А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс фев 21, 2021 14:49

Dragon
Зустрічна пропозиція на нав'язувати клоунів як єдиний вибір та не поширювати фейки проти тих кого ми аргументовано вважаємо державниками

с твоих слов полный ад в стране должен был настать как минимум год назад, но нет, дороги строятся, людей из мордора освобождают, санкции против реальных врагов вводятся. И кстати еще не прошло и полных двух лет с начала правления зеленского на которые пришелся как минимум ковид 19, а экономика как-то держится.
При порохе курс за чуть больше года рухнул с 8 до 27.5 а при зеленском плюс-минус держится хотя судя по твоей панике уже давно должен был улететь глубоко за 100.
так что кто порох державнык или популист это очень спорный вопрос))

Армія так працює що разом з міжнародними санкціями зупинила ядерну імперію.
Створення антикорупційних органів виявилося достатньо для безвізу.
Нафтогаз та ін. держмонополії суттєво підвищили ефективність.
Курс?
А може про комуналку згадаєш яку Зе-аматор обіцяв знизити - а що отримали?

1) армии до 2016-2017 года небыло вообще, так что давай не будем, слава обаме животворящему))
2) антикор органы НЕ РАБОТАЮТ от слова вообще.
3) нефтегаз не благодаря а вопреки, уже обсуждали.
4) а может вспомнишь про облгазы и их фактических владельцев? или про свободный рынок газа? про монополию мертвечука на рынке автогаза, еще повспоминать?

За майже 30 років до того не створювали, а він створив "усього лише".
І воно розпочало працювати, треба було дотискати щоб ефективність зростала, а ви просто хотіли халяву миттєво

Алексей, ты не понимаешь что такое работать на результат а не просто ходить на работу, обсуждать с тобой эту тему бессмысленно.

Ні, той кого обрали в 1 тур виявився найкращим президентом України.
Не ідеальним але кращим ніж всі інші

пока что по результатам волеизъявления людей лучший президент украины-кучма, только его избрали два раза подряд, все остальное твои личные умозаключения.

Більшість нічого не зрозуміли, повіривши ворожій пропаганді та обіцянкам халяви шоу Коломойського.
Ні, за Зе я не буду топити 100% тому що він проявив себе як людина з низькими професійними та моральними якостями.
Я готовий лише потерпіти якийсь час якщо він робитиме правильні дії, але не вважаю його прийнятним керівником держави.
Довгострокові наслідки його правління будуть дуже важкими, про це ще окремо якщо буде настрій

насчет "не буду топить" ой не зарекайся Алексей, ой не зарекайся :D
человек не из системы предпринимающий правильные действия это именно то что нужно Украине.

Ні, це лише невеличкий додаток до тих дій що п'ять років впроваджував Порох тощо.
Наприклад я наводив посилання щодо заборони КПУ яке було зроблено ще здається у 2015.
А ти в курсі що потім через це суди продовжувалися аж до 2019 року?
Ти в курсі що Гаагський суд з 2014 по грудень 2020 розглядав чи підпадають під його юрисдикцію війна Рашки проти України?
Розкажи ще як треба було миттєво зробити усім щастя


мантра о том что все начал порох еще во время своего правления звучит из каждого порохоботского утюга :D
Алексей, скажи что было важнее закрыть КПУ с их неполными 2-3 процентами или вызвиздить из Украины мертвечука, бойко, левочкина, лукаш и иже с ними?
да пихуй пусть потом судятся хоть по 2025 год, но не качают страну изнутри.

