А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Сб авг 28, 2021 20:02

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):Опять всё пропало и мы все умрём :lol:

Під час голодомору та чорнобиля багато хто теж мабуть вважали що "якось минеться"


О это что то новенькое :good: В смысле голодомор с чернобылем :D

Так це все явища одного порядку, прояви деспотичної та некомпетентної імперії.
Зараз деспотичної метрополії начебто позбуваємося... проте місцеві йолопи на трон потрапили(((

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
ARMEN писал(а):Правильно пишет Гоша, когда нечем крыть, у тебя наступает когнитивный диссонанс :lol:

Когнітивний дисонанс - це мрії про євробляхи та проти всіх посеред війни %)


Погуглил почти свыше 5 миллионов граждан исполнили свои мрии :shock: И это посреди войны :evil:

Ну от ми отримали приблизну оцінку активних поціновувачів халяви)))
Чесно кажучи я якось теж вивчав питання щодо євроблях, зокрема чи не знайти якусь більш-менш свіженьку та "з історією", щоб можна було потім розмитнити тощо.
Але перш за все коробить від думки мати невідомо що яке взагалі-то мені не належить, а оформлено на невідомо кого

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):В тому-то й справа що я давно вже просто відмічаю зашквари Зе-клоуна та Зе-команди.
А у відповідь церква свідків збагачення у квінтільйон разів на Пороха переводити стрілки намагається, алілуя ;)


А давай переведём стрелки на женщин и бухло :crazy: Слабо ? :lol: Ну их нах сивого с клоуном до пары. :D

Боюся що якщо я напишу що руді дівчата дуже нічого так... або що квас подобається якийсь... прибіжить тут один приколіст який почне розповідати що Інфініті набагато краще)))
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Сб авг 28, 2021 21:11

Canton писал(а):
EJ20 писал(а):Что касаемо того, что я сделал, я например регулярно откашливаю кучу денег, в виде всратых налогов, например я привез машину и заплатил почти 8000 долларов налогов, это только с моей машины, а еще я привез 15 других машин, с которых в совокупности заплачено примерно 40000 долларов налогов, потому вопрос спорный, кто сделал для страны больше, карманный патриот с наградными часами/пистолетами или я, человек который за несколько последних лет точно отдал государству под 50-60 тысяч долларов налогами и сборами.

Ахренеть выдающееся свершение... :lol:
Не стыдно?


Работать и зарабатывать деньги никогда не стыдно, стыдно умничать по форумам прикрываясь фразами в стиле "кому надо те знают" и под этим соусом строить из себя непонятно кого, при этом толком из себя ничего не представляя.
  • 1

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Сб авг 28, 2021 22:09

Dragon
У кого "каша в голові"?
До війни багато хто був "ніким", а під час війни себе проявив, справжній патріотизм зокрема.
Роман Донік саме з таких.
При цьому він багато критикував міноборони, уряд загалом та Пороха зокрема.
Але все ж таки визнавав визначні досягнення Пороха.
І навпаки, деякі люди саме під час війни виявляють власну гнилу сутність...

согласен, на патриотической волне во власть прорвалось много отвратительной мрази, здесь не поспоришь.
также еще можно вспомнить семена семенченко например :D
зато никто не вспомнит моего покойного кореша серегу который во время войны каждую неделю отправлял минимум большой бус максимум фуру провианта на фронт, одногрупницу лесю которая на постоянной основе волонтерила до 17го года, никто не вспомнит моего львов кого кореша витю с которым мы загнали больше десятка пикапов и джипов для тогда еще ато... зато все знают "профессиональных" волонтеров, как и "профессиональных" патриотов...
и от таких профессиональных патриотов становится тошно...

