацанофф", мої авторитети розумом та просвітництвом повагу викликають, а на понтами, погрозами, баблом

Gosha писал(а):ну для того чтобы судить о грузии нужно там хотя-бы раз побывать, понять какой там авторитет полиции) а не анализировать составы парламента.

Боже боже як ви дійсно ложкою до рота попадаєте?
Ти намагаєшся робити висновки по формі, ігноруючи суть, ну це ж дитсадочок просто.

Пояснюю ще: маленька країна, потужна владна коаліція, американська підтримка, відсутність війни - ось тобі й "грузинське диво", а у нас суттєво інша ситуація

Gosha писал(а):
Злопам'ятний, як варіант.
Те що мені шкодить запам'ятовую та намагаюся не допустити повторення.
Було вже протистояння Ющенко - Янукович, тепер Порох - Зельц дякувати вам


что-то я не помню чтобы ты присоединялся к субаристам на Майдане, да и вообще не помню ни слова о твоем в нем участии, справедливо-ли отнести тебя к пятой колоне? или ты в интернетах поддерживал?

Щось я не бачив тебе серед волонтерів у 2014, проте чую серед антиукраїнських пропагандистів у 2020... може теж просто переплутав?

Gosha писал(а):мне сложно сравнивать януковича с порошенко, но раз ты так говоришь то ок, оба считали себя легитимными и никак не хотели расставаться с властью))

Один втік від студентів до ворога, інший залишився незважаючи на погрози та лобіює інтереси України на заході навіть після відставки - порівняв авжеж

Gosha писал(а):
Тебе Путін особисто запевняв?
Під час війни запевняти що бомбити не будуть... див. пункт щодо психоаналізу та санаторію.
Оцією фразою ти себе дуже сильно зашкварив


какая тебе разница будут бомбить или нет? тебе что есть что терять? ты будешь в первых рядах кто побежит в сторону западной границы, и потом будешь поддерживать национально-освободительное движение в интернете или языком.

Вліпити тобі ще один мінус, за клевету (с)?

Ні, це ти бігтимеш за кордон, залишивши тут оборонятися "вишиватників" (с), бо у тебе ж гарні диски треба рятувати, тобі ж необхідно поширювати фейки про страшну корупцію яка заважає тобі батьківщину зберегти, ти ж з "космополітів" бо там де краща зарплатня там й батьківщина.

А от я навпаки без грошей, без майна, лише із залишками ентузіазму, ідейний на всю голову, буду захищати те єдине що у мене є - рідну землю

Gosha писал(а):
Все почалося з ваших намагань дискредитувати Порошенка та тодішню команду загалом, тому винні ви та зашквари Зелені

порошенко сам себя дискредитировал, я здесь всего-лишь об этом напоминал)

Порошенко зробив багато корисного для України, також Яценюк, Муженко тощо - але ви невдячні лише у фейки проти них повірили та долучилися до антиукраїнської пропаганди

Gosha писал(а):
Я повинен підіймати усю хрінь яку ти тут два тижні висірав?
Про літачок наприклад, пане недолугий демагог


а про самолетик это кстати отличный пример твоей ограниченности ибо умный человек прекрасно все понял хотя-бы потому что etihad в отличии от авианта не дает откаты))

Ну то який ти комерсант після цього?

Європейський виробник літаків Airbus заплатить 3,52 мільярда євро (3,98 мільярда доларів) задля врегулювання корупційних розслідувань у США, Британії та Франції...

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7105847/

Але корупція лише у нас, кажеш?)))

Gosha писал(а):
Пошукай краще собі психоаналітика, який вивчить причини через що ти чекаєш на месію який тобі зробить халяву


так выше обсудили, в будущем голосуем за тимошенко))

Я вже виклав свою думку щодо її "застарілості"

Gosha писал(а):
Ти точно вирішив приєднатися до клоунів з 95 кварталу, це вони там "потєрпєвшіє" усі на голову, жінок-волонтерів навіть злякалися.
З 2009 я неодноразово закликав шукати способи впливу на будь-яку владу щоб наші інтереси вони враховували без необхідності майданів.
Я закликав на вибори ходити щоб потім не жалкувати.
Й т.ін.
А твої ідіотські жарти я запам'ятаю


ты свою идиотскую риторику вспомни когда в следующий раз будешь шапку выворачивать, пользоваться чужими заслугами и примазываться к победе, ты кстати с 18-22.02.2014 где был?

Не тобі зраднику майдану питати.
На нас-бюджетниках все ще тримається майже все у цій державі - від медицини, до оборони.
Але всеж таки додам що можливо декому на майдані мої речі теж допомогли встояти
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 23:23

Gosha писал(а):Не поленился, нашёл посты с 18-22.02.14 у тебя больше 20 у меня ни одного, отсюда я делаю неутешительный для тебя вывод, тебя небыло на майдане когда было горячо, и соответственно вопрос какое ты имеешь отношение к победе майдана? В интернете поддерживал победителей?

„Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы. “

каждый раз когда ты будешь причислять себя к «победителям» помни свою роль в этой схеме, из нас двоих ты вообще не имеешь права голоса, ибо твои хваленые томосы, безвизы и армия начались с моей деятельности, так что хавай не заляпайся, клавиатурный патриот.

20 дописів за 5 діб?
Це у сенсі десь аж 4-5 на день у середньому, оце масштаб!

З нас двох (с) я єдиний з 2008 зберігаю об'єктивне сприйняття ситуації, застерігаю про загрози, шукаю шляхи подолання криз, не розчаровуюся у шляху на захід та розумію справжню ціну боротьби за незалежність.

Я застерігав щодо російської загрози, щодо зради янучара, щодо необхідності розвитку машинобудуванн, щодо підгрунтя криз...

Це взагалі-то доволі корисні речі для тих хто здатен сприймати, бо якщо їх не розуміти - поводитися будеш як вершник без голови, нестися кудись зігзагами потрапляючи у болота тощо.

А що саме та як саме я робив у той чи інший день... це повідомляти будь-кому необов'язково, особливо з урахуванням того що Зе-ренегати саме зараз намагаються майдан як путч засудити.

Чи може ти хочеш їм у цьому допомогти?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Сб дек 05, 2020 00:01

Dragon
А ти думаєш писати про "малодушіє" це так мило?
Ну от отримуєш "подяку"

ты что думаешь мне не плевать?)) ты в своем уме?))

Тільки-но відбулися місцеві вибори.
На носі дострокові парламентські.
Розкажи ще як "не агітуєш"

разве что в твоих влажных фантазиях))
и кстати как только обьявят о досрочных выборах я прекращу обсуждать политику, вообще

Слухай, ти б краще вдома у сімейному колі хизувався, бо я реготати втомився від твоїх піонерських понтів замість дійсно аналітики (нижче кілька аргументів)


посмейся над своей малодушной присмыкающейся сутью)

Та начхати я хотів на ваших "крутих пацанофф", мої авторитети розумом та просвітництвом повагу викликають, а на понтами, погрозами, баблом

та понятно, по ту сторону монитора тебе на всех плевать, а при встрече будешь таким-же смелым?)

Боже боже як ви дійсно ложкою до рота попадаєте?
Ти намагаєшся робити висновки по формі, ігноруючи суть, ну це ж дитсадочок просто.
Пояснюю ще: маленька країна, потужна владна коаліція, американська підтримка, відсутність війни - ось тобі й "грузинське диво", а у нас суттєво інша ситуація

ищи дальше отмазки своим недоделанным лидерам, мы в твоем исполнении это уже наблюдали когда ты за юльку топил

Щось я не бачив тебе серед волонтерів у 2014, проте чую серед антиукраїнських пропагандистів у 2020... може теж просто переплутав?

а где ты среди них был чтобы видеть? ты как всегда список волонтеров искал в интернете?

Один втік від студентів до ворога, інший залишився незважаючи на погрози та лобіює інтереси України на заході навіть після відставки - порівняв авжеж
какие угрозы? кому ты чешешь

Вліпити тобі ще один мінус, за клевету (с)?

Ні, це ти бігтимеш за кордон, залишивши тут оборонятися "вишиватників" (с), бо у тебе ж гарні диски треба рятувати, тобі ж необхідно поширювати фейки про страшну корупцію яка заважає тобі батьківщину зберегти, ти ж з "космополітів" бо там де краща зарплатня там й батьківщина.

А от я навпаки без грошей, без майна, лише із залишками ентузіазму, ідейний на всю голову, буду захищати те єдине що у мене є - рідну землю


влепи себе клеймо на лбу "пристосуванець" это будет честно по отношению к себе и окружающим

мой бизнес позволяет мне работать в любой стране где есть море, тепло и туристы, но как видишь я все еще здесь, ты не валишь потому что тебе некуда (видимо не котируешься и не ценишься) и на за что (по причине прошлого пункта), давай ты будешь звиздеть кому-то другому)

Порошенко зробив багато корисного для України, також Яценюк, Муженко тощо - але ви невдячні лише у фейки проти них повірили та долучилися до антиукраїнської пропаганди

видео от бывшего помощника яценюка тебя не впечатлило, о чем с тобой еще говорить))

Ну то який ти комерсант після цього?

Європейський виробник літаків Airbus заплатить 3,52 мільярда євро (3,98 мільярда доларів) задля врегулювання корупційних розслідувань у США, Британії та Франції...

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7105847/

Але корупція лише у нас, кажеш?)))


очень прикольно когда коррупцию обсуждает человек который ни разу в руках не держал сумму сопоставимую с среднестатистической взяткой в украине))


вже виклав свою думку щодо її "застарілості"


она основательно обновилась, учла все ошибки и больше так не будет (с)))


Не тобі зраднику майдану питати.
На нас-бюджетниках все ще тримається майже все у цій державі - від медицини, до оборони.
Але всеж таки додам що можливо декому на майдані мої речі теж допомогли встояти


вот тут ты в очередной раз зашкварился Алеша, я идеи майдана не предал, и требую их выполнения, а ты как классическое пресмыкающееся примкнул к победителям после победы только не заметил момент когда они стали изменщиками.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Сб дек 05, 2020 00:52

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Не поленился, нашёл посты с 18-22.02.14 у тебя больше 20 у меня ни одного, отсюда я делаю неутешительный для тебя вывод, тебя небыло на майдане когда было горячо, и соответственно вопрос какое ты имеешь отношение к победе майдана? В интернете поддерживал победителей?

„Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы. “

каждый раз когда ты будешь причислять себя к «победителям» помни свою роль в этой схеме, из нас двоих ты вообще не имеешь права голоса, ибо твои хваленые томосы, безвизы и армия начались с моей деятельности, так что хавай не заляпайся, клавиатурный патриот.

20 дописів за 5 діб?
Це у сенсі десь аж 4-5 на день у середньому, оце масштаб!

З нас двох (с) я єдиний з 2008 зберігаю об'єктивне сприйняття ситуації, застерігаю про загрози, шукаю шляхи подолання криз, не розчаровуюся у шляху на захід та розумію справжню ціну боротьби за незалежність.

Я застерігав щодо російської загрози, щодо зради янучара, щодо необхідності розвитку машинобудуванн, щодо підгрунтя криз...

Це взагалі-то доволі корисні речі для тих хто здатен сприймати, бо якщо їх не розуміти - поводитися будеш як вершник без голови, нестися кудись зігзагами потрапляючи у болота тощо.

А що саме та як саме я робив у той чи інший день... це повідомляти будь-кому необов'язково, особливо з урахуванням того що Зе-ренегати саме зараз намагаються майдан як путч засудити.

Чи може ти хочеш їм у цьому допомогти?


во-первых смысл в том что когда было горячо ты малодушно отсиживался дома)

во-вторых ты ищешь оправдания своему лузерству в окружающих факторах, кризисы, войны...

что ты делал в тот или иной день не имеет принципиального значения, до тех пор пока ты не позволяешь себе категорических суждений.

вот теперь мы и дошли до сути, дальше можно не продолжать.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Сб дек 05, 2020 01:11

Гоша,

Більшість пунктів тобою викладених - це безперервна двохтижнева агонія.

Ти ось уже два тижні намагаєшся поєднати "ярмарку тщеславія", самопіару, образ та самовиправдовувань 8)

Ну ОК, прокоментую обране, хоча загалом просто надоїв вже)))

Gosha писал(а):Dragon


Та начхати я хотів на ваших "крутих пацанофф", мої авторитети розумом та просвітництвом повагу викликають, а на понтами, погрозами, баблом

та понятно, по ту сторону монитора тебе на всех плевать, а при встрече будешь таким-же смелым?)

Я ж кажу ви лише гроші та силу поважаєте, інших авторитетів у вас немає, це розчаровує.

Краще у такі ігри під час війни не грати, бо можна сплутати забіяк з ворогом, а це відповідне реагування

Gosha писал(а):
Боже боже як ви дійсно ложкою до рота попадаєте?
Ти намагаєшся робити висновки по формі, ігноруючи суть, ну це ж дитсадочок просто.
Пояснюю ще: маленька країна, потужна владна коаліція, американська підтримка, відсутність війни - ось тобі й "грузинське диво", а у нас суттєво інша ситуація

ищи дальше отмазки своим недоделанным лидерам, мы в твоем исполнении это уже наблюдали когда ты за юльку топил

Юлька (с) свого часу була все одне краще ніж тупий зрадник Зек, це логічно.
Ющенка ж нажаль з'їли зрадофілією, залишилася тоді лише вона як альтернатива Янучару.
А історичні досягнення Пороха пам'ятатимуть сторіччями, ти не надірвися у безглуздих намаганнях зупинити всесвітнє визнання

...