Ну це ж відомий з 2009 наслідок противсіхства, Гройсман, Голос та інші білопальтові розпорошили проукраїнських, зараз це поступово виправляється.
А у реальному житті коло спілкування навіть більше ніж хотілося б, бо з колективами усе життя працюю.
Тут просто відпочинок у порівнянні.
Заодне маленьке соцдослідження "антизомбі"

про это уже не раз написано, порошенко монополизировал право на "истинный патриотизм" остальные недостаточные патриоты :lol:

Ну шанси на те що одного дня ви озернетеся та зрозумієте що не туди йшли є.
Наприклад почнуть Київ бомбити, а тут ти згадаєш що я щодо Сирії застерігав.
Або до вашого бізнесу коломойські дістануться.
Звісно визнати це ви не схочете до останнього, але те що захищаєте свій "маня-мірок" з останніх сил вже відчутно.
Оце постійне "а що ваш порох краще?" у порівнянні з рожевими шмарклями зразка 2019 дещо жалюгідне)))

1) многие оглянулись, разобрались благо еще до выборов, за порошенко не голосовали.
2) если йухло решит бомбить киев то не зеленский не порох на это не повлияет.
3) до моего бизнеса не дотянулись донецкие, про мой бизнес не вспоминают зекомандовцы (тьфу-тьфу) зато мой бизнес обилечивали винницкике, главные бл... патриоты...

Звісно визнати це ви не схочете до останнього, але те що захищаєте свій "маня-мірок" з останніх сил вже відчутно.

это фразу тебе нужно в зеркало проговорить))
Оце постійне "а що ваш порох краще?" у порівнянні з рожевими шмарклями зразка 2019 дещо жалюгідне)))

порох намного,намного хуже, но ты не понимаешь ибо зомбирован.
рожевими шмарклями зразка 2019

Изображение
когда Алексей пытается сдержаться и не сказать гадость про зеленского :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс фев 21, 2021 16:19

Dragon

Але тут є люди які пройшли усі стадії тюнінгу та свапу та продовжують любити Субару.
Життя багатогранне, не плутай маршрут "маєток - офіс" з єдиним можливим життєвим шляхом.
Зокрема навіть на Субару-овочі можна покепкувати над крутими німецькими лімузинами коли псується погода або дорога не автобанної якості.
А ще можна порівняти Субари 90-х з новими авто економ-класу, причому теж не на користь останніх.
А ще німецькі авто це відомий "дизельгейт" - нагадати що це?
До речі мобільна ОС Симбіан була вельми непоганою, нажаль.
А тобі треба було не просту Легасі брати, а з сімейства Аутбеків, або ХВ, або Форь - отримав би цікаві моменти у житті й від найовочевіших.
Як ти кажеш не треба нав'язувати єдину точку зору)))


ладно, ведем лик.без по политике немного просветим и по машинам))

Але тут є люди які пройшли усі стадії тюнінгу та свапу та продовжують любити Субару.

swap как понятие подразумевает установку двигателя который не свойственный данному кузову а-ля установка двигателя 2jz-gte в кузов от импрезы, замена мотора в импрезе даже с 1.6 на ej257 не является свапом, я люблю субару, и когда у меня будет ненужных 20-30 тысяч долларов я куплю живую стиху и поставлю в гараже наравне с эво и с2000

Життя багатогранне, не плутай маршрут "маєток - офіс" з єдиним можливим життєвим шляхом.

Алексей, моя работа подразумевает пробеги от 50-70 тысяч в год большинство по трассе, раньше много ездил по европе, сейчас редко, в 2019м году ездил на машине в отпуск в хорватию причем это был не первая поездка в хорватию на машине, также на машине например доезжал в Дувр Великобритания, катался по нюрбургрингу, когда работал в Болгарии плотно поколесил по балканам, ездил в италию через болгарию, сербию,черногорию, хорватию... доезжаю в Триест из Киева через Берегово езжу в один присест, в 4 утра выезжаешь из киева и в 2-3 часа ночи уже в италии.
так что ты лучше прислушайся к тем кто действительно понимает что такое "многогранная жизнь" за рулем и что такое хорошая машина :wink:

Зокрема навіть на Субару-овочі можна покепкувати над крутими німецькими лімузинами коли псується погода або дорога не автобанної якості.