Тобі не цікава доля справжнього топ-зрадника та як Україна з ним бореться?
А дехто з опонентів наївно вважають це найважливішим проявом "патріотизму" у Зеленського.
А у нас є серйозні сумніви щодо цього, про що й повідомляємо.
Поєднав пости щоб двічі не вставати, ще

настоящего топ-изменника мертвечука компаньона сивого крыголама?)) ты про этого?))
нет, "некоторые оппоненты" считают что зеленский для борьбы с топ-изменниками сделал ровно в 1000 раз больше чем крыголам который против них не сделал вообще ничего, ну разве что газовый бизнес отдал))
мы-то точно знаем, что порох мертвечуку глаз не выклюет))

Когнітивний дисонанс - це мрії про євробляхи та проти всіх посеред війни %)

Но как их обилетил порох и компания является ярчайшим примером одноходовой коррупционной схемы)) в таможне об этом до сих пор ржут))

У меморіз!
Двома реченнями усіх "противсіхів" та "анархістів" загалом точно охарактеризував

дракон так привык зализывать порошенко что случайно зализнул кантону :lol: :lol: :lol:

Ну от ми отримали приблизну оцінку активних поціновувачів халяви)))
Чесно кажучи я якось теж вивчав питання щодо євроблях, зокрема чи не знайти якусь більш-менш свіженьку та "з історією", щоб можна було потім розмитнити тощо.
Але перш за все коробить від думки мати невідомо що яке взагалі-то мені не належить, а оформлено на невідомо кого

если для тебя машина это роскошь и(или) способ доминировать,властвовать, унижать на обледеневшей трассе (пусть и вцепившись очком в сиденье)) то для многих селюков дешевая машина это реально жизненная необходимость, а тот факт что под эту волну подписалось херово количество беспредельщиков и идиотов... ну штош, так бывает, не сделали ИЗНАЧАЛЬНО нормальный закон, не прижали волну в самом начале вот и получили...

Боюся що якщо я напишу що руді дівчата дуже нічого так... або що квас подобається якийсь... прибіжить тут один приколіст який почне розповідати що Інфініті набагато краще)))

ну слава богу, лучше рыжие телочки чем сывочолый крыголам, я грешным делом уже начал думать что ты на пороха подрачиваешь долгими, одинокими вечерами :D
кстати, у меня уже бмв :D дизельная инфинити не зашла, но если начну описывать причины почему скажешь что я здесь понты гоняю))
  • 0

Последний раз редактировалось Gosha Сб авг 28, 2021 22:29, всего редактировалось 2 раз(а).
don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Сб авг 28, 2021 22:24

Dragon писал(а):1. З яких це пір просто чесна сплата податків повинна сприйнятися як святість? Ми цивілізована країна чи Сомалі взагалі?
2. Відома статистика що основне фінансування держсектора з податків держмонополій та великого бізнесу. Ну розкажіть ще пожежним що вони повинні вас цілувати за те що ви їм на ваше врятування гроші даєте.
3. Ми не бачимо що ви гарного зробили країні на сторінці форуму, проте чуємо як ви поширюєте фейки проти патріотів зокрема. Що про вас думати відповідно?..

1) ты реально в каком-то параллельном мире живешь, больше половины фопов платят минималку, 80% компаний "оптимизируют" налоги)))
честная уплата налогов это реально подвиг, но откуда об этом знать недопатриоту-нахлебнику))

2) основное, но не все, так что не умничай

3) зато ты своим грязным языком и полит срачами развалил когда-то достаточно дружный форум, 90% адекватных клубней ушло просто не желая рыться в этом говне.
и да, бОльшая часть автофорумов будь-то хондаклуб или клуб-инфинити давно не зациклены на марке авто ибо за 15-17 которые прошли с начала бурного развития автофорумов 99% форумчан сменили марку машины, но тебе ведь это неважно, главное попытаться доказать что ты "более причастен".
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Сб авг 28, 2021 23:09

Canton писал(а):
ARMEN писал(а):Элита подтянулась :lol:

"А почему мы должны стесняться того, что мы самые умные и самые образованные? Что каждый четвертый в стране - это мы. Что критическое мышление есть только у нас. Что мы государственники. Что имеем державныцьку позицию. Что не боимся брать ответственность на себя и умеем держать удар. Почему кто то пытается запретить нам это делать? Почему нам опять хотят привить комплекс меншовартости? Задолбали уже эти совки, думающие кишечником, не видящие дальше ценника на колбасе.
Да, нас 25%. Или чуть меньше. Но мы лучшие. Да, мы такие, мы элита Украины и гордимся этим. И нам плевать на то что думают по этому поводу остальные".(C) Р. Доник


да потому что вы не самые умные и-или образованные.