Gosha писал(а):влепи себе клеймо на лбу "пристосуванець" это будет честно по отношению к себе и окружающим

мой бизнес позволяет мне работать в любой стране где есть море, тепло и туристы, но как видишь я все еще здесь, ты не валишь потому что тебе некуда (видимо не котируешься и не ценишься) и на за что (по причине прошлого пункта), давай ты будешь звиздеть кому-то другому)

Гарно вихваляєшся, а можна при цьому не плювати у інших?
Просто напиши зайвий раз що ти великий барига)))
Бо інакше втрачається естетика вихваляння)))

Gosha писал(а):
Порошенко зробив багато корисного для України, також Яценюк, Муженко тощо - але ви невдячні лише у фейки проти них повірили та долучилися до антиукраїнської пропаганди

видео от бывшего помощника яценюка тебя не впечатлило, о чем с тобой еще говорить))

По-перше бувший помічник Яценюка - політик, тобто то що він каже тобі не факт що істина.
По-друге мені не він нецікавий, мені нецікаві твої посилання загалом після того як ти проігнорував доповідь канадського посла

Gosha писал(а):
Ну то який ти комерсант після цього?

Європейський виробник літаків Airbus заплатить 3,52 мільярда євро (3,98 мільярда доларів) задля врегулювання корупційних розслідувань у США, Британії та Франції...

https://www.eurointegration.com.ua/news ... 1/7105847/

Але корупція лише у нас, кажеш?)))


очень прикольно когда коррупцию обсуждает человек который ни разу в руках не держал сумму сопоставимую с среднестатистической взяткой в украине))

Ну ти б хочаб промовчав, онолітєг авіаційного масштабу, знов сівши у калюжу


Gosha писал(а):
Не тобі зраднику майдану питати.
На нас-бюджетниках все ще тримається майже все у цій державі - від медицини, до оборони.
Але всеж таки додам що можливо декому на майдані мої речі теж допомогли встояти


вот тут ты в очередной раз зашкварился Алеша, я идеи майдана не предал, и требую их выполнения, а ты как классическое пресмыкающееся примкнул к победителям только не заметил момент когда они стали изменщиками.

Гошенька, у майдана було багато різних ідей, про незалежність перш за все.
Наприкінці 2013 люди вийшли через відмову влади від євроінтеграції, розворот до росії та побиття студентів перш за все.

І ось саме ці ідеї ви зраджуєте волаючи що війна то фігня, головне податки щоб тобі сподобалися.
Ви несправедливо звинуватили у зраді успішних державників та замість них привели до влади справжніх зрадників.
Боюся що ти це зрозумієш тільки коли війна пошириться
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Сб дек 05, 2020 01:23, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Сб дек 05, 2020 01:20

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Не поленился, нашёл посты с 18-22.02.14 у тебя больше 20 у меня ни одного, отсюда я делаю неутешительный для тебя вывод, тебя небыло на майдане когда было горячо, и соответственно вопрос какое ты имеешь отношение к победе майдана? В интернете поддерживал победителей?

„Революции готовят гении, делают романтики, а её плодами пользуются проходимцы. “

каждый раз когда ты будешь причислять себя к «победителям» помни свою роль в этой схеме, из нас двоих ты вообще не имеешь права голоса, ибо твои хваленые томосы, безвизы и армия начались с моей деятельности, так что хавай не заляпайся, клавиатурный патриот.

20 дописів за 5 діб?
Це у сенсі десь аж 4-5 на день у середньому, оце масштаб!

З нас двох (с) я єдиний з 2008 зберігаю об'єктивне сприйняття ситуації, застерігаю про загрози, шукаю шляхи подолання криз, не розчаровуюся у шляху на захід та розумію справжню ціну боротьби за незалежність.

Я застерігав щодо російської загрози, щодо зради янучара, щодо необхідності розвитку машинобудуванн, щодо підгрунтя криз...

Це взагалі-то доволі корисні речі для тих хто здатен сприймати, бо якщо їх не розуміти - поводитися будеш як вершник без голови, нестися кудись зігзагами потрапляючи у болота тощо.

А що саме та як саме я робив у той чи інший день... це повідомляти будь-кому необов'язково, особливо з урахуванням того що Зе-ренегати саме зараз намагаються майдан як путч засудити.

Чи може ти хочеш їм у цьому допомогти?


во-первых смысл в том что когда было горячо ты малодушно отсиживался дома)

во-вторых ты ищешь оправдания своему лузерству в окружающих факторах, кризисы, войны...

что ты делал в тот или иной день не имеет принципиального значения, до тех пор пока ты не позволяешь себе категорических суждений.

вот теперь мы и дошли до сути, дальше можно не продолжать.

До суті ми дійшли у той момент коли я застерігав щодо загрози з Росії у 2008, за 6 років до війни, а ти відбілюєш Зе-зрадників та ігноруєш загрозу з Росії на 6 рік війни з нею.
Все інше - демагогія
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Сб дек 05, 2020 02:37

Dragon

победитель по жизни ты наш, очень надоело комментировать твои дешевые попытки выдернуть слова из контекста и тыкать тебя носом в твои-же зашквары)

Я прекрасно понимаю, клавиатурный патриотизм он такой, пресмыкнуться к победителям и топить за них после победы, считать себя стратегом не видя реальной картинки ибо об этом не пишут в интернете, считать себя патриотом НО в моменты реального пи..ца отсиживаться дома))

Алеша, все все уже давно поняли, и цену твоему дешевому популистическому патриотизму в первую очередь, так что можешь больше не напрягаться)
как-бы ты в дальнейшем не пытался выставлять себя патриотом ты не патриот ты ссыкло и мы все теперь точно это знаем.

В этом весь ты Алеша, вся твоя натура малодушный, трусливый, пресмыкающиеся лузер)

ПС когда в следующий раз наступит какой-то глобальный пиз.ц ты пожалуйста не за компом отсиживайся с криками "аяжегаварила" а иди и делай что-то ибо как мы знаем пизд.ть не мешки ворочать))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение ARMEN » Сб дек 05, 2020 08:06

Gosha писал(а): "пизд.ть не мешки ворочать))


100 % :good: Мощно ты Дракона приложил :D
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Сб дек 05, 2020 08:54

ARMEN писал(а):
Gosha писал(а): "пизд.ть не мешки ворочать))


100 % :good: Мощно ты Дракона приложил :D

Ні, насправді він вчергове всцявся але намагається й інших обісцяти, щоб на одинці не почуватися сумно ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Сб дек 05, 2020 09:17

Gosha писал(а):Dragon

победитель по жизни ты наш, очень надоело комментировать твои дешевые попытки выдернуть слова из контекста и тыкать тебя носом в твои-же зашквары)

Тобто дві тижні істерики, випадаючого контексту та сумнівних м'яко кажучи заяв - це усе на що ти здатний, втомлений ти наш.
На інтелектуальний двобій ти прийшов без зброї)))

Gosha писал(а):Я прекрасно понимаю, клавиатурный патриотизм он такой, пресмыкнуться к победителям и топить за них после победы, считать себя стратегом не видя реальной картинки ибо об этом не пишут в интернете, считать себя патриотом НО в моменты реального пи..ца отсиживаться дома))

У 2009-2013 топити (с) за Тимошенко, Ющенко та проти Януковича - це за переможців???)))
У 2019-2020 топити (с) за Пороха та проти клоуна - це за переможців???)))
У тебе ще й з логікою повний триндець, вочевидь.
Ні, реальну картину якраз навпаки бачу трішки краще ніж ти разом з усіма твоїми клоунами

Gosha писал(а):Алеша, все все уже давно поняли, и цену твоему дешевому популистическому патриотизму в первую очередь, так что можешь больше не напрягаться)
как-бы ты в дальнейшем не пытался выставлять себя патриотом ты не патриот ты ссыкло и мы все теперь точно это знаем.

Гошенька, через те що ти кілька разів повториш цю дурню не значить що так воно і є, до речі щось не чув щоб ти якось фронту допомагав, мабуть ти здатен лише сцикліво (с) халявою перейматися)))
А твою антиукраїнську агітацію проти Пороха та за зеленського люди теж добре запам'ятають, краще б ти цього не робив

Gosha писал(а):В этом весь ты Алеша, вся твоя натура малодушный, трусливый, пресмыкающиеся лузер)

Ні, насправді лузер (с) це ти, не розуміючи що відбувається ти волаєш що все не так, заважаєш державникам, оббріхуєш патріотів та відбілюєш клоунів, це зрада якщо говорити прямо.
Дійсно успішній людині непотрібно так набридливо хизуватися "успіхами" та чіплятися до інших, це ознака твоєї невпевненості у собі, у майбутньому

Gosha писал(а):ПС когда в следующий раз наступит какой-то глобальный пиз.ц ты пожалуйста не за компом отсиживайся с криками "аяжегаварила" а иди и делай что-то ибо как мы знаем пизд.ть не мешки ворочать))

Коли наступного разу відбудеться криза - яка взагалі-то якраз зараз відбувається! - я застерігу усіх заздалегідь, а потім робитиму то що вважаю за потрібне, не звітуючи перед лузерами та висміюючи лузерів які прогавили цю кризу)))
За компом (с), на роботі, на вулиці, на полігоні, на майдані, на фронті - там де вважатиму за потрібне, не цікавлячись "добрими порадами" зрадників.

Зи. Це була вельми недолуга спроба зібрати компромат для Венедіктової, намагайся стукати краще, бо "очко государєве" не подякує)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Сб дек 05, 2020 09:59

Гоша, ты не переубедишь Дракона! Занимаешься "мартышкиным трудом"
Дракон, до тебя не доходит к сожалению, что "кто не с нами - тот против нас" не работает, человек не является "зрадником" только потому что не поддерживает Пороха. Агитация с твоей стороны за Пороха путем "вы все идиоты и зробили це разом" - утопия :facepalm:
Вы оба переходите на личности, при чем первым это сделал Дракон с оценкой репутации Гоши. Следует признать, что он расшатал твою самоуверенность и тебя заносит. Держи себя в руках.
Если вы хотите дискутировать далее, то я вас предупреждаю - первый последующий переход на личности я выписываю отпуск.
  • 1

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение EJ20 » Пн дек 07, 2020 14:34

Читаю последние две страницы и думаю, почему такой образованный, умный, аналитический, патриотический, иещемноговсегоразоногоский нигде не пригодился? Его бы в депутаты, в интеллектуальный спарринг с Тищенкой и Ко, такое шоу я бы смотрел бесконечно. А пока человек не понимает, что власть в нашей стране зависит напрямую от денег/связей, причем на всех местах и во всех эшелонах.
  • 0

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Ронин » Вт дек 08, 2020 08:09

Люди всегда пытались глупость называть мягко - наивностью. Преимущественно применяя это к детям, мол вырастет поумнеет, а тут оно видишь как :facepalm:
Жаль что иногда это дитятя проносит знамя глупости всю жизнь, так и не став взрослым. Ведь собрать кубики в алфавит это не быть оналитикам как бы не хотелось, даже если ты этими кубиками всем в лицо тычешь. Это уже дебилизм. Прошу это воспринимать не как ругательство debil (исп.) слабый :lol:
  • 1

Аватара пользователя
Ронин
 
Сообщения: 64
Зарегистрирован: Сб мар 24, 2007 17:16
Репутация: 4

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вт дек 08, 2020 10:32

EJ20 писал(а):Читаю последние две страницы и думаю, почему такой образованный, умный, аналитический, патриотический, иещемноговсегоразоногоский нигде не пригодился? Его бы в депутаты, в интеллектуальный спарринг с Тищенкой и Ко, такое шоу я бы смотрел бесконечно. А пока человек не понимает, что власть в нашей стране зависит напрямую от денег/связей, причем на всех местах и во всех эшелонах.

Тут такий трішки парадокс виходить.
Наприклад науковці зазвичай політикою не дуже цікавляться, бо їм космічні проблеми цікавіші.
Я скоріше виключення бо свого часу був вимушений розбиратися якого біса нашу галузь душать, тому мій інтерес дещо специфічний штибу "викрити тих хто заважає, та підтримати тим хто допомагає".
Бізнесмени політикою загалом не дуже цікавляться, бо їм великі гроші заробити цікавіше.
А ті з бізнесменів які все ж таки цікавляться політикою - роблять це з позиції який це зиск особисто їм принесе перш за все.
Також он у нас на форумі начебто є кілька причетних до політики, редактор політологічного часопису...
І що, вони проявляли зацікавлення поділитися знаннями з клубнями чи залучити клуб до якоїсь політичної події?
Виходить чорт зна що в результаті
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Вт дек 08, 2020 21:00

https://fb.watch/2fxDFUzdDa/

Рауль о дорогах.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 36