А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 01:50

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):
Dragon писал(а):А це мабуть чергова "реформа" від 95 кварталу, вважають шановні опоненти :bad:

Українська армія ризикує опинитися в тому ж положенні, в якому перебувала навесні 2014 року, коли кожен військовослужбовець сам забезпечував себе одягом і амуніцією.

Бо війна закінчилась лише в голові Зеленського. Українських військовослужбовців розстрілюють російські війська та їхні найманці. Попереду важка зимівля в окопах. А в Києві відосікі і найстрашніше, що трапляється в ОП, це 37° у Володимира Зеленського.

Тільки за останні 8 місяців Департамент військових закупівель Міністерства оборони України під різними приводами відстрочив або скасував ряд важливих тендерів для української армії...

за даними глави Рахункової Палати через скасування або відстрочення тендерів у Департаменті державних закупівель Міністерства оборони невитраченими залишилися більше 10,6 мільярда гривень в інтересах армії, і відповідно до чинного законодавства, ця сума не може бути використана в наступному бюджетному році...

Подробиці зі списками того без чого можуть залишити військових тут -

https://myrotvorets.news/ministerstvo-o ... ny-masovo/

Ви зробили це разом (с)


подожди, так глава департамента Гулєвич Володимир Віталійович назначен при порохе в 2014м году и до сих пор не менялся, не понял что ты хотел этой статьей сказать, не уж-то ставленник порошенковской власти саботирует гос закупки для армии по каким-то политическим или экономическим мотивам...

По-перше, чого "помилка Пороха" якщо це саме його помилка не виправлена?
ЗЕклоуни ж обіцяли що все буде гаразд, то де реформи?
По-друге це точно проблема лише одного департамента?
Чи міністр дав відповідну вказівку?
Чи Зеголовнокомандувач?
А з якою метою?
Через бажання капітулювати чи просто гроші розікрали й на армію не залишилося?
За часи попереднього уряду будь-яка новина у подібному штилі викликала дику істерику ЗМІ та зрадофілів - а чого ж зараз така тиша?
Усім все подобається, війна не хвилює?
Зи. "Адвоката диявола", погана спроба перевести стрілки, намагайся краще


Им нужно еще время, реформы должны происходить «поступово» и вообще «не розгойдуйте човен, ви працюете на ворога» (с) Дракон :D

Не прокатить.
У Пороха реформи були, було відновлення економіки також, у Зе руйнування самих держінституцій, падіння економіки на рівному місці (ще до карантину якщо що).
Ти знов програв

Gosha писал(а):ого как тебя прорвало когда твою дешевую манипуляцию вскрыли)) я знаю правильный ответ на этот вопрос, ты тоже знаешь, но не признаешься публично))
я даже чуть позже скину ответ, с окончанием gov.ua интересно как ты откомментируешь))

Ем, а що у мене прорвало?
Начебто сантехніка у нормі, я якраз на унітазі з планшетом сиджу, паралельно гуглю статті з психіатрії щодо синдрому Данінга-Крюгера, цікаві аналогії)))

Gosha писал(а):пс ты даже не загуглил фамилию которую я написал в самом начале, тебя не смутило что в декларации у военного воюющей страны записан двухгодичный фолькс мультиван который стоит 50+-к долларов, о каком критичном подходе к анализу информации с твоей стороны может идти речь?))

Загуглив, побачив декілька десятків посилань, деякі про нього окремо, у деяких намагаються заодне зкомпромітувати Муженко зокрема... дивний збіг, мабуть.

Я ще раз питаю, якщо ви були проти саме цього, то чому те гівно яке ви привели до влади робить у кращому разі теж саме, а більше ще гірше?

З яких це пір щоб щось покращити все руйнують?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 02:19

Gosha писал(а):Dragon

1) нет, я не пиарюсь на пуканорвании ограниченных я им настоятельно советую смотреть на ситуацию значительно шире))

Твій погляд: корупція, хотю податки малі!
Мій погляд: стратегія, геополітика, технології, дипломатія, реформи...
Куди ще ширше дивитися?

Gosha писал(а):2) сложно назвать критикой отчаянные попытки отбелить проворовавшуюся, скомпрометировавшую себя власть)

Важко вважати розумними нападки на владу яка відродила українську церкву, розпочала євроінтеграцію, запровадила євроасоціацію, здобула безвізовий режим, відновила армію, зупинила наступ кацапів на міжнародному рівні...
І оце про них ти якусь маячню поширюєш!

Gosha писал(а):3) когда я пишу "коррупция" а ты говоришь "в суде не доказанно значит не крали" ты по меньшей мере выглядишь смешно, многие вещи такие например как бляхи не требуют доказательства в суде, и да, верить в то что мимо пороха пролетело незамечеными 3 ярда ну это нужно быть идиотом))

Уяви, в країні війна, армію терміново розгортають, економіка хитається, на міжнародній арені запекла боротьба, газ у будь-яку мить може вимкнутися...
А тут весь генштаб повинен сидіти та займатися питаннями розмитнення автівок?
Ну саме у той час коли нафта з Росії, коли гривня хитається - роздавати дозволи на закупівлю за валюту?
Ну-ну

Gosha писал(а):4) тут твоему послу с другого континента можно противопоставить саакашвили, так что все относительно))

Твій Саакашвілі тільки-но заявив що цей уряд веде державу до катастрофи.
Як тобі таке?
Чи ти сприймаєш виключно вибірково?
Хоча кого це я питаю (с)

Gosha писал(а):5) любой актив в кризис это в первую очередь актив, бедность конечно не порок но и не пример.

Демагогією будеш авіабомби зупиняти чи легкими дисками?

Gosha писал(а):6) если лично с меня брали деньги представители конторы которая была создана при порошенко то да, я буду называть порошенко коррупционером.
называть правду пропагандой врага... ну хрен его знает...

У будь-який конторі обов'язково з'являться бажаючи до зловживань, це людська натура така.
Але це не значить що до кожного клерка заходив особисто Порох збирати гроші.
Ще у 2015 здається була стаття у Фокусі щодо зміни структури корупції в Україні - якщо раніше все несли до 1 центру (Янукович+Ко), то після 2014 вона стала хаотичною, без конкретного центру.
Я пам'ятаю, викладав це тут колись теж

Gosha писал(а):Алексей ты уже выглядишь не смешно а глупо.

Гоша ти з кожним постом себе дискредитуєш нерозумінням державного апарату зокрема та пропагандою антиукраїнською.

Ті хто щось таке про мене пищали у 2009, потім у 2014 сиділи трішки усцявшись - ситуація повторюється, скоро будемо хапатися за голову


Gosha писал(а):7) ты кстати технично съехал с вопроса о уплате тобой налогов с твоих "халтурок", рассказав про какие-то вложения в исследования)) ладно, дальше на тебя давить не буду и напоминать что наука как бюджетники тоже содержаться с денег налогоплательщиков а то опять полыхать начнешь))

Якщо коли-небудь розкажу як державний НДІ купує канцтовари по безналу з трьохтижневим листуванням у чотирьох примірниках... у тебе відпадуть усі питання щодо оподаткування.

До речі головні платники податків зокрема держмонополії та великі корпорації поки що

Gosha писал(а):8 ) человек с сильными аналитическими способностями может разве что симпатизировать какой-то силе но навязывать свое мнение или активно топить против никак нет)

Може активно топити (с) у ситуації вибору життя та смерті.
Вам застерігають що під час війни експерименти з клоунами небезпечні, перш за все.
Подивіться на Сирію

Gosha писал(а):9) порошенко настолько плотно вошел в систему и сплелся с рыгами за пять лет которые его не критиковали что его искоренить будет очень непросто, но мы сами виноваты нужно было не слушать петухов которые кукарекали "не розгойдуйте човен" а действовать.

А, тобто всі зашквари Зе-блазня - то Порох йому надзюрив у штани?
Потужний аргумент, такий самий як у москалів Обама у під'їздах сцяв, ви пан здається вишиватник)))

Gosha писал(а):10) Алексей никто так не разваливает страну как ура-вышиватники типа тебя, но это мы обсудили ранее, причины повторять не буду, можешь отлистать несколько страниц назад.

Дурниці повторяти не обов'язково, дійсно, бо це дурниці

Gosha писал(а):11) ну то есть нужно послать родственников только по территориальному признаку? нет, они не помогают украине, но политику не обсуждают вообще, ну мне просто интересно их послать?

Боюся що так

Gosha писал(а):12) мы скинемся если на кислородной системе будешь работать ты, согласен?

Та не питання, не скидуйтеся.
Потім коли близьким не вистачатиме кисню у лікарні не забудьте нагадати собі - що ви зробили це разом (с)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 02:27

https://m.censor.net/news/3101719/ya_ne_gotov_darit_kvartiry_shantajistam_iz_sbu_kievskiyi_predprinimatel_mhitaryan_zayavlyaet_o_davlenii

Конец 2018 года, вся полнота власти в руках пороха, глава СБУ Грицак, Генпрокурор Луценко премьер Гройсман и тут такое)) голос Майдана Евгений Нищук глава минкульта и тут оказывается минкульт саботирует подписание документов , сбу и гпу херачат реально хорошего девелопера, ты действительно считаешь что они там на верху не знают что у кого-то отжимают миллион долларов ?)) Алексей, ну прекрати))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 02:32

Gosha писал(а):https://m.censor.net/news/3101719/ya_ne_gotov_darit_kvartiry_shantajistam_iz_sbu_kievskiyi_predprinimatel_mhitaryan_zayavlyaet_o_davlenii

Конец 2018 года, вся полнота власти в руках пороха, глава СБУ Грицак, Генпрокурор Луценко премьер Гройсман и тут такое)) голос Майдана Евгений Нищук глава минкульта и тут оказывается минкульт саботирует подписание документов , сбу и гпу херачат реально хорошего девелопера, ты действительно считаешь что они там на верху не знают что у кого-то отжимают миллион долларов ?)) Алексей, ну прекрати))

Йой, Гоша, я ридаю від співчуття до вітчизняних девелоперів!
Бідні чесні бізнесмени які отримують земельні ділянки без порушень, будують на них без порушень, не дають хабарів для вирішення усіх проблем, не роздають квартири у якості хабарів потрібно політикам...
І от цих святих людей пресовало страшне міністерство культури!!!
Який жах)))

***

А той мільйон доларів це мабуть особисто Пороху несли у валізах щоб додати до його жалюгідних 700 000 000 $ статку?)))

***

Гоша,

А тебе спеціально попрохали відволікти увагу від скандалу з Зе-генпрокуроршою Венедиктовою та Зе-замом ОПУ Татаровим, чи ти випадково розпочинаєш довжелезний диспут щодо якихось дрібниць саме у той момент коли повідомляють про черговий мегазашквар обраної завдяки тобі Зе-влади?

Але ж я все одне про це вам нагадаю ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 02:39

Ну я пішов нарешті спати, а ви тут тужтеся вигадуйте як ще відмазати клоуна та як набрехати на державників.

Я потім обов'язково прокоментую та у розпал кризи про це нагадаю - ви зробили це разом
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 03:18

Dragon

ну пройдет пять лет оценишь "заслуги" зеленского а сейчас не розгойдуй човен или как там было?)) не прикольно когда твои методы против тебя-же используют, правда?))

Эффект даннига-крюгера мне известен, в твоих реакциях его усматриваю давно, из опыта могу сказать что он отлично применим к персоналу среднего и ниже среднего звена и не важно будь то мини-завод, пекарня или институт)

Мій погляд: стратегія, геополітика, технології, дипломатія, реформи...
Куди ще ширше дивитися?
\
из википедии
Эффект Да́ннинга — Крю́гера — метакогнитивное искажение, которое заключается в том, что люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы, принимают неудачные решения и при этом неспособны осознавать свои ошибки в силу низкого уровня своей квалификации[1]. Это приводит к возникновению у них завышенных представлений о собственных способностях.

И добавить мне нечего :D
я тебе говорил на ситуацию касательно порошенко, но стадiон так стадiон))

откуда деньги на планшет? планшет не актив, все на нужды армии или как там было с ненужными активами?))

ага именно реформы порошенко и их качество дали ему реальную оценку на президентских и парламентских выборах, все сходится))
Важко вважати розумними нападки на владу яка відродила українську церкву, розпочала євроінтеграцію, запровадила євроасоціацію, здобула безвізовий режим, відновила армію, зупинила наступ кацапів на міжнародному рівні...
І оце про них ти якусь маячню поширюєш!

и при этом отжимать у бизнеса квартиры за невмешательство... Леша, твой цинизм начинает зашкаливать

Алексей, я тебе одиннадцатый раз повторяю я не голосовал за зеленского и его не поддерживаю, я против порошенко и его реванша в коллаборации с рыгами))

Уяви, в країні війна, армію терміново розгортають, економіка хитається, на міжнародній арені запекла боротьба, газ у будь-яку мить може вимкнутися...
А тут весь генштаб повинен сидіти та займатися питаннями розмитнення автівок?
Ну саме у той час коли нафта з Росії, коли гривня хитається - роздавати дозволи на закупівлю за валюту?
Ну-ну


...и параллельно с вот этим вот всем включается схема по которой заезжает миллион машин по 1000 баксов с носа, нашелся ведь кто-то кто отдал команду и с чьего молчаливого согласия это происходило или нет, все решали таможенники на местах?)) Леша ты смешен))
ПС я не привожу других примеров не потому что их нет, просто этот самый явный))

Твій Саакашвілі тільки-но заявив що цей уряд веде державу до катастрофи.
Як тобі таке?
Чи ти сприймаєш виключно вибірково?
Хоча кого це я питаю (с)


в каком месте я говорил что зеленский и компания это хорошо?
все правильно, избирательное видение ситуации, пользуемся твоими методами))

У будь-який конторі обов'язково з'являться бажаючи до зловживань, це людська натура така.
Але це не значить що до кожного клерка заходив особисто Порох збирати гроші.
Ще у 2015 здається була стаття у Фокусі щодо зміни структури корупції в Україні - якщо раніше все несли до 1 центру (Янукович+Ко), то після 2014 вона стала хаотичною, без конкретного центру.
Я пам'ятаю, викладав це тут колись теж


в 2014-2015м это и работало и у нас сработало, только вот с 2017го перестало, мы тоже как и Мхитарян вышли в публичное пространство и "наезд" быстро сошел на нет но сезон 2014го года нам пересрали а это приблизительно как зарплата институтского служащего за 10 лет ,у меня до сих пор лежит подшивка по которой бывшего зам-министра и капитана порта можно подвести под уголовку, но кому я об этом рассказываю, диванному эксперту?))

Гоша ти з кожним постом себе дискредитуєш нерозумінням державного апарату зокрема та пропагандою антиукраїнською.

Ті хто щось таке про мене пищали у 2009, потім у 2014 сиділи трішки усцявшись - ситуація повторюється, скоро будемо хапатися за голову


за голову нужно было хвататься в 2017-2018м годах когда происходил полный реванш старой системы, который вы за ширмой безвиза, томоса и введения военного положения так и не увидели, сейчас уже поздно, и будет только хуже, но основы этого в 2017 заложил порох, но поймешь ты это значительно позже.

А, тобто всі зашквари Зе-блазня - то Порох йому надзюрив у штани?
Потужний аргумент, такий самий як у москалів Обама у під'їздах сцяв, ви пан здається вишиватник)))


Леша, блин ну какой-же ты вчерашний)) порох вместо того чтобы изменить систему принципиально ее просто возглавил, и дал чертям от власти снова почувствовать вкус шаровых денег))

Дурниці повторяти не обов'язково, дійсно, бо це дурниці


ты в этом вопросе поднаторел как никто))
  • 0

Последний раз редактировалось Gosha Пт дек 04, 2020 04:04, всего редактировалось 3 раз(а).
don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 03:39

и еще, Алексей, давай так, я в последний раз повторяю тебе что я за Зеленского не агитировал, не голосовал и не поддерживаю и не поддерживал зеленского и его партию, если ты еще раз припишешь мне поддержку зеленского я буду жаловаться модератору на клевету в свой адрес и требовать тебе пожизненного бана, нормально так будет?
  • 0

Последний раз редактировалось Gosha Пт дек 04, 2020 03:44, всего редактировалось 1 раз.
don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 03:43

Dragon писал(а):Ну я пішов нарешті спати, а ви тут тужтеся вигадуйте як ще відмазати клоуна та як набрехати на державників.

Я потім обов'язково прокоментую та у розпал кризи про це нагадаю - ви зробили це разом


да спите, у вас людей на зарплате есть возможность в каком угодно состоянии приперется на работу, с вас не спросят ибо вы бюджетники))

а я пока в аукционе в южной корее поучаствую у них как раз с 9-13 по местному времени торги)
может 1-2 б.у. коммунальных машины куплю для нашего нищего государства ибо на новые (если без отката) денег как небыло так и нет.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение exigo » Пт дек 04, 2020 09:04

Gosha писал(а):и еще, Алексей, давай так, я в последний раз повторяю тебе что я за Зеленского не агитировал, не голосовал и не поддерживаю и не поддерживал зеленского и его партию, если ты еще раз припишешь мне поддержку зеленского я буду жаловаться модератору на клевету в свой адрес и требовать тебе пожизненного бана, нормально так будет?

Ты тролишь дракона, он тролит тебя - все по честному :D
  • 1

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 09:17

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):https://m.censor.net/news/3101719/ya_ne_gotov_darit_kvartiry_shantajistam_iz_sbu_kievskiyi_predprinimatel_mhitaryan_zayavlyaet_o_davlenii

Конец 2018 года, вся полнота власти в руках пороха, глава СБУ Грицак, Генпрокурор Луценко премьер Гройсман и тут такое)) голос Майдана Евгений Нищук глава минкульта и тут оказывается минкульт саботирует подписание документов , сбу и гпу херачат реально хорошего девелопера, ты действительно считаешь что они там на верху не знают что у кого-то отжимают миллион долларов ?)) Алексей, ну прекрати))

Йой, Гоша, я ридаю від співчуття до вітчизняних девелоперів!
Бідні чесні бізнесмени які отримують земельні ділянки без порушень, будують на них без порушень, не дають хабарів для вирішення усіх проблем, не роздають квартири у якості хабарів потрібно політикам...
І от цих святих людей пресовало страшне міністерство культури!!!
Який жах)))

***

А той мільйон доларів це мабуть особисто Пороху несли у валізах щоб додати до його жалюгідних 700 000 000 $ статку?)))

***

Гоша,

А тебе спеціально попрохали відволікти увагу від скандалу з Зе-генпрокуроршою Венедиктовою та Зе-замом ОПУ Татаровим, чи ти випадково розпочинаєш довжелезний диспут щодо якихось дрібниць саме у той момент коли повідомляють про черговий мегазашквар обраної завдяки тобі Зе-влади?

Але ж я все одне про це вам нагадаю ;)


и гпу и сбу и минкульт, сложно верится в несистемность наезда трех разных органов одновременно ))

А, тобто забудовнику треба вірити на слово що всі три держструктури наїжджають нечесно, одночасно, а він білий та пухнастий?
Бо тобі Луценко не подобався, а забудовник свій у дошку хлопець?

Gosha писал(а):А теперь по теме венедиктовой, микитася, татарова и иже с ними, то что происходит есть не более чем очередной деребан, в подробности вдаваться не буду, знаю ситуацию немного с другой стороны и к чему тут кличко тоже знаю, сегодня на г+г было интервью венедиктовой, совпадение?) не думаю))

А тут ще й ти несподівано вирішив повідмазувати Зе-клоунів, який дивний збіг

Gosha писал(а):Это не зашквар Алеша это так работает система, одни отжимают через гпу и ап другие отбиваются через набу и сап, одни отжали у других, пришли новые ситуация поменялась с точностью до наоборот, понимаешь леша?)) простыми словами объяснил? доходит?) это та самая система которую должен был искоренить и сломать через колено порох но нет, он ее просто возглавил а сейчас ее возглавил даже не зеленский и целая группа людей))

Опонентів-зрадофілів до яких ти по факту нещодавно вирішив приєднатися ще у 2014 питали - ну от ви вимагаєте оновлення зокрема поліції, а як це зробити?

300 000 людей які непогано розуміються на законах, мають спільні зв'язки, великий досвід бюрократичних інтриг, значна частина з яких ще й озброєні... як їх усіх разом замінити?
І додатково - ким їх замінити?
У патрульну поліцію навіть кадровий дефіцит... хтось з тих хто вимагає термінових змін наприклад піде особисто чи буде лише поради з дивану давати?

То як саме особисто Порох повинен був "ломати через коліно систему" (с) так щоб ми не залишилися без державних органів взагалі та ще й під час війни?

Коли саме усі твої улюблені "центри протидії корупції" шабуніних тощо несамовито волали щоб НАБУ створювали по їхньому, щоб проводили конкурси серед їхніх симпатиків - це було не те саме що ти хотів?

Це Порошенко особисто заважає підбирати правильні кадри, не робити процедурних помилок при затриманні Насірова тощо?..

А нічого що Гладковського зняли з посади як тільки пішли розмови щодо "свинарчуків", а Татарова Зе-клоуни покривають?..

Gosha писал(а):от зеленского я ничего не жду и то что происходит меня не удивляем, скорее обескураживает.

Тобто коли вас з самого початку застерігали що так і буде - ви чим слухали?!!

Тобто працюючу державну систему якого біса було заміняти на непрацюючу?!!

Тобто руйнування державності тебе лише "обєскураживаєт", а як тоді ті реагуватимеш на повітряні бомбардування Київа кацапами - з легким здивуванням біля західного кордону чи як?!!

Gosha писал(а):и еще, Алексей, давай так, я в последний раз повторяю тебе что я за Зеленского не агитировал, не голосовал и не поддерживаю и не поддерживал зеленского и его партию, если ты еще раз припишешь мне поддержку зеленского я буду жаловаться модератору на клевету в свой адрес и требовать тебе пожизненного бана, нормально так будет?

Тобто коли ти пишеш усілякі дурниці щодо "ма-ло-ду-ши-я" зокрема та повторюєш російські пропагандистьські штампи щодо "ви-ши-ват-ни-ков" - то це не клевета (с)?

Тобто коли ти пишеш що риги отримали додаткові відсотки не через зашквари клоунів та чорний піар проти Пороха, а нібито через патріотів (!) - то це не клевета (с)?

Тобто коли ти виправдовуєш зашквари Зеленського - то це ти його не підтримуєш насправді, а робиш щось геть інше?
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Пт дек 04, 2020 09:50, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 09:41

Gosha писал(а):Dragon

ну пройдет пять лет оценишь "заслуги" зеленского а сейчас не розгойдуй човен или как там было?)) не прикольно когда твои методы против тебя-же используют, правда?))

Ні, неприкольно, недолуго та жалюгідно

Gosha писал(а):Эффект даннига-крюгера мне известен, в твоих реакциях его усматриваю давно, из опыта могу сказать что он отлично применим к персоналу среднего и ниже среднего звена и не важно будь то мини-завод, пекарня или институт)

Мій погляд: стратегія, геополітика, технології, дипломатія, реформи...
Куди ще ширше дивитися?
\
из википедии
Эффект Да́ннинга — Крю́гера — метакогнитивное искажение, которое заключается в том, что люди, имеющие низкий уровень квалификации, делают ошибочные выводы, принимают неудачные решения и при этом неспособны осознавать свои ошибки в силу низкого уровня своей квалификации[1]. Это приводит к возникновению у них завышенных представлений о собственных способностях.

И добавить мне нечего :D
я тебе говорил на ситуацию касательно порошенко, но стадiон так стадiон))

Ні, мені є багато чого додати як саме цей ефект відноситься до команди Зеленського, виборців Зеленського, совків, вати та противсіхів які разом наробили дурниць

Gosha писал(а):откуда деньги на планшет? планшет не актив, все на нужды армии или как там было с ненужными активами?))

На підставі чого ти робиш припущення що планшет не є корисним предметом під час війни?

Gosha писал(а):ага именно реформы порошенко и их качество дали ему реальную оценку на президентских и парламентских выборах, все сходится))
Важко вважати розумними нападки на владу яка відродила українську церкву, розпочала євроінтеграцію, запровадила євроасоціацію, здобула безвізовий режим, відновила армію, зупинила наступ кацапів на міжнародному рівні...
І оце про них ти якусь маячню поширюєш!

и при этом отжимать у бизнеса квартиры за невмешательство... Леша, твой цинизм начинает зашкаливать

Гоша, твій цинізм зашкалює коли кілька окремих випадків якихось недоведених зловживань ти протиставиш вищезгаданим історичним досягненням!!!

Gosha писал(а):Алексей, я тебе одиннадцатый раз повторяю я не голосовал за зеленского и его не поддерживаю, я против порошенко и его реванша в коллаборации с рыгами))

Ти поширюєш антипорошенківську пропаганду та відбілюєш Зе - при цьому Зеки та риги зростають у рейтингах.

Причина та наслідок, не чув такий вираз?

І додати тут нічого

Gosha писал(а):
Уяви, в країні війна, армію терміново розгортають, економіка хитається, на міжнародній арені запекла боротьба, газ у будь-яку мить може вимкнутися...
А тут весь генштаб повинен сидіти та займатися питаннями розмитнення автівок?
Ну саме у той час коли нафта з Росії, коли гривня хитається - роздавати дозволи на закупівлю за валюту?
Ну-ну


...и параллельно с вот этим вот всем включается схема по которой заезжает миллион машин по 1000 баксов с носа, нашелся ведь кто-то кто отдал команду и с чьего молчаливого согласия это происходило или нет, все решали таможенники на местах?)) Леша ты смешен))
ПС я не привожу других примеров не потому что их нет, просто этот самый явный))

Ну наприклад якщо під кришуванням Авакова, який ворогував з Порохом - як тобі такий варіант?

То це все одне Порох повинен був все кинути, не добиватися санкцій проти Росії, а втягнутися у розбірки з опонентами через бажання рагулів халяву отримати?

Gosha писал(а):
Твій Саакашвілі тільки-но заявив що цей уряд веде державу до катастрофи.
Як тобі таке?
Чи ти сприймаєш виключно вибірково?
Хоча кого це я питаю (с)


в каком месте я говорил что зеленский и компания это хорошо?
все правильно, избирательное видение ситуации, пользуемся твоими методами))

Хвилиночку, але ж причини та наслідки!

Ви кажете Порошенко щось робив на так, та вимагаєте обрати іншого - обирають іншого, але стає гірше.

То це погіршення випадково якось сталося чи всеж таки через чийсь неправильний вибір?

Gosha писал(а):
У будь-який конторі обов'язково з'являться бажаючи до зловживань, це людська натура така.
Але це не значить що до кожного клерка заходив особисто Порох збирати гроші.
Ще у 2015 здається була стаття у Фокусі щодо зміни структури корупції в Україні - якщо раніше все несли до 1 центру (Янукович+Ко), то після 2014 вона стала хаотичною, без конкретного центру.
Я пам'ятаю, викладав це тут колись теж


в 2014-2015м это и работало и у нас сработало, только вот с 2017го перестало, мы тоже как и Мхитарян вышли в публичное пространство и "наезд" быстро сошел на нет но сезон 2014го года нам пересрали а это приблизительно как зарплата институтского служащего за 10 лет ,у меня до сих пор лежит подшивка по которой бывшего зам-министра и капитана порта можно подвести под уголовку, но кому я об этом рассказываю, диванному эксперту?))

І це теж особисто Порох тобі насцял?

Gosha писал(а):
Гоша ти з кожним постом себе дискредитуєш нерозумінням державного апарату зокрема та пропагандою антиукраїнською.

Ті хто щось таке про мене пищали у 2009, потім у 2014 сиділи трішки усцявшись - ситуація повторюється, скоро будемо хапатися за голову


за голову нужно было хвататься в 2017-2018м годах когда происходил полный реванш старой системы, который вы за ширмой безвиза, томоса и введения военного положения так и не увидели, сейчас уже поздно, и будет только хуже, но основы этого в 2017 заложил порох, но поймешь ты это значительно позже.

Хвилиночку, я невстигаю занотовувати твої зашквари!

Тобто вам щось у 2014 не подобалося, коли влада тільки починала мінятися, старі кадри були навкруги... проте це вже винна нова влада?

А коли ви вирішили обрати щось інше у 2019 щоб це виправити... при цьому обрали ручного клоуна олігарха який роздерибанів приватбанк зокрема... при цьому очікували покращення?

Gosha писал(а):
А, тобто всі зашквари Зе-блазня - то Порох йому надзюрив у штани?
Потужний аргумент, такий самий як у москалів Обама у під'їздах сцяв, ви пан здається вишиватник)))


Леша, блин ну какой-же ты вчерашний)) порох вместо того чтобы изменить систему принципиально ее просто возглавил, и дал чертям от власти снова почувствовать вкус шаровых денег))

Тобто коли канадський посол каже що саме за часів Пороха тощо були значні зміни у держсистемі... то лише твою безцінну думку про відсутність змін треба чути?

Десь ми це вже чули - а, у 2009 риги поширювали мантри "усі однакові", пригадую.

Співпадіння? (с)


Gosha писал(а):
Дурниці повторяти не обов'язково, дійсно, бо це дурниці


ты в этом вопросе поднаторел как никто))

Так, демонструю вам що ви заплуталися давно та чекаю коли нарешті у вас розум прокинеться
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Пт дек 04, 2020 09:48

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):Ну я пішов нарешті спати, а ви тут тужтеся вигадуйте як ще відмазати клоуна та як набрехати на державників.

Я потім обов'язково прокоментую та у розпал кризи про це нагадаю - ви зробили це разом


да спите, у вас людей на зарплате есть возможность в каком угодно состоянии приперется на работу, с вас не спросят ибо вы бюджетники))

а я пока в аукционе в южной корее поучаствую у них как раз с 9-13 по местному времени торги)
может 1-2 б.у. коммунальных машины куплю для нашего нищего государства ибо на новые (если без отката) денег как небыло так и нет.

Взагалі-то навпаки бюджетникам треба за чітким розкладом встановлені норми та інструкції виконувати, на відміну від малого бізнесу який сам собі хазяїн)))

Як цікаво!

«Із 2014 року парк спеціальної техніки «Київавтодору» поповнився 221 одиницею техніки. Із них 158 – техніка для зимового утримання дорожньої мережі. Також підприємства корпорації завершують укладання договорів із організаціями на залучення допоміжної прибиральної техніки на випадок затяжних потужних снігопадів та виникнення надзвичайних ситуацій. Планується укласти договори на залучення до 150 одиниць техніки. Загалом у осінньо-зимовий період 2018-2019 років цілодобово у місті чергуватиме 424 одиниці снігоприбиральної техніки»...

https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_zakupi ... iy_period/

Наприкінці 2018 року – на початку 2019 відразу кілька об’єднаних територіальних громад Одеської області отримали нову спецтехніку для своїх комунальних підприємств, яку вони придбали за рахунок державної інфраструктурної субвенції...

https://decentralization.gov.ua/news/10437

Оце так, а виявляється що за часів Пороха тощо на комунальні машини у держави грошей навіть під час війни вистачало
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 11:06

exigo писал(а):
Gosha писал(а):и еще, Алексей, давай так, я в последний раз повторяю тебе что я за Зеленского не агитировал, не голосовал и не поддерживаю и не поддерживал зеленского и его партию, если ты еще раз припишешь мне поддержку зеленского я буду жаловаться модератору на клевету в свой адрес и требовать тебе пожизненного бана, нормально так будет?

Ты тролишь дракона, он тролит тебя - все по честному :D


Ст. 6 правил говорит о обратном, но действия модеров не обсуждаются по этому давайте я буду за Юльку :lol: :lol: :lol:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 11:38

Dragon

ты только что свои действия назвал "недолугими та жалюгiдними"?)) я правильно тебя понял?))

повторяю тебе в двенадцатый раз я не отмазываю зе и команду, я против пороха и поддерживаю третью силу не представленную выше в списке))

Мхитаряну верю больше чем всей этой звиздабратии вместе взятой

про реформу полиции, тогда объясни как это получилось у саакашвили в крохотной грузии где связи намного прочнее и разрывать их намного сложнее по причине маленькой страны.
леша, глава государства задает тренд по которому все работают, из проверенных источников знаю что при помощи СБУ порядок в стране можно было навести за месяц-два.

Леша я не голосовал за зеленского повторяю тебе в тринадцатый раз :lol: , подбери кстати сам себе необидный термин которым к тебе можно будет обращаться ибо упорное непринятие информации это диагноз))

Бомбежки не произойдет, расслабся.

Тобто коли ти пишеш усілякі дурниці щодо "ма-ло-ду-ши-я" зокрема та повторюєш російські пропагандистьські штампи щодо "ви-ши-ват-ни-ков" - то це не клевета (с)?

Тобто коли ти пишеш що риги отримали додаткові відсотки не через зашквари клоунів та чорний піар проти Пороха, а нібито через патріотів (!) - то це не клевета (с)?

Тобто коли ти виправдовуєш зашквари Зеленського - то це ти його не підтримуєш насправді, а робиш щось геть інше?


я писал про малодушие у тебя, у пороха я писал про циничность.

вышиватник это кстати украинский штамп))

рыги получили дополнительные баллы не только по причине зашкваров зе но и по причине пропаганды "патриотов" против зе в том числе, "патриоты" вы зробили це разом)

еще раз прошу указать где я оправдываю зашквары зеленского или прямо его поддерживаю? прямую ссылку на мой пост пожалуйста, в противном случае будем считать тебя треплом

Леша у тебя действительно проблемы с восприятием информации, ты наверное болен, давай поищем тебе специалиста, я сейчас не шучу.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Gosha » Пт дек 04, 2020 11:43

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):
Dragon писал(а):Ну я пішов нарешті спати, а ви тут тужтеся вигадуйте як ще відмазати клоуна та як набрехати на державників.

Я потім обов'язково прокоментую та у розпал кризи про це нагадаю - ви зробили це разом


да спите, у вас людей на зарплате есть возможность в каком угодно состоянии приперется на работу, с вас не спросят ибо вы бюджетники))

а я пока в аукционе в южной корее поучаствую у них как раз с 9-13 по местному времени торги)
может 1-2 б.у. коммунальных машины куплю для нашего нищего государства ибо на новые

(если без отката)


денег как небыло так и нет.

Взагалі-то навпаки бюджетникам треба за чітким розкладом встановлені норми та інструкції виконувати, на відміну від малого бізнесу який сам собі хазяїн)))

Як цікаво!

«Із 2014 року парк спеціальної техніки «Київавтодору» поповнився 221 одиницею техніки. Із них 158 – техніка для зимового утримання дорожньої мережі. Також підприємства корпорації завершують укладання договорів із організаціями на залучення допоміжної прибиральної техніки на випадок затяжних потужних снігопадів та виникнення надзвичайних ситуацій. Планується укласти договори на залучення до 150 одиниць техніки. Загалом у осінньо-зимовий період 2018-2019 років цілодобово у місті чергуватиме 424 одиниці снігоприбиральної техніки»...

https://kyivcity.gov.ua/news/kiv_zakupi ... iy_period/

Наприкінці 2018 року – на початку 2019 відразу кілька об’єднаних територіальних громад Одеської області отримали нову спецтехніку для своїх комунальних підприємств, яку вони придбали за рахунок державної інфраструктурної субвенції...

https://decentralization.gov.ua/news/10437

Оце так, а виявляється що за часів Пороха тощо на комунальні машини у держави грошей навіть під час війни вистачало


я тебе там специально выделил большими буквами то что ты упорно не хочешь видеть :D

когда мне будет скучно и если вы меня сильно попросите то я так уж и быть покажу на примерах в прозорро как выписывается тендер под конкретную компанию))

Леша я тебе точно говорю у тебя серьезные проблемы с восприятием))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 43