и нет, вы не каждый четвертый в стране, вы даже не каждый десятый ибо при населении в 48 лямов 4.5 ляма которые проголосовали за пороха это даже не каждый десятый (с)

у вас нет критического мышления ибо вы не способны увидеть то что натворил ваш сывочолый крыголам и до вас не доходит что зеленский это и есть результат работы порошенко.

вы не способны держать удар ибо даже любую негативную информацию про пороха вы называете фейком хотя это даааалеко не так и вы это прекрасно знаете, но от этого факта малодушно морозитесь.

вы вообще не способны никак мыслить ибо заточены под лидера, директора, вождя (нужное подчеркнуть) вам нужно задать "генеральную линию", вектор движения, в котором вы способны существовать, свободный полет для вас смерти подобен.

да, вас меньше 10% населения украины, да, большая часть из вас живет в тепличных условиях столицы или "от зарплаты до зарплаты", патриотизм 80% избирателей порошенко заканчится там где его близкого (мужа, отца, сына, брата) захотят призвать на передок.

да, вас на всю страну с горем пополам наберется на полтора киева, да, вы лучшие в вопросах разжигания ненависти внутри страны, да, в вопросах выяснения кто больший патриот а кто вообще не патриот вам тоже нет равных, естественно вам наплевать что про вас думают остальные ибо за пределами "своего круга" вы сталкиваетесь с реальностью в которой все-же большинство против порошенко а для вас неудобные вопросы про порошенко это как ущемление прав верующих (с) и да, вас никто не ограничивает в праве называть себя элитой но желательно делать это в "своем кругу" иначе есть все шансы быть обстебаным (с)
  • 1

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Вс авг 29, 2021 08:50

Сразу видно, что у одних патриотов рузге язык в почете, а у вторых вообще не в почете, вы даже в своей банке не можете урегулировать какой патриот должен быть. Я вот давно говорю, что я не против, если даже принудительно пусть мову включат, я достаточно хорошо разговариваю и пишу на мове, но для этого не хватит духу ни у одного патриота, что у седого, что у зеленого, зассут как девочки.
  • 1

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс авг 29, 2021 10:22

EJ20 писал(а):Я вот давно говорю, что я не против, если даже принудительно пусть мову включат

ИМХО - это было бы хорошее решение, государственное... :uaflag1:
Но, подозреваю, не все так просто, слабо согласуется с демократией... поэтому был и выбран путь "лагідной українізації"
Сложно это все, архисложно... :shock:
Не в слабости мочевого пузыря тут дело...
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс авг 29, 2021 10:28

Canton писал(а):
Анатолий Валерьевич писал(а):В Академії СБУ роздали медалі на честь Баканова. Фотофакт
https://espreso.tv/v-akademii-sbu-rozda ... a-fotofakt
%)

Раньше визитки продавали с подписью...
Теперь не модно, под биткойн косят
Это не медаль, это ведомственная сувенирная монета - коин.


Вот вы смеетесь с "именной медальки Баканова". А это не медаль. Это спецжетон. Кто постарше, те помнят сколько платили водители за визитку начальника ГАИ. И не всем это было доступно. Чуйка мне подсказывает, что это что то из этой серии. "Предъявителю сего....." (c) Доник

человек зашел к Донику, скомуниздил как ему показалось прикольную мысль и принес на форум, даже сравнение с биткойн скомуниздил в комментариях :D :lol: это конечно днище, вы реально не способны самостоятельно мыслить (с)
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вс авг 29, 2021 10:43

Gosha писал(а):
человек зашел к Донику, скомуниздил как ему показалось прикольную мысль и принес на форум, даже сравнение с биткойн скомуниздил в комментариях :D :lol: это конечно днище, вы реально не способны самостоятельно мыслить (с)