Алексей, твое "кепкування" закончиться ровно там где над тобой захочет поиздеваться хозяин любого современного мерседеса 4матик, ауди кваттро, или бмв хдрайв, как тебе написали где-то ранее прозрение будет крайне болезненным.
то что в каких-то критических условиях импреза может проехать на 100 метров дальше и по большим е..ям чем условная бмв3 хдрайв то это только потому что тебе машину меньше жалко чем хозяину условного бмв))
Мне например моей старой инфинити м37х хватит для того чтобы мягко говоря не отстать от тебя на импрезе нигде, зимой я на ней в такие адские условия попадал что твоей машине наверняка и не снились. В вопросах комфорта та-же инфинити м37х по комфорту запихнет за пазуху очень, очень многих включая аутбеки и прочие трибеки.

А ще можна порівняти Субари 90-х з новими авто економ-класу, причому теж не на користь останніх.

как я уже ни раз писал в субару кроме полного привода плюсов в сравнении с прямыми конкурентами у субару нет.

А ще німецькі авто це відомий "дизельгейт" - нагадати що це?

осенью продал "дизельгейтный" пассат б8 2.0тди с коробкой дсг 2015го года, проехал с нового года по середину августа под 40к км, потом слег в больничку и решил пока лежу поменять на что-то получше, поновее.
Так вот хочу сказать что европейский пассат АХРИНИТЕЛЬНАЯ тачка и не только за свои деньги а вообще, рулится, тормозит, поворачивает, не напрягает, за рулем не устаешь, сидухи эргокомфорт просто бомба, на момент продажи (147 тыс км) износ сцепления был 32 процента а загрузка сажевого фильтра меньше 20, ни одного подтека или проблемного узла, это все что нужно знать о надежности gen3 машин от вага.
и кстати Алексей, любой дизельный ваг во много раз экологичнее твоей импрезы.

До речі мобільна ОС Симбіан була вельми непоганою, нажаль.

я на ios с 2009го года, до сих пор в машине валяется самсунг андроид, мне не нравится.

А тобі треба було не просту Легасі брати, а з сімейства Аутбеків, або ХВ, або Форь - отримав би цікаві моменти у житті й від найовочевіших.
Як ти кажеш не треба нав'язувати єдину точку зору)))

мне не нужен suv ни в каком виде, не моя тема, у меня было более как минимум четыре suv а это более чем достаточно чтобы сформировать мнение.
я как раз говорю что нужно смотреть вокруг а не зацикливаться в рамках одного , пускай и когда-то любимого, бренда))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс фев 21, 2021 16:23

Gosha писал(а): дороги строятся

Не строятся...
Взял калькулятор, порылся в документах - прослезился...
2020 год. Данные из официального письма Укравтодора. За весь прошлый год с бюджетом в 120 млрд грн завершено в верхнем слое только 3 357,6 км автодорог!
В "верхнем слое" - это не сданные в эксплуатацию , а всего лишь два слоя асфальта на которых еще надо делать обочину,отбойники, знаки, разметку, освещение. Это еще надо денег. :evil:
Это текущий и средний ремонт
НОВЫХ, построенных дорог - меньше 100 км
2016-2019 - 9250 км СДАНЫХ в эксплуатацию дорог за 115 млрд.
Дальше простейшие манипуляции с калькулятором.
Лично столкнулся - в 2018 на средний ремонт куска в мою кацапетовку (1000 м) была выделена определенная сумма денех...Через тендер, по средневзвешенной цене на тот момент. По определенным причинам денежки были переданы на ремонт Змиевского участка, в 2020 вернули в громаду. ВСЮ сумму.
Хватило на ремонт 420 м
Опять втыкаем в калькулятор... :evil:
  • 2

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс фев 21, 2021 16:44

Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
И вы не с калькулятором посидите а выедьте за пределы Харькова, проедьте с мое по Украине, тогда обсудим.
Весь прошлый год откатался на 235/45/18 (низкий профиль резины) особо небыло мест где я боялся за резину, раньше на одесской трассе бил диски на резине 245/50/18, могу показать фото, