А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вт авг 24, 2021 23:10

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
EJ20 писал(а):Я бы сказал, чьи обязанности на форуме исполняет Дракон, но мне кажется тут и так все понятно :D

Ну звісно ж що голосу розуму, який застерігає обдурених від перетворення на дурнів :D


Ты один самый умный в стране дураков :lol: А остальные просто погулять вышли :D

ну так они элита-же))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение exigo » Вт авг 24, 2021 23:31

Gosha писал(а):
exigo писал(а):Вы видели что Гоша исполнил? Дракон! Чисти парабеллум! :evil:
ИзображениеИзображение


Олег, при всей своей мягко говоря не особой симпатии к пороху я считаю что это занадто.

Та ясное дело, это шутка :D
  • 1

WRX (Red 04MY)-> WRX STI (Black Mica 02 MY) -> WRX STI Prodrive (Blue Mica 02 MY) -> Evolution VIII (Black) -> WRX STI (Blu Mica 04 MY) -> WRX STI лиса (Blue Mica 06 MY) -> Evo IX (Yellow) -> STI покемоша седан (white pearl MY10)
Аватара пользователя
exigo
 
Сообщения: 2684
Зарегистрирован: Ср авг 26, 2009 14:04
Откуда: Харьков
Репутация: 698

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср авг 25, 2021 00:27

Dragon

Я якраз патріот, бо застерігав про загрозу Рашки та необхідність шляху на захід ще коли це не було мейнстімом.
Бо незважаючи на складні умови та неефективний бізнєц завжди намагався зберегти науку та оновити технології в Україні.
А ти готовий країну зруйнувати через бажання халяви

опять ты написал то что не имеет никакого отношения к моему вопросу :lol: :facepalm:
для швондеров объяснил раньше, мне дешевая растаможка не нужна, свежие машины итак недорого растамаживать, евробляхи пример того как порох и компания наживались на людях в воюющей стране))

Ні, за часи Пороха заборонили компартію, накладали санкції на бізнес накшталт мертветчуків, відчужували бізнес коломоя, фірташей та ахметових на користь Україні, підготували санкції проти ТВканалів згаданих тобою зокрема...
Просто ти упереджений порохофоб та намагаєшся цього не помічати

компартия с своим условным одним процентом это был опасный враг, ага :lol:
мертвечука так прессовали что аж продажу бОльшей половины пропан-бутана передали :lol:
коломойского вьебали, согласен, но отомстил он по-взрослому :D
и опять-таки делать и Сделать это разные понятия, писал об этом тебе 100500 раз но вижу ты не понимаешь разницы)

Все що не Субару загалом це звісно лайно, невже ти не знав?
Не той центр ваги, не той повний привід, проектують не інженери а маркетологи, четвертий циліндр у них не постукує тощо

хорошая машина субару только без турбины нафиг не надо))

Не було ніякої "лютої ненависті" до людини яка втратила майно у окупації, переїхала до вільної території але все одне періодично повторювала чужі фейки, були іронічні ткання носом людини у ці протиріччя.
Якщо хочеш просрати свій час та репутацію продовжуй, бо ми будемо розкривати ваші фейки до нашої повної перемоги

ненависть и зависть и никак иначе и это очень заметно по твоим ему постам...
репутация?)) дракон, да что ты об этом знаешь))

Ага, пам'ятаємо твої "рушники" балаканини про переваги Фініків та інші вихваляння.
Ні, дякую, я у клубі Субару

очень напоминает разговор в каком-то гаражном кооперативе когда какой-то дядя вася все рассказывает что его копейка лучше любой иномарки :D
инфинити действительно отличная машина особенно за свои бабки, по соотношению динамика-комплектация-выносливость-вау фактор наверное одна из лучших.

Ти смішний маніпулятор, бо я неодноразово пояснював плюси та мінуси різних політиків, зокрема у контексті конкретних виборів та порівнянь одного з іншим.
А ти як ппотивсіх-прокрустинатор готовий зруйнувати країну якщо не бачиш кандидата у "ідеального вождя"

жду аналитику недостатков сывочолого иначе ты снова окажешься треплом :wink:

Оце і є основна мета вашої пропаганди, це саме через це ти такий противний мені зокрема - згідно методичок які у Зе та рашки співпадають (!) ви намагаєтеся відволікти увагу від дійсно видатних подій фейками!
Томос матиме все більшу вагу у суспільстві, бо мільйони віруючих поступово звикаються з думкою що у нас своя власна церква без кацапів.
А окремо у тебе палає через те що до нас приїхав Варфоломій та спілкувався знов-таки з Порохом, а не із Зе-йолопом.
Проти магазинів Рошен можуть волати лише зомбовані комуняки, бо як я вже вище казав поширення кондитерки це ознака реального зростання економіки.
Про свинарчуків взагалі смішно, коли зараз зірвано постачання у ЗСУ, а переслідування команди Пороха виглядає як жалюгідна помста жалюгідного Зе-клоуна.
Сідай, кол тобі "бізнєцмєн"


ооо у дракона опять начало понемногу палать, нормально)) ну ничего, когда начнет доходить что чистый, окрашенный подъезд в реновированном доме намного важнее чем безвиз тогда поговорим.
и еще скажи с чего ты вообще взял что я православный?)) может я еврей или мусульманин и мне вообще пофиг томос)
никто не спорит, кондитерка у рошена отличная но нужно-ли было админ ресурсов открывать столько магазинов покажет время.
Про свинарчуков я все-же немного больше вкурсе чем ты, так что сиди и не вякай, сойдешь за умного, если-бы зеленский хотел сидел-бы уже порошенко 2 года как))
и еще, ты свои вузовские замашки с оценками оставь при себе ибо "преподавателя" который не шарит в предмете к экзаменам вообще нельзя допускать))

Ну тобто коли роздутий пропагандою рейтинг Зе-цирка впаде то саме Порох його наздожене, через що ви з подоляком й нервуєте, це помітно
опять в своем репертуаре, о чем угодно только не ответ поставленный на вопрос :D

Ну звісно ти "не в курсі", бо канал Коломоя торкатися тобі не можна!
Знов брешеш, бо вже це обговорювали, при цьому я викладав посилання на статті щодо того що:
1) за Пороха 112 та ін. ще не належали Мертветчуку тощо, ще не мали такої пропагандистьської дії, тоді лише відбувалася купівля;
2) кроки до покарань ТВканалів за часи Пороха відбувалися

нет, я просто не смотрю 1+1 по этому не в курсе :D
1) неважно кому они пренадлежали, политическая окраска у них была давно, еще при порохе.
2) опять, делать и Сделать это разные вещи))

О, ти нарешті визнав що вчергове програв, запам'ятаємо це
товарищ швондер, да не кипятитесь вы так :D

Місцеві дороги робитися почали за Гройсмана, завдяки реформи децентралізації зокрема.
Але "простим людям" взагалі-то не дороги потрібні, а комфортне життя, це більш широке, під час війни якраз це Порох зберіг мабуть даремно.
Із закупівлями озброєнь та екіпування для армії за часи Зе все погано, величезне недовиконання, затримки навіть затвердження величезні, харчування погіршується знов, нові ракетні програми які могли б бути стримуванням рашки буксують, кораблебудівників водночас пресують та вимагають надати катери на парад, ось такий Зе-біполярний розлад


вооот ну можешь-же, продолжай развивать мысль про комфортную жизнь простых людей и что для этого нужно, может начнет доходить что тебе пытались донести))