Они просто солдаты сивого, а солдат не должен думать :D Так Дракон и не отрицает :lol: Он постоянно подчёркивает - это БиБиСи сказало, а вот это известный блогер, а это канадский посол :lol:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 17:48

Gosha писал(а):
Canton писал(а):
EJ20 писал(а):Что касаемо того, что я сделал, я например регулярно откашливаю кучу денег, в виде всратых налогов, например я привез машину и заплатил почти 8000 долларов налогов, это только с моей машины, а еще я привез 15 других машин, с которых в совокупности заплачено примерно 40000 долларов налогов, потому вопрос спорный, кто сделал для страны больше, карманный патриот с наградными часами/пистолетами или я, человек который за несколько последних лет точно отдал государству под 50-60 тысяч долларов налогами и сборами.

Ахренеть выдающееся свершение... :lol:
Не стыдно?


Работать и зарабатывать деньги никогда не стыдно, стыдно умничать по форумам прикрываясь фразами в стиле "кому надо те знают" и под этим соусом строить из себя непонятно кого, при этом толком из себя ничего не представляя.

Еее, вибачаюся, а це ти не про себе раптом?
Бо багато хто навіть й гадки не має окрім твоїх слів що ти щось зробив начебто, нажаль ;)
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Вс авг 29, 2021 18:11, всего редактировалось 2 раз(а).
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 18:10

Gosha писал(а):Dragon
У кого "каша в голові"?
До війни багато хто був "ніким", а під час війни себе проявив, справжній патріотизм зокрема.
Роман Донік саме з таких.
При цьому він багато критикував міноборони, уряд загалом та Пороха зокрема.
Але все ж таки визнавав визначні досягнення Пороха.
І навпаки, деякі люди саме під час війни виявляють власну гнилу сутність...

согласен, на патриотической волне во власть прорвалось много отвратительной мрази, здесь не поспоришь.
также еще можно вспомнить семена семенченко например :D
зато никто не вспомнит моего покойного кореша серегу который во время войны каждую неделю отправлял минимум большой бус максимум фуру провианта на фронт, одногрупницу лесю которая на постоянной основе волонтерила до 17го года, никто не вспомнит моего львов кого кореша витю с которым мы загнали больше десятка пикапов и джипов для тогда еще ато... зато все знают "профессиональных" волонтеров, как и "профессиональных" патриотов...
и от таких профессиональных патриотов становится тошно...

Молодці, добру справу робили, повага.
А кулемети ДШК вони теж модернізували, з майстерень у окопи періодично переміщуючись разом із солдатами?..
Пропаганду рашистів у вільний час розкривали, замість поширення фейків?..
Всі все однаково за обсягом та напрямками робили, чи можлива різниця?..
А на противагу аферисту Семену Семенченку вирішили Зе-уклоніста-афериста обрати?..

Gosha писал(а):
Тобі не цікава доля справжнього топ-зрадника та як Україна з ним бореться?
А дехто з опонентів наївно вважають це найважливішим проявом "патріотизму" у Зеленського.
А у нас є серйозні сумніви щодо цього, про що й повідомляємо.
Поєднав пости щоб двічі не вставати, ще

настоящего топ-изменника мертвечука компаньона сивого крыголама?)) ты про этого?))
нет, "некоторые оппоненты" считают что зеленский для борьбы с топ-изменниками сделал ровно в 1000 раз больше чем крыголам который против них не сделал вообще ничего, ну разве что газовый бизнес отдал))
мы-то точно знаем, что порох мертвечуку глаз не выклюет))

"Деякі опоненти" смішать щодо порівнянь Зе-дурня з Гетьманом постійно, зокрема враховуючи феєричну Зе-лажу з митницею -

Усі 46 працівників Галицької митниці, які були відсторонені за рішенням Ради національної безпеки і оборони через підозри в корупції та контрабанді, повернулися на свої посади...

https://lb.ua/pravo/2021/06/25/487863_v ... _rnbo.html

Нагадую читачам, що наш Г. знов використовує метод пропаганди недоречно згадуючи мертветчука

Gosha писал(а):
Когнітивний дисонанс - це мрії про євробляхи та проти всіх посеред війни %)

Но как их обилетил порох и компания является ярчайшим примером одноходовой коррупционной схемы)) в таможне об этом до сих пор ржут))

Ще раз нагадаємо що ніхто не примушував лохів платити за контрабас, а валюту під час війни виводити через автошрот не дуже розумне бажання.
Знов таки що заважає Зе-клоуну зараз вирішити питання з розмитненням авто?

Gosha писал(а):
У меморіз!
Двома реченнями усіх "противсіхів" та "анархістів" загалом точно охарактеризував

дракон так привык зализывать порошенко что случайно зализнул кантону :lol: :lol: :lol:

Я навіть соромлюся тоді згадувати як тебе Армен розхвалює періодично :lol:

Gosha писал(а):
Ну от ми отримали приблизну оцінку активних поціновувачів халяви)))
Чесно кажучи я якось теж вивчав питання щодо євроблях, зокрема чи не знайти якусь більш-менш свіженьку та "з історією", щоб можна було потім розмитнити тощо.
Але перш за все коробить від думки мати невідомо що яке взагалі-то мені не належить, а оформлено на невідомо кого

если для тебя машина это роскошь и(или) способ доминировать,властвовать, унижать на обледеневшей трассе (пусть и вцепившись очком в сиденье)) то для многих селюков дешевая машина это реально жизненная необходимость, а тот факт что под эту волну подписалось херово количество беспредельщиков и идиотов... ну штош, так бывает, не сделали ИЗНАЧАЛЬНО нормальный закон, не прижали волну в самом начале вот и получили...

Ну за логікою очком за сидіння тримався твій собрат на БМВ, бо він на новішій та потужніший їхав обережніше ніж я)))
"Селюки" (с) прямо зараз можуть купляти форди, опелі, вольксвагени 1990х у асортименті, що за проблема - по області зокрема жигулів практично вже не видно.
Чи скоріше декому тихцем хочеться саме Ауді А6 "майже нову нахаляву"?
Щодо НОРМАЛЬНИХ законів під час війни то ВР попереднього скликання прийняла до біса різних євроінтеграційних та оборонних законів тощо, мабуть не дійшли руки до халявного автошроту, трішки іншими життєво необхідними зайняті були може?

Gosha писал(а):
Боюся що якщо я напишу що руді дівчата дуже нічого так... або що квас подобається якийсь... прибіжить тут один приколіст який почне розповідати що Інфініті набагато краще)))

ну слава богу, лучше рыжие телочки чем сывочолый крыголам, я грешным делом уже начал думать что ты на пороха подрачиваешь долгими, одинокими вечерами :D
кстати, у меня уже бмв :D дизельная инфинити не зашла, но если начну описывать причины почему скажешь что я здесь понты гоняю))

І тут поліз вихвалятися, мабуть у тебе окрім 19 д. дисків та Зе у житті зовсім порожньо :D
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 18:24

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):1. З яких це пір просто чесна сплата податків повинна сприйнятися як святість? Ми цивілізована країна чи Сомалі взагалі?
2. Відома статистика що основне фінансування держсектора з податків держмонополій та великого бізнесу. Ну розкажіть ще пожежним що вони повинні вас цілувати за те що ви їм на ваше врятування гроші даєте.
3. Ми не бачимо що ви гарного зробили країні на сторінці форуму, проте чуємо як ви поширюєте фейки проти патріотів зокрема. Що про вас думати відповідно?..

1) ты реально в каком-то параллельном мире живешь, больше половины фопов платят минималку, 80% компаний "оптимизируют" налоги)))
честная уплата налогов это реально подвиг, но откуда об этом знать недопатриоту-нахлебнику))

Упс, тобто ти підтверджуєш що більшість нашого бізнесу ніфіга не патріоти.
Те що економіку руйнують кожного дня, армії та рятувальникам не доплачують те що вони повинні, водночас вимагаючи халяви?..
Дякую що підтвердив смутні підозри

Gosha писал(а):2) основное, но не все, так что не умничай

О, ну тобто ти мої слова через силу але підтверджуєш, ти знов програв, дякую дуже дякую)))

Gosha писал(а):3) зато ты своим грязным языком и полит срачами развалил когда-то достаточно дружный форум, 90% адекватных клубней ушло просто не желая рыться в этом говне.

Я ще раз питаю, там вас скільки людей з цього акаунту пише? :D
То ти запевняєш що мої дописи ніхто не читає - то що я весь форум розвалив (с)))
"90% адекватних" (с) нікуди не підуть через кілька приватних срачів - люди йдуть коли розуміють що наробили дурниць та не можуть виправдатися!!!
І до речі пропоную тобі вимити свого рота з милом, щоб менш неприємний у спілкуванні був, хоча й наврядчи допоможе 8)

Gosha писал(а):и да, бОльшая часть автофорумов будь-то хондаклуб или клуб-инфинити давно не зациклены на марке авто ибо за 15-17 которые прошли с начала бурного развития автофорумов 99% форумчан сменили марку машины, но тебе ведь это неважно, главное попытаться доказать что ты "более причастен".

Це якось виправдовує нестримне бажання декого до вихвалянь іншими марками, дисками, бізнесом, дівчатами, політикою, човнами, волонтерством, податками, просто усім що згадають інші навпаки?.. ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс авг 29, 2021 18:27

Dragon писал(а):Ще раз нагадаємо що ніхто не примушував лохів платити за контрабас, а валюту під час війни виводити через автошрот не дуже розумне бажання.

Обилетить этих хитрожопых нужно было так, чтобы и внукам икалось... :evil:
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вс авг 29, 2021 18:47

Dragon писал(а):Я навіть соромлюся тоді згадувати як тебе Армен розхвалює періодично :lol:


Между хвалить и подлизывать, две большие разницы.Это примерно как сравнивать куй с пальцем :D Но у тебя это получается :lol:

Dragon писал(а):
Gosha писал(а): если для тебя машина это роскошь и(или) способ доминировать,властвовать, унижать на обледеневшей трассе (пусть и вцепившись очком в сиденье)).

Ну за логікою очком за сидіння тримався твій собрат на БМВ, бо він на новішій та потужніший їхав обережніше ніж я)))


Я бы ехал ещё обережніше :D Твоя красная бестия стоит как два диска его Х-5 го :lol: А может он просто ездить не умеет :D

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):ну слава богу, лучше рыжие телочки чем сывочолый крыголам, я грешным делом уже начал думать что ты на пороха подрачиваешь долгими, одинокими вечерами :D
кстати, у меня уже бмв :D дизельная инфинити не зашла, но если начну описывать причины почему скажешь что я здесь понты гоняю))

І тут поліз вихвалятися, мабуть у тебе окрім 19 д. дисків та Зе у житті зовсім порожньо :D


А вот тема поддрачивания на сивого не раскрыта :crazy: :ROFL:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 18:49

Gosha писал(а):
Canton писал(а):
ARMEN писал(а):Элита подтянулась :lol:

"А почему мы должны стесняться того, что мы самые умные и самые образованные? Что каждый четвертый в стране - это мы. Что критическое мышление есть только у нас. Что мы государственники. Что имеем державныцьку позицию. Что не боимся брать ответственность на себя и умеем держать удар. Почему кто то пытается запретить нам это делать? Почему нам опять хотят привить комплекс меншовартости? Задолбали уже эти совки, думающие кишечником, не видящие дальше ценника на колбасе.
Да, нас 25%. Или чуть меньше. Но мы лучшие. Да, мы такие, мы элита Украины и гордимся этим. И нам плевать на то что думают по этому поводу остальные".(C) Р. Доник


да потому что вы не самые умные и-или образованные.