Ні, окреслив загальні фактори та межі кризи з посиланням на відомого експерта зокрема.
А ти навіть на такі прогнози не здатний, зате згідно методичок подоляка вже готуєш відмовку для Зе-клоуна - хтось казав що можлива колись десь світова криза, Зе вже заздалегідь невинуватий за твоїми кумедними вигадками

шмаркля будет виноват в мировом кризисе точно так как в кризисе 2008го были виноваты тимошенко и ющ))
кто такой подоляк?)) просвяти, я не в курсе

За часи Пороха на параді стали говорити "Слава Україні! Героям слава!", доєдналися представники країн НАТО, з'явилися зразки нової техніки - це більш важлива зміна.
Вбивства на майдані поступово розслідувалися, просто ти не цікавишся перебігом, бо ти не маєш до майдану насправді відношення.
До речі Зе ніяк не просунув ці всі справи.
І знов-таки, чергова маніпуляція - тобі про новітні обурюючі події на майдані, а ти знов як завжди намагаєшся відволікти увагу на будь що інше

1) на морвокзале сейчас стоит болгарский военный корабль еще парочка других членов нато на рейде, сегодня они участвовали в военном параде)) ти знов програв (с)
2) спроси у своих друзей которые по их словам имеют отношение к органам внутренних дел насколько просто спустя пять лет начинать расследование если предыдущие пять лет дело по сути херилось, потом поговорим.

Мерзенна маніпуляція, не на сорти.
Розподіл на "своїх" та "ворогів" або "зрадників" під час війни це абсолютно норм.
Ще є розподіл на тих хто щось розуміє і тих кого зомбували ворожою пропагандою.
Ти вочевидь вітчайдушно намагаєшся пересварити нас всіх вигадуючи зі своєї голови оці всі жалюгідні "сорти" тощо

нене, именно на сорты, ты ведь не отрицаешь что мы с арменом и олегом патриоты, но ты считаешь что мы одурманены рашепропагандой, соответсвенно мы второй сорт а ты умный, понимающий, прохаваный голосующий за крыголама это первый сорт, а еще отдельно есть ватники))
Алексей если так то да ты-враг, ты делишь патриотов на свой-чужой.
нет, меня ни с кем посорить не получится ибо я могу свою позицию в личном диалоге отстоять перед любым человеком и если человек не укушен бацилой пороха то он поймет мою позицию. А вот тебе срач как раз на руку или как иначе воспринимать твое желание помириться с оппонентами изложенное в фразе "покайтесь идиоты" (с)

Зплагіатив, не залік, сідай

думаю он скоро отпишет что думает по этому поводу :D

Брехня, я викладаю нерідка саме початкові статті з БіБіСі тощо, он тільки-но про Зе-клоунаду на майдані саме з закордонного новинаря було

буквы тоже авторитетное издание, ага :lol: :lol: :lol:

Якщо авіапідприємство завантажено роботою - це значить авіапідприємство завантажено роботою, якщо український уряд літає українським літаком - це лобіювання української авіапромисловості.
На відміну від Зе-клоуна на французькому.
А ти готовий зруйнувати власну промисловість через примарні гасла боротьби з каррупцією (с)

:lol: :lol: :lol: продолжай

В оригіналі було "визнайте помилку".
Це простий крок мужності який ні до чого не зобов'язує.
Просто визнати що вас обдурила Зе-пропаганда - перш за все для себе самих.
Не вистачає мужності, є інші пропозиції?..

для адекватных людей всегда будут адекватные предложения, но ты их все равно не поймешь))

Не маніпулюй, противно.
Ти ж знов нав'язуєш брехливі штампи "просрав щось" начебто це якийсь загальностверджений факт, це відомий метод пропаганди.
Нація змінюється ти сам помітив.
І Порох теж доклав зусиль до цих змін.
Але бажання лохів отримати євробляху це не про те

нация снова возвращается к образцу 2008-2010 го года, вот что противно и начался этот процесс в 2017м, я об этом не раз писал.

Вочевидь це ти не про уряд Зе-йолопів

до тех пор пока любой чиновник понимает что чем больше он украл тем больше шанс выйти сухим из воды ничего не изменится, плохо что ты этого не понимаешь и снова проецируешь все на зеленского, поверь если копнуть то у гройсмана тоже будет уйма зашкваров.

Українська нація існувала сторіччями, під час Богдана Хмельницького та Мазепи, існувала й в 2004, й в 2013, просто її винищували кацапи, і до 2014 більшість цього просто не бажала помічати

украина независимость в 1991м получила на шару вот и не ценила, сейчас ценит сильно больше.

Якщо ти не розумієш значення Укрзалізниці для економіки та транспорту, мріючи лише гарно їздити на 19 д. колесах...
І до чого тут ділянки які треба багато де ремонтувати після Зе щонайменше так само?

в ответ на вопрос "откуда деньги?" дракон предпочитает отвечать "погода хорошая" :facepalm: :lol:

Томос, безвіз, реформи, оборона, дипломатія - де тут ознаки "исключительно вопросом зарабатывания денег"?
У 80 чи у 95 разів збагатився вже згідно фейкам, коли згідно Форбс навпаки помітно зменшував статки?
Ще раз, митниця у чиєї юрисдикції?
Порошенко повинен був замість оборони Дебальцевого та переконань Євросоюзу ввести санкції проти рашки все кинути та займатися особисто розмитненням автошроту

вооот у тебя снова подгорает, значит говорю правду, прекрасно порох знал что твориться на таможне и на сколько обилетили народ...
вспоминается твое легендарное "за януковичем стоят бандиты а за тимошенко простые бизнесмены" :lol:

Ти смішний, бо з кожним реченням все більше демонструєш нерозуміння ситуації та підтверджуєш мою аргументацію.
У 2014 розпочалася війна, паралельно пов'язана з нею криза, яке до біса дешеве розмитнення автошроту саме тоді???
Щоб а) вивести валюту закордон та б) ще більше пального у ворога купувати???
Ну тобто для екстреного переоснащення армії дозволили майже льготне ввезення... а мільйони халявників цим зкористувалися.
"Патріотично" та "далекоглядно", авжеж.
Але ось зараз життя прекрасне, "війна майже зупинена", Зе-клоун царює - і де ж ваше дешеве ефективне справедливе розмитнення?

первая дешевая растаможка это та которая была введена в 2017м, закон сознательно тормозили несколько лет, и мне прекрасно понятно зачем)
и поверь, было-бы желание навести порядок с евробляхами сделали-бы это ровно за одну-две недели ну максимум месяц, точно тебе говорю потому что знаю, но никому это не было интересно и я тоже прекрасно понимаю почему))
но то что ты не понимаешь как работает нормальное государство и что такое социальный договор я теперь тоже абсолютно точно понимаю

Порох - це томос, безвіз, незалежність, реформи!
Зе - ось це епік фейл

зэ и есть продукт деятельности пороха))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср авг 25, 2021 07:23

Gosha писал(а):Dragon

Я якраз патріот, бо застерігав про загрозу Рашки та необхідність шляху на захід ще коли це не було мейнстімом.
Бо незважаючи на складні умови та неефективний бізнєц завжди намагався зберегти науку та оновити технології в Україні.
А ти готовий країну зруйнувати через бажання халяви

опять ты написал то что не имеет никакого отношения к моему вопросу :lol: :facepalm:
для швондеров объяснил раньше, мне дешевая растаможка не нужна, свежие машины итак недорого растамаживать, евробляхи пример того как порох и компания наживались на людях в воюющей стране))

Але ж ти все звертаєш саме до дешевої розтаможки під час війни, кумедно тов. швондєр)))
Так наживалися що обороноздатність зросла та на параді Зек-2 демонстрував досягнення Пороха

Gosha писал(а):
Ні, за часи Пороха заборонили компартію, накладали санкції на бізнес накшталт мертветчуків, відчужували бізнес коломоя, фірташей та ахметових на користь Україні, підготували санкції проти ТВканалів згаданих тобою зокрема...
Просто ти упереджений порохофоб та намагаєшся цього не помічати

компартия с своим условным одним процентом это был опасный враг, ага :lol:
мертвечука так прессовали что аж продажу бОльшей половины пропан-бутана передали :lol:
коломойского вьебали, согласен, но отомстил он по-взрослому :D
и опять-таки делать и Сделать это разные понятия, писал об этом тебе 100500 раз но вижу ты не понимаешь разницы)

У Коломойського банк за порушення на користь Україні забрали...
То кому він мститься, державі?
Багато чого ще робилося та було зроблено, просто ти намагаєшся відволікти увагу на інше.
Нагадую про томос, безвіз, оборону, реформи, зовнішню політику - це досягнення Пороха

Gosha писал(а):
Все що не Субару загалом це звісно лайно, невже ти не знав?
Не той центр ваги, не той повний привід, проектують не інженери а маркетологи, четвертий циліндр у них не постукує тощо

хорошая машина субару только без турбины нафиг не надо))

Ну якщо тобі щось нафік не треба - це не значить що всім не треба, також це не значить що твоя настирна порада про це комусь треба

Gosha писал(а):
Не було ніякої "лютої ненависті" до людини яка втратила майно у окупації, переїхала до вільної території але все одне періодично повторювала чужі фейки, були іронічні ткання носом людини у ці протиріччя.
Якщо хочеш просрати свій час та репутацію продовжуй, бо ми будемо розкривати ваші фейки до нашої повної перемоги

ненависть и зависть и никак иначе и это очень заметно по твоим ему постам...
репутация?)) дракон, да что ты об этом знаешь))

Самовихваляння та поширення фейків - ось це помітно по твоїм постам.
Ще й мрієш щоб тобі заздрили)))

Gosha писал(а):
Ага, пам'ятаємо твої "рушники" балаканини про переваги Фініків та інші вихваляння.
Ні, дякую, я у клубі Субару

очень напоминает разговор в каком-то гаражном кооперативе когда какой-то дядя вася все рассказывает что его копейка лучше любой иномарки :D
инфинити действительно отличная машина особенно за свои бабки, по соотношению динамика-комплектация-выносливость-вау фактор наверное одна из лучших.

Навпаки, почалося з того що про Субару щось хороше говорили, а ти поліз непрохано навозом у Субару кидатися та порівнювати автівки 20річної різниці

Gosha писал(а):
Ти смішний маніпулятор, бо я неодноразово пояснював плюси та мінуси різних політиків, зокрема у контексті конкретних виборів та порівнянь одного з іншим.
А ти як ппотивсіх-прокрустинатор готовий зруйнувати країну якщо не бачиш кандидата у "ідеального вождя"

жду аналитику недостатков сывочолого иначе ты снова окажешься треплом :wink:

Ти поливаєш його фейками, а я їх розвінчую.
Тепер ще й я "повинен" негатив, з якого дива?
Спочатку ти хочаб частково позитив про нього визнаєш, а потім поговоримо про твої забаганки

Gosha писал(а):
Оце і є основна мета вашої пропаганди, це саме через це ти такий противний мені зокрема - згідно методичок які у Зе та рашки співпадають (!) ви намагаєтеся відволікти увагу від дійсно видатних подій фейками!
Томос матиме все більшу вагу у суспільстві, бо мільйони віруючих поступово звикаються з думкою що у нас своя власна церква без кацапів.
А окремо у тебе палає через те що до нас приїхав Варфоломій та спілкувався знов-таки з Порохом, а не із Зе-йолопом.
Проти магазинів Рошен можуть волати лише зомбовані комуняки, бо як я вже вище казав поширення кондитерки це ознака реального зростання економіки.
Про свинарчуків взагалі смішно, коли зараз зірвано постачання у ЗСУ, а переслідування команди Пороха виглядає як жалюгідна помста жалюгідного Зе-клоуна.
Сідай, кол тобі "бізнєцмєн"


ооо у дракона опять начало понемногу палать, нормально)) ну ничего, когда начнет доходить что чистый, окрашенный подъезд в реновированном доме намного важнее чем безвиз тогда поговорим.
и еще скажи с чего ты вообще взял что я православный?)) может я еврей или мусульманин и мне вообще пофиг томос)
никто не спорит, кондитерка у рошена отличная но нужно-ли было админ ресурсов открывать столько магазинов покажет время.
Про свинарчуков я все-же немного больше вкурсе чем ты, так что сиди и не вякай, сойдешь за умного, если-бы зеленский хотел сидел-бы уже порошенко 2 года как))
и еще, ты свои вузовские замашки с оценками оставь при себе ибо "преподавателя" который не шарит в предмете к экзаменам вообще нельзя допускать))

Для реновацій різних - децентралізація тощо, а ти знов намагаєшся змінити тему.
Збройний бізнес та промисловість не розумієш вочевидь.
"если-бы зеленский хотел сидел-бы уже порошенко 2 года как" (с))))))))))))))))))))))))
Про Свинарчуків не можете довести до сих пір.
Зе-клоун зашкварюється та ще й жалюгідно капостить папєрєднікам.
Більшість в Україні саме православні, основна історично релігія християнство, тому томос - вельми важливий для захисту всіх від впливу Рашки зокрема, навіть для атеїстів.

Gosha писал(а):
Ну тобто коли роздутий пропагандою рейтинг Зе-цирка впаде то саме Порох його наздожене, через що ви з подоляком й нервуєте, це помітно
опять в своем репертуаре, о чем угодно только не ответ поставленный на вопрос :D

Так ти ж демагогію ніпрощо

Gosha писал(а):
Ну звісно ти "не в курсі", бо канал Коломоя торкатися тобі не можна!
Знов брешеш, бо вже це обговорювали, при цьому я викладав посилання на статті щодо того що:
1) за Пороха 112 та ін. ще не належали Мертветчуку тощо, ще не мали такої пропагандистьської дії, тоді лише відбувалася купівля;
2) кроки до покарань ТВканалів за часи Пороха відбувалися

нет, я просто не смотрю 1+1 по этому не в курсе :D
1) неважно кому они пренадлежали, политическая окраска у них была давно, еще при порохе.
2) опять, делать и Сделать это разные вещи))

1) о, вільні ЗМІ утискати пропонуєш?)))
2) до біса багато чого було зроблено, та ще багато чого робилося, але ти лише вибірково звертаєш увагу на те що тобі лише цікаво

Gosha писал(а):
О, ти нарешті визнав що вчергове програв, запам'ятаємо це
товарищ швондер, да не кипятитесь вы так :D

Товариш швондер, не нервуйте так, це як професор преображенський рекомендую пацієнту :D

Gosha писал(а):
Місцеві дороги робитися почали за Гройсмана, завдяки реформи децентралізації зокрема.
Але "простим людям" взагалі-то не дороги потрібні, а комфортне життя, це більш широке, під час війни якраз це Порох зберіг мабуть даремно.
Із закупівлями озброєнь та екіпування для армії за часи Зе все погано, величезне недовиконання, затримки навіть затвердження величезні, харчування погіршується знов, нові ракетні програми які могли б бути стримуванням рашки буксують, кораблебудівників водночас пресують та вимагають надати катери на парад, ось такий Зе-біполярний розлад


вооот ну можешь-же, продолжай развивать мысль про комфортную жизнь простых людей и что для этого нужно, может начнет доходить что тебе пытались донести))

Як завжди помічаєш лише те про що намагаєшся поманіпулювати словами?
Для "простих людей" децентралізацію робили та зарплатню підвищували навіть під час війни тощо, а ти все про автобани та автобани

Gosha писал(а):
Ні, окреслив загальні фактори та межі кризи з посиланням на відомого експерта зокрема.
А ти навіть на такі прогнози не здатний, зате згідно методичок подоляка вже готуєш відмовку для Зе-клоуна - хтось казав що можлива колись десь світова криза, Зе вже заздалегідь невинуватий за твоїми кумедними вигадками

шмаркля будет виноват в мировом кризисе точно так как в кризисе 2008го были виноваты тимошенко и ющ))
кто такой подоляк?)) просвяти, я не в курсе

Зе-шмаркля винуватий у совковості та некомпетентності без будь-яких зовнішніх криз.
Подоляк піарник-пропагандист який раніше працював на Янучара, а зараз на Зе-клоуна

Gosha писал(а):
За часи Пороха на параді стали говорити "Слава Україні! Героям слава!", доєдналися представники країн НАТО, з'явилися зразки нової техніки - це більш важлива зміна.
Вбивства на майдані поступово розслідувалися, просто ти не цікавишся перебігом, бо ти не маєш до майдану насправді відношення.
До речі Зе ніяк не просунув ці всі справи.
І знов-таки, чергова маніпуляція - тобі про новітні обурюючі події на майдані, а ти знов як завжди намагаєшся відволікти увагу на будь що інше

1) на морвокзале сейчас стоит болгарский военный корабль еще парочка других членов нато на рейде, сегодня они участвовали в военном параде)) ти знов програв (с)
2) спроси у своих друзей которые по их словам имеют отношение к органам внутренних дел насколько просто спустя пять лет начинать расследование если предыдущие пять лет дело по сути херилось, потом поговорим.

1) по Києву їздила військова техніка та ходили підрозділи оснащенні за Пороха, по морю плавали катери створені при Пороху;
2) розслідування не переривалися 5 років, воно продовжувалося, відбувалися суди, просто вам насправді нецікаво було

Gosha писал(а):
Мерзенна маніпуляція, не на сорти.
Розподіл на "своїх" та "ворогів" або "зрадників" під час війни це абсолютно норм.
Ще є розподіл на тих хто щось розуміє і тих кого зомбували ворожою пропагандою.
Ти вочевидь вітчайдушно намагаєшся пересварити нас всіх вигадуючи зі своєї голови оці всі жалюгідні "сорти" тощо

нене, именно на сорты, ты ведь не отрицаешь что мы с арменом и олегом патриоты, но ты считаешь что мы одурманены рашепропагандой, соответсвенно мы второй сорт а ты умный, понимающий, прохаваный голосующий за крыголама это первый сорт, а еще отдельно есть ватники))
Алексей если так то да ты-враг, ты делишь патриотов на свой-чужой.
нет, меня ни с кем посорить не получится ибо я могу свою позицию в личном диалоге отстоять перед любым человеком и если человек не укушен бацилой пороха то он поймет мою позицию. А вот тебе срач как раз на руку или как иначе воспринимать твое желание помириться с оппонентами изложенное в фразе "покайтесь идиоты" (с)

Твою позицію вже кілька людей... не сприйняли...
Патріотизм - це не бажати успіху країні на словах, а робити дещо навпаки.
Твою позицію наврядчи можна вважати патріотичною нажаль, бо тобі не дуже потрібна насправді держава Україна, тебе потрібне місце де комфортно заробляти гроші.
Ти не цікавишся ані культурним відродженням, ані технологічним розвитком, якщо це не стосується твого бізнесу.
"Білопальтовість" раніше називалася анархією та кілька разів руйнувала Україну (зокрема 1918) та коштувала мільйонів загиблих та втрачені десятиріччя.
І це ти пропонуєш ділити на сорти - це виключно твоє формулювання.
Миритися можна через компроміс - ви визнаєте помилку, ми висловлюємо повагу за це, ви визнаєте що хамили, ми навзаєм теж, й так далі

Gosha писал(а):
Зплагіатив, не залік, сідай

думаю он скоро отпишет что думает по этому поводу :D

Несуттєво, демагогія

Gosha писал(а):
Брехня, я викладаю нерідка саме початкові статті з БіБіСі тощо, он тільки-но про Зе-клоунаду на майдані саме з закордонного новинаря було

буквы тоже авторитетное издание, ага :lol: :lol: :lol:

Букви теж авторитетне видання на яке посилалася зокрема адміністрація Фейсбука, але я використовую також БіБіСі та ін., ти знов прибрехав та намагаєшся викручуватися

Gosha писал(а):
Якщо авіапідприємство завантажено роботою - це значить авіапідприємство завантажено роботою, якщо український уряд літає українським літаком - це лобіювання української авіапромисловості.
На відміну від Зе-клоуна на французькому.
А ти готовий зруйнувати власну промисловість через примарні гасла боротьби з каррупцією (с)

:lol: :lol: :lol: продолжай

Не питання, продовжую

Gosha писал(а):
В оригіналі було "визнайте помилку".
Це простий крок мужності який ні до чого не зобов'язує.
Просто визнати що вас обдурила Зе-пропаганда - перш за все для себе самих.
Не вистачає мужності, є інші пропозиції?..

для адекватных людей всегда будут адекватные предложения, но ты их все равно не поймешь))

Це ти не розумієш що так просто цей ваш цирковий номер не пройде, всім відхаркуватися доведеться

Gosha писал(а):
Не маніпулюй, противно.
Ти ж знов нав'язуєш брехливі штампи "просрав щось" начебто це якийсь загальностверджений факт, це відомий метод пропаганди.
Нація змінюється ти сам помітив.
І Порох теж доклав зусиль до цих змін.
Але бажання лохів отримати євробляху це не про те

нация снова возвращается к образцу 2008-2010 го года, вот что противно и начался этот процесс в 2017м, я об этом не раз писал.

Ви повернули нас до 2009, коли довбні обрали Янучара за тупі обіцянки, о 2019 обравши практично такого самого Зе.
Оце й противно (с), через що на його виборців таке роздратування

Gosha писал(а):
Вочевидь це ти не про уряд Зе-йолопів

до тех пор пока любой чиновник понимает что чем больше он украл тем больше шанс выйти сухим из воды ничего не изменится, плохо что ты этого не понимаешь и снова проецируешь все на зеленского, поверь если копнуть то у гройсмана тоже будет уйма зашкваров.

Ваш Зе обіцяв це виправити.
Ваш Зе робить шоу на митниці зокрема.
Ваш Зе всюди робить шоу, звинувачує папєрєдніков тощо - але нічого не виправляє.
Його посіпаки роблять дурниці та крадуть.
Це він робить, це його оточення роблять, це ви зробили разом (с)

Gosha писал(а):
Українська нація існувала сторіччями, під час Богдана Хмельницького та Мазепи, існувала й в 2004, й в 2013, просто її винищували кацапи, і до 2014 більшість цього просто не бажала помічати

украина независимость в 1991м получила на шару вот и не ценила, сейчас ценит сильно больше.

"На шару" роз'ясни це тим кого репресували та вбивали.
З 1991 треба було думати не лише про заробляння грошей, треба було про відродження нації ще думати також.
Але замість Чорновола совки обирали Кравчука тощо.
У 2008 вам казали що після Грузії буде війна проти України.
У 2009 вам казали що Янучар здасть країну.
"Зацінити" щось лише через масові вбивства бажаєте?..

Gosha писал(а):
Якщо ти не розумієш значення Укрзалізниці для економіки та транспорту, мріючи лише гарно їздити на 19 д. колесах...
І до чого тут ділянки які треба багато де ремонтувати після Зе щонайменше так само?

в ответ на вопрос "откуда деньги?" дракон предпочитает отвечать "погода хорошая" :facepalm: :lol:

Тобі відповідали і про крадівництво грошей з медфондів, і про інші зловживання на цьому - але ти лише маніпулюєш словами "про погоду" :facepalm:

Gosha писал(а):
Томос, безвіз, реформи, оборона, дипломатія - де тут ознаки "исключительно вопросом зарабатывания денег"?
У 80 чи у 95 разів збагатився вже згідно фейкам, коли згідно Форбс навпаки помітно зменшував статки?
Ще раз, митниця у чиєї юрисдикції?
Порошенко повинен був замість оборони Дебальцевого та переконань Євросоюзу ввести санкції проти рашки все кинути та займатися особисто розмитненням автошроту

вооот у тебя снова подгорает, значит говорю правду, прекрасно порох знал что твориться на таможне и на сколько обилетили народ...
вспоминается твое легендарное "за януковичем стоят бандиты а за тимошенко простые бизнесмены" :lol:

У мене пригарає від твоєї пропагандистьської фігні.
За твоїми словами у розпал боїв та кризи головнокомандувач повинен був все кинути та вмовляти Авакова тощо терміново створити канал по виведенню валюти з країни, зокрема частину грошей віддати ворогу

Gosha писал(а):
Ти смішний, бо з кожним реченням все більше демонструєш нерозуміння ситуації та підтверджуєш мою аргументацію.
У 2014 розпочалася війна, паралельно пов'язана з нею криза, яке до біса дешеве розмитнення автошроту саме тоді???
Щоб а) вивести валюту закордон та б) ще більше пального у ворога купувати???
Ну тобто для екстреного переоснащення армії дозволили майже льготне ввезення... а мільйони халявників цим зкористувалися.
"Патріотично" та "далекоглядно", авжеж.
Але ось зараз життя прекрасне, "війна майже зупинена", Зе-клоун царює - і де ж ваше дешеве ефективне справедливе розмитнення?

первая дешевая растаможка это та которая была введена в 2017м, закон сознательно тормозили несколько лет, и мне прекрасно понятно зачем)
и поверь, было-бы желание навести порядок с евробляхами сделали-бы это ровно за одну-две недели ну максимум месяц, точно тебе говорю потому что знаю, но никому это не было интересно и я тоже прекрасно понимаю почему))
но то что ты не понимаешь как работает нормальное государство и что такое социальный договор я теперь тоже абсолютно точно понимаю

І знов про євробляхи)))
Нормальна держава (с) під час війни займається перш за все обороною, а не поспішає закупляти імпортний автошрот та імпортні нафтопродукти до нього

Gosha писал(а):
Порох - це томос, безвіз, незалежність, реформи!
Зе - ось це епік фейл

зэ и есть продукт деятельности пороха))

Зе - це продукт пропаганди рашки у поєднанні з бажанням халяви виборців.
Твої спроби перекласти провину виборців це як дитяче виправдовування за розбиту банку з варенням "та воно саме с полиці впало, а я просто стояв на табуреті з пальцями у варенні..."
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Ср авг 25, 2021 08:11, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср авг 25, 2021 07:25

exigo писал(а):
Gosha писал(а):
exigo писал(а):Вы видели что Гоша исполнил? Дракон! Чисти парабеллум! :evil:
ИзображениеИзображение


Олег, при всей своей мягко говоря не особой симпатии к пороху я считаю что это занадто.

Та ясное дело, это шутка :D

Невдалий "жарт".
Проте "ясно" чому
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Ср авг 25, 2021 15:54

Gosha писал(а):
exigo писал(а):Вы видели что Гоша исполнил? Дракон! Чисти парабеллум! :evil:
ИзображениеИзображение


Олег, при всей своей мягко говоря не особой симпатии к пороху я считаю что это занадто.


Другое дело - яйцо.
  • 0

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт авг 26, 2021 09:06

Dragon

Але ж ти все звертаєш саме до дешевої розтаможки під час війни, кумедно тов. швондєр)))
Так наживалися що обороноздатність зросла та на параді Зек-2 демонстрував досягнення Пороха

Очень прикольно наблюдать (наверное не только мне) как ты в сотый раз по теме евроблях пытаешься перевести стрелки на дешевую растаможку и желание халявы в то время как я говорю о том что обобрали народ, каждый раз выглядит смешно и "недолуго" особенно в исполнении такого "метра мысли" как ты :D

Ну якщо тобі щось нафік не треба - це не значить що всім не треба, також це не значить що твоя настирна порада про це комусь треба

дай им бог здоровья, мне только пусть не рассказывают что это лучшее что можно купить)

Самовихваляння та поширення фейків - ось це помітно по твоїм постам.
Ще й мрієш щоб тобі заздрили)))

нет, просто не хочу как ты жить в говне и считать это нормой и рассказывать окружающим что это норма))

Навпаки, почалося з того що про Субару щось хороше говорили, а ти поліз непрохано навозом у Субару кидатися та порівнювати автівки 20річної різниці
это был не я, ты запутался :D тебе написали что-то типа "прозрение будет болезненным")))

Ти поливаєш його фейками, а я їх розвінчую.
Тепер ще й я "повинен" негатив, з якого дива?
Спочатку ти хочаб частково позитив про нього визнаєш, а потім поговоримо про твої забаганки

так это ты говоришь про здравый анализ кандидатов и мы видим как выглядит твоя "здравая" аналитика кандидатов на одного помои а другому лизать как можно :lol:

1) о, вільні ЗМІ утискати пропонуєш?)))
2) до біса багато чого було зроблено, та ще багато чого робилося, але ти лише вибірково звертаєш увагу на те що тобі лише цікаво

нет, только пропагандонов.
много о чем начали трындеть а трындеть как мы знаем это не мешки ворочать)

Товариш швондер, не нервуйте так, це як професор преображенський рекомендую пацієнту :D

преображенский по фильму был очень обеспеченным,культурным, образованным человеком, у тебя с ним даже образ мышления диаметрально разный, так что алексей ты максимум швондер))

Як завжди помічаєш лише те про що намагаєшся поманіпулювати словами?
Для "простих людей" децентралізацію робили та зарплатню підвищували навіть під час війни тощо, а ти все про автобани та автобани

зарплату подняли?)) а ничего что гривна обвалилась в 3 раза?))) ахах дешевой манипуляции не получилось))

Подоляк піарник-пропагандист який раніше працював на Янучара, а зараз на Зе-клоуна

хорошо что реестровые порохоботы знают кто работает на шмарклю, видимо готовятся переобуваться в воздухе, понимают что крыголам не выплывает и скоро будут сокращения :lol: :D

1) по Києву їздила військова техніка та ходили підрозділи оснащенні за Пороха, по морю плавали катери створені при Пороху;
2) розслідування не переривалися 5 років, воно продовжувалося, відбувалися суди, просто вам насправді нецікаво було

1) и мрия при порохе была создана и болгарские катера крыголам построил :lol: :lol: :lol:
2) исполнители никому не интересны, заказчиков мы не узнаем, спасибо пороху за это...

твою позицію вже кілька людей... не сприйняли...
Патріотизм - це не бажати успіху країні на словах, а робити дещо навпаки.
Твою позицію наврядчи можна вважати патріотичною нажаль, бо тобі не дуже потрібна насправді держава Україна, тебе потрібне місце де комфортно заробляти гроші.
Ти не цікавишся ані культурним відродженням, ані технологічним розвитком, якщо це не стосується твого бізнесу.
"Білопальтовість" раніше називалася анархією та кілька разів руйнувала Україну (зокрема 1918) та коштувала мільйонів загиблих та втрачені десятиріччя.
І це ти пропонуєш ділити на сорти - це виключно твоє формулювання.
Миритися можна через компроміс - ви визнаєте помилку, ми висловлюємо повагу за це, ви визнаєте що хамили, ми навзаєм теж, й так далі


а что ты делаешь для страны кроме как кормишься с ее налогов и таранишь клаву в интернете?
комфортно жить в своей стране да, это то чего я хочу и все для этого делаю.
ты интересуешься всем но не делаешь ничего, я предпочитаю разбираться в не таком обширном обьеме вопросов как ты но разбираться качественно)
нет, на сорты ты делишь и тебе об этом сказало как минимум 4 человека...

Букви теж авторитетне видання на яке посилалася зокрема адміністрація Фейсбука, але я використовую також БіБіСі та ін., ти знов прибрехав та намагаєшся викручуватися

:lol: :lol: :lol: карманное сми пороха серьезное издание, ага

Це ти не розумієш що так просто цей ваш цирковий номер не пройде, всім відхаркуватися доведеться
уже отхаркиваем приветы от пороха, просто к бюджетникам доходит позже им зарплату урезают позже.

В
и повернули нас до 2009, коли довбні обрали Янучара за тупі обіцянки, о 2019 обравши практично такого самого Зе.
Оце й противно (с), через що на його виборців таке роздратування

уже отхаркиваем приветы от пороха...

Ваш Зе обіцяв це виправити.
Ваш Зе робить шоу на митниці зокрема.
Ваш Зе всюди робить шоу, звинувачує папєрєдніков тощо - але нічого не виправляє.
Його посіпаки роблять дурниці та крадуть.
Це він робить, це його оточення роблять, це ви зробили разом (с)

Ваш порох обіцяв все виправити.
Ваш порох робив шоу на митниці зокрема.
Ваш порох всюди робив самопiар, звинувачує папєрєдніков тощо - але нічого не виправляє.
Його посіпаки роблять дурниці та крадуть.
Це він робить, це його оточення роблять, вони почали жити по новому (с) :D

У мене пригарає від твоєї пропагандистьської фігні.
За твоїми словами у розпал боїв та кризи головнокомандувач повинен був все кинути та вмовляти Авакова тощо терміново створити канал по виведенню валюти з країни, зокрема частину грошей віддати ворогу

а я смеюсь над твоей зашоренностью))
ненужно никого ни о чем просить порох с мертвечуком сами создали канал вывода денег в рашку, даже авакова просить не пришлось :D

знов про євробляхи)))
Нормальна держава (с) під час війни займається перш за все обороною, а не поспішає закупляти імпортний автошрот та імпортні нафтопродукти до нього

ну раз ты в сотый раз обходишь вопрос о евробляхах значит ты прекрасно понимаешь как обокрали народ на евробляхах, просто уже не можешь признать и морозишься :wink: выглядит как всегда смешно конечно :D

Зе - це продукт пропаганди рашки у поєднанні з бажанням халяви виборців.
Твої спроби перекласти провину виборців це як дитяче виправдовування за розбиту банку з варенням "та воно саме с полиці впало, а я просто стояв на табуреті з пальцями у варенні..."

если-бы порох хоть что-то принципиально поменял, поверь, небыло-бы ни зэ ни второго тура выборов :wink: а так... выздобули))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт авг 26, 2021 09:08

EJ20 писал(а):
Gosha писал(а):
exigo писал(а):Вы видели что Гоша исполнил? Дракон! Чисти парабеллум! :evil:
ИзображениеИзображение


Олег, при всей своей мягко говоря не особой симпатии к пороху я считаю что это занадто.


Другое дело - яйцо.


не ну яйцо дракон например одобрял))
яйцом в януковоща можно, зеленкой в пороха нельзя, правильно Алексей?))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт авг 26, 2021 18:00

Gosha писал(а):Dragon

Але ж ти все звертаєш саме до дешевої розтаможки під час війни, кумедно тов. швондєр)))
Так наживалися що обороноздатність зросла та на параді Зек-2 демонстрував досягнення Пороха

Очень прикольно наблюдать (наверное не только мне) как ты в сотый раз по теме евроблях пытаешься перевести стрелки на дешевую растаможку и желание халявы в то время как я говорю о том что обобрали народ, каждый раз выглядит смешно и "недолуго" особенно в исполнении такого "метра мысли" как ты :D

Ти вже все що міг сказав щодо євроблях, це просто ваш головний символ бажання халяви.
"Яка до біса війна, який ренесанс нації, я хотю прямо зараз лімузин, хни-хни-хни".
Так мужньо, так зріло, так розумно)))

Gosha писал(а):
Ну якщо тобі щось нафік не треба - це не значить що всім не треба, також це не значить що твоя настирна порада про це комусь треба

дай им бог здоровья, мне только пусть не рассказывают что это лучшее что можно купить)

Взагалі-то це ти будь-де свій вибір фініків та ін. возвеличуєш)))

Gosha писал(а):
Самовихваляння та поширення фейків - ось це помітно по твоїм постам.
Ще й мрієш щоб тобі заздрили)))

нет, просто не хочу как ты жить в говне и считать это нормой и рассказывать окружающим что это норма))

Це ти намагаєшся всіх інших у гівно занурити, а себе возвеличувати, тільки й всього)))

Gosha писал(а):
Навпаки, почалося з того що про Субару щось хороше говорили, а ти поліз непрохано навозом у Субару кидатися та порівнювати автівки 20річної різниці
это был не я, ты запутался :D тебе написали что-то типа "прозрение будет болезненным")))

Я добре пам'ятаю як посмів))) написати що по снігу Субару їхала на рівні БМВ Х5...
Що по грунтовці їхала сміливіше ніж ВВ Гольф тощо...
А ти прискакав це обплювати відразу, болєзнєнно прозрєй (с) нарешті як кумедно виглядає твоє трололо

Gosha писал(а):
Ти поливаєш його фейками, а я їх розвінчую.
Тепер ще й я "повинен" негатив, з якого дива?
Спочатку ти хочаб частково позитив про нього визнаєш, а потім поговоримо про твої забаганки

так это ты говоришь про здравый анализ кандидатов и мы видим как выглядит твоя "здравая" аналитика кандидатов на одного помои а другому лизать как можно :lol:

І знов ти ватяні меми поширюєш, ну просто якийсь експерт з лизання)))
Ні, все просто, коли я згадую зашквари Зе - ти лізеш лити помої (с) на Пороха - а я розвінчую твої фейки проти Пороха

Gosha писал(а):
1) о, вільні ЗМІ утискати пропонуєш?)))
2) до біса багато чого було зроблено, та ще багато чого робилося, але ти лише вибірково звертаєш увагу на те що тобі лише цікаво

нет, только пропагандонов.
много о чем начали трындеть а трындеть как мы знаем это не мешки ворочать)

Тих яких ви із захопленням читали та з яких поширювали фейки "про котли", "збагачення у 80...95 разів", про євробляхи тощо?
Мабуть дійсно це була помилка Пороха, те що недостатньо захистив ваш розум від ваших фантазій

Gosha писал(а):
Товариш швондер, не нервуйте так, це як професор преображенський рекомендую пацієнту :D

преображенский по фильму был очень обеспеченным,культурным, образованным человеком, у тебя с ним даже образ мышления диаметрально разный, так что алексей ты максимум швондер))

Проф. Преображенський зі своїм помічником лікарем Борменталем були інтелігентні люди... аж допоки швондєри разом із шаріковими їм не допекли, а тоді вони відповіли їм адекватно.
Я намагався бути ввічливим у 2009 та 2013... але опоненти нажаль сприймають ввічливість за слабкість.
А коли став відповідати жорстко невже не подобається?..

Gosha писал(а):
Як завжди помічаєш лише те про що намагаєшся поманіпулювати словами?
Для "простих людей" децентралізацію робили та зарплатню підвищували навіть під час війни тощо, а ти все про автобани та автобани

зарплату подняли?)) а ничего что гривна обвалилась в 3 раза?))) ахах дешевой манипуляции не получилось))

Зростання відбулося після кризи з падінням гривні, по суті ми спочатку наздоганяли докризовий рівень, але на фоні активізації промисловості та міжнародних проектів це все одне відчувалося як зростання загалом

Gosha писал(а):
Подоляк піарник-пропагандист який раніше працював на Янучара, а зараз на Зе-клоуна

хорошо что реестровые порохоботы знают кто работает на шмарклю, видимо готовятся переобуваться в воздухе, понимают что крыголам не выплывает и скоро будут сокращения :lol: :D

Ви про це торочите з 2019 - все мрієте що "порохоботи зникнуть, а всі полюблять 95 квартал".
А виходить навпаки - нас все більше, а ви по вуха у зашкварах, пане Зе-пропагандист :D

Gosha писал(а):
1) по Києву їздила військова техніка та ходили підрозділи оснащенні за Пороха, по морю плавали катери створені при Пороху;
2) розслідування не переривалися 5 років, воно продовжувалося, відбувалися суди, просто вам насправді нецікаво було

1) и мрия при порохе была создана и болгарские катера крыголам построил :lol: :lol: :lol:
2) исполнители никому не интересны, заказчиков мы не узнаем, спасибо пороху за это...

Мрія зокрема та інші Ани модернізацію БРЕО проходила, танки Т-64 часів СРСР глибоку модернізацію проходили за Пороха...
Про катери було смішно чути особливо з урахуванням наїздів на Кузню...
Ракетні комплекси які за Пороха створювалися... а зараз все ще у 1 експериментальному екземплярі на параді...
У тебе замість аргументів як завжди безпідставний регіт

Gosha писал(а):
твою позицію вже кілька людей... не сприйняли...
Патріотизм - це не бажати успіху країні на словах, а робити дещо навпаки.
Твою позицію наврядчи можна вважати патріотичною нажаль, бо тобі не дуже потрібна насправді держава Україна, тебе потрібне місце де комфортно заробляти гроші.
Ти не цікавишся ані культурним відродженням, ані технологічним розвитком, якщо це не стосується твого бізнесу.
"Білопальтовість" раніше називалася анархією та кілька разів руйнувала Україну (зокрема 1918) та коштувала мільйонів загиблих та втрачені десятиріччя.
І це ти пропонуєш ділити на сорти - це виключно твоє формулювання.
Миритися можна через компроміс - ви визнаєте помилку, ми висловлюємо повагу за це, ви визнаєте що хамили, ми навзаєм теж, й так далі


а что ты делаешь для страны кроме как кормишься с ее налогов и таранишь клаву в интернете?
комфортно жить в своей стране да, это то чего я хочу и все для этого делаю.
ты интересуешься всем но не делаешь ничего, я предпочитаю разбираться в не таком обширном обьеме вопросов как ты но разбираться качественно)
нет, на сорты ты делишь и тебе об этом сказало как минимум 4 человека...

Ми нові дослідження, нові розробки, нові методи освіти, просвітницька діяльність...
А ти все про євробляхи.
Наука, освіта та промисловість пов'язані, а наш бізнєц це багато років ніяк не зрозуміє.
Знов розповідати як треба оновлювати технологічні цикли, замість того щоб з металобрухту вичавлювати останні крихти прибутків?
Що на імпорті сталу економіку будувати не можна?
Щодо "сортів" це твій мем, який ти нав'язуєш "4 чєловєкам" тощо.
Я лише кажу про те що частина патріотів помилилася та повинні це визнати, перш за все для себе, та дещо змінити ставлення до світу навколо

Gosha писал(а):
Букви теж авторитетне видання на яке посилалася зокрема адміністрація Фейсбука, але я використовую також БіБіСі та ін., ти знов прибрехав та намагаєшся викручуватися

:lol: :lol: :lol: карманное сми пороха серьезное издание, ага

Не сміши, БіБіСі світове ЗМІ, а матеріали Букви перевірені адмінами фейсбука

Gosha писал(а):
Це ти не розумієш що так просто цей ваш цирковий номер не пройде, всім відхаркуватися доведеться
уже отхаркиваем приветы от пороха, просто к бюджетникам доходит позже им зарплату урезают позже.

Ні, бо за часи Пороха економіка виходила з кризи, машинобудування активізувалося зокрема, зарплатня зростала, а потім пішли буксування та спади, зростання цін тощо.
Л - логіка

Gosha писал(а):В
и повернули нас до 2009, коли довбні обрали Янучара за тупі обіцянки, о 2019 обравши практично такого самого Зе.
Оце й противно (с), через що на його виборців таке роздратування

уже отхаркиваем приветы от пороха...

Порох залишив у якості "привіту" вам томос, безвіз, відновлення армії, світову підтримку та реформи.
У вас знов палає)))

Gosha писал(а):
Ваш Зе обіцяв це виправити.
Ваш Зе робить шоу на митниці зокрема.
Ваш Зе всюди робить шоу, звинувачує папєрєдніков тощо - але нічого не виправляє.
Його посіпаки роблять дурниці та крадуть.
Це він робить, це його оточення роблять, це ви зробили разом (с)

Ваш порох обіцяв все виправити.
Ваш порох робив шоу на митниці зокрема.
Ваш порох всюди робив самопiар, звинувачує папєрєдніков тощо - але нічого не виправляє.
Його посіпаки роблять дурниці та крадуть.
Це він робить, це його оточення роблять, вони почали жити по новому (с) :D

Тобто ти підтверджуєш, що Зе-клоун та Зе-команда злочинці, дякую.
Все інше - демагогія.
Бо список досягнень Пороха відомий - томос, безвіз, реформи, армія, євроінтеграція, відновлення економіки...
До речі прибутки з митниці за часи Зе якось не дуже

Gosha писал(а):
У мене пригарає від твоєї пропагандистьської фігні.
За твоїми словами у розпал боїв та кризи головнокомандувач повинен був все кинути та вмовляти Авакова тощо терміново створити канал по виведенню валюти з країни, зокрема частину грошей віддати ворогу

а я смеюсь над твоей зашоренностью))
ненужно никого ни о чем просить порох с мертвечуком сами создали канал вывода денег в рашку, даже авакова просить не пришлось :D

Мертветчука згадувати до Пороха це спеціальна методичка Подоляка?
Цей метод пропаганди зветься здається "несвіжий оселедець" - разом з ім'ям нормальної людини згадувати якусь недоведену капость щоб у пам'яті читачів залишився негативний настрій

Gosha писал(а):
знов про євробляхи)))
Нормальна держава (с) під час війни займається перш за все обороною, а не поспішає закупляти імпортний автошрот та імпортні нафтопродукти до нього

ну раз ты в сотый раз обходишь вопрос о евробляхах значит ты прекрасно понимаешь как обокрали народ на евробляхах, просто уже не можешь признать и морозишься :wink: выглядит как всегда смешно конечно :D

В сотий раз пояснюю як ви кумедно виглядаєте з темою євроблях під час війни

Gosha писал(а):
Зе - це продукт пропаганди рашки у поєднанні з бажанням халяви виборців.
Твої спроби перекласти провину виборців це як дитяче виправдовування за розбиту банку з варенням "та воно саме с полиці впало, а я просто стояв на табуреті з пальцями у варенні..."

если-бы порох хоть что-то принципиально поменял, поверь, небыло-бы ни зэ ни второго тура выборов :wink: а так... выздобули))

Порох принципово змінив (с) дофіга чого - від створення української церкви, до поширення співпраці з ЄС та США.
Створення антикорупційних органів.
Реформи накшталт децентралізації та ін. за його участі.
А ви все до євроблях звертаєте і ваш вибір - клоун замість головнокомандувача під час війни, ви зробили це разом (с) :wink:
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Чт авг 26, 2021 18:16, всего редактировалось 4 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт авг 26, 2021 18:05

Gosha писал(а):
EJ20 писал(а):
Gosha писал(а):
exigo писал(а):Вы видели что Гоша исполнил? Дракон! Чисти парабеллум! :evil:
ИзображениеИзображение


Олег, при всей своей мягко говоря не особой симпатии к пороху я считаю что это занадто.


Другое дело - яйцо.


не ну яйцо дракон например одобрял))
яйцом в януковоща можно, зеленкой в пороха нельзя, правильно Алексей?))

Методички нові обом підвезли?
Довго шукали на що перевести стрілки?
Ну давайте порівняємо.
Зек-1 (в міру Завгар-Янучар) від курячого яйця впав наче підбитий птах та йшов на поступки путлеру...
Зек-2 (в міру клоун ВАЗеленський) від гострих висловлювань жінок-волонтерів їх намагається переслідувати як "потерпілий" та мріє помиритися з путлером...
Порох не здригнувся ні від погроз путлерівців, ні від зомбойолопа який стрибав по його автівці, ні від Зе-кидання...
Яценюк та Турчинов до речі теж виявилися не з боязких, хоч як ви не приколювалися про "кролик" та "пастор".
Пригарає (с)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Чт авг 26, 2021 19:59

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):
Другое дело - яйцо.


не ну яйцо дракон например одобрял))
яйцом в януковоща можно, зеленкой в пороха нельзя, правильно Алексей?))

Dragon писал(а):Методички нові обом підвезли?
Довго шукали на що перевести стрілки?
Ну давайте порівняємо.
Зек-1 (в міру Завгар-Янучар) від курячого яйця впав наче підбитий птах та йшов на поступки путлеру...
Зек-2 (в міру клоун ВАЗеленський) від гострих висловлювань жінок-волонтерів їх намагається переслідувати як "потерпілий" та мріє помиритися з путлером...
Порох не здригнувся ні від погроз путлерівців, ні від зомбойолопа який стрибав по його автівці, ні від Зе-кидання...
Яценюк та Турчинов до речі теж виявилися не з боязких, хоч як ви не приколювалися про "кролик" та "пастор".
Пригарає (с)))


Зелёнка конечно западло, а вот если засадить в сивого яйцом... это нормально ? А то опять ушёл от ответа и тема нераскрыта :D Зелёнка это понятно, а вот яйцо вполне можно принять за гранату, и неизвестно как яйки сивого на это отреагируют :lol:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Чт авг 26, 2021 20:14

ARMEN писал(а): и неизвестно как яйки сивого на это отреагируют

чого неизвестно,известно -- прилёты игнорировал.
https://youtu.be/OPTN7Kb2SHg -- з зеленими ще 20років до ЕС :facepalm:
https://youtu.be/P8ncrau7CBY?t=308 -- Рома злив таемні переговори 14р, єх Рома-Рома :uaflag4:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Oleg5383 » Чт авг 26, 2021 23:16

Изображение
Изображение
Изображение
  • 0

STI MY 05... Смерть російсько-фашистським загарбникам та їх посіпакам !
Аватара пользователя
Oleg5383
 
Сообщения: 485
Зарегистрирован: Сб янв 09, 2010 13:12
Откуда: Україна, Київ, 25%
Репутация: 363

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Пт авг 27, 2021 04:57

Oleg5383 писал(а):Изображение
Изображение


Накину немного на вентилятор :D
Я уже почти было поверил в ваши IQ 25% :cry: Неудивительно, что пётр алексеевич просвистел мимо каденции как фанера над Парижем. Во первых, инфа от очень "авторитетного" источника информации. Мало кому известный телеграмм канал, всего c 3608 подписчиками. :shock: Почитал ..этакий небольшой и уютный порохоботский междусобойчик :D Во вторых включаем элементарную математику для начальных классов, которую ваши 25% в школе наверное успешно прогуливали :lol: Как у бывшего пилота ГА у меня с этим всё в порядке :D Так вот - население Киева по последним данным, составляет 2 888470 чел, теперь берём количество сторонников 17000 тыс, которых на марше возглавил облитый зелёнкой фюрер пётр алексеич, причём я не беру в расчёт 11000 тыс киевлян а именно по максимуму. И путём очень не сложных вычислений получаеи 17000 от 2 888470 = 0.59% . Как там написано - "Это означает, что столица действующей властью уже проиграна" :lol: Для почти 3-х миллионного города это как комариный укус для слона :D Я ложил с пробором что на сивого, что на клоуна, разницы не вижу, но давай будем обьективны .Мне до вашего IQ 25 % наверное далеко :cry: Но всё равно обидно, когда тебя держат за дебила. %)
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Пт авг 27, 2021 06:10

ARMEN писал(а):Накину немного на вентилятор :D
Я уже почти было поверил в ваши IQ 25% :cry: Неудивительно, что пётр алексеевич просвистел мимо каденции как фанера над Парижем. Во первых, инфа от очень "авторитетного" источника информации. Мало кому известный телеграмм канал, всего c 3608 подписчиками. :shock: Почитал ..этакий небольшой и уютный порохоботский междусобойчик :D Во вторых включаем элементарную математику для начальных классов, которую ваши 25% в школе наверное успешно прогуливали :lol: Как у бывшего пилота ГА у меня с этим всё в порядке :D Так вот - население Киева по последним данным, составляет 2 888470 чел, теперь берём количество сторонников 17000 тыс, которых на марше возглавил облитый зелёнкой фюрер пётр алексеич, причём я не беру в расчёт 11000 тыс киевлян а именно по максимуму. И путём очень не сложных вычислений получаеи 17000 от 2 888470 = 0.59% . Как там написано - "Это означает, что столица действующей властью уже проиграна" :lol: Для почти 3-х миллионного города это как комариный укус для слона :D Я ложил с пробором что на сивого, что на клоуна, разницы не вижу, но давай будем обьективны .Мне до вашего IQ 25 % наверное далеко :cry: Но всё равно обидно, когда тебя держат за дебила. %)


Абсолютно некорректный подсчет
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 67

cron