Взагалі-то "ми" розуміємо що податки повинен сплачувати кожен, а "ви" вимагаєте зрозуміти та вибачити (с))) що 80 відсотків хочуть халяви...
Це до питання "розуму"

Gosha писал(а):и нет, вы не каждый четвертый в стране, вы даже не каждый десятый ибо при населении в 48 лямов 4.5 ляма которые проголосовали за пороха это даже не каждый десятый (с)

З освітою, точніше з математикою та логікою, у вас (с))) теж не дуже нажаль)))
Ще з 2019 ми вам наполегливо радили звернути увагу що 25/73 це від 1) кількості виборців які 2) прийшли на виборах.
Тобто згадані тобою цифри не враховують десь близько половини (!) населення, відповідно якщо екстраполювати то можна спокійно помножувати кількість прибічників Пороха вдвічі - десь чверть від усіх якраз виходить

Gosha писал(а):у вас нет критического мышления ибо вы не способны увидеть то что натворил ваш сывочолый крыголам и до вас не доходит что зеленский это и есть результат работы порошенко.

Ми бачимо
- томос,
- безвіз,
- реформи,
- відновлення армії,
- євроінтеграцію,
- дипломатію...
А "ви" нічого не бачите окрім фейків

Gosha писал(а):вы не способны держать удар ибо даже любую негативную информацию про пороха вы называете фейком хотя это даааалеко не так и вы это прекрасно знаете, но от этого факта малодушно морозитесь.

Ви фейки не розрізняєте, ви з Зе-зашкварів все на Пороха звертаєте - про що ви торочите взагалі???

Gosha писал(а):вы вообще не способны никак мыслить ибо заточены под лидера, директора, вождя (нужное подчеркнуть) вам нужно задать "генеральную линию", вектор движения, в котором вы способны существовать, свободный полет для вас смерти подобен.

Ахаха, але це ж ви очікуєте що ваш обранець як цар особисто швидко дивовижно все виправить, особисто зробить вам халявне розмитнення автошроту тощо, особисто війну якось невідомо як зупинить!!!
А ми підтримуємо ще Яценюка, Турчинова, Забродського, Зінкевич та під час війни бажаємо бачити на посаді головнокомандувача фахівця, а не клоуна, а в уряді фахівців, а не клоунів

Gosha писал(а):да, вас меньше 10% населения украины, да, большая часть из вас живет в тепличных условиях столицы или "от зарплаты до зарплаты", патриотизм 80% избирателей порошенко заканчится там где его близкого (мужа, отца, сына, брата) захотят призвать на передок.

Взагалі-то це ви обрали та підтримуєте Зе-уклоніста, це ви виправдовуєте смертність під час епідемії, хвилюючись лише за стан доріг.
До речі дві доби як по Авдіівці нанесено потужних артударів ворога, десяток військових поранено, ваш Зе-зрадник та ви (с) мовчите разом

Gosha писал(а):да, вас на всю страну с горем пополам наберется на полтора киева,

Брехня, вище перерахунок

Gosha писал(а):да, вы лучшие в вопросах разжигания ненависти внутри страны,

Авжеж ми пояснюємо чому фейки неможна поширювати, чому кацапам неможна вірити, чому мову потрібно розвивати, а вам (с) "какаяразнітца" лише щоб халява була

Gosha писал(а):да, в вопросах выяснения кто больший патриот а кто вообще не патриот вам тоже нет равных, естественно вам наплевать что про вас думают остальные ибо за пределами "своего круга" вы сталкиваетесь с реальностью в которой все-же большинство против порошенко а для вас неудобные вопросы про порошенко это как ущемление прав верующих (с)

Про "вас" все теж саме, не бажаєте бачити що ваш Зе аферист, що ваш анархізм руйнує державу тощо

Gosha писал(а):и да, вас никто не ограничивает в праве называть себя элитой но желательно делать это в "своем кругу" иначе есть все шансы быть обстебаным (с)

"Противсіхам" теж можна запропонувати мірятися своїми фейковими ІМХО у вузькому колі, щоб не бути обстебаным (с) патріотами

***

Ти не забагато на себе береш оцим своїм "ви - ми"?

Ти не помічаєш що саме намагаєшся усіх знов пересварити?

Чиї методички виконуєш?
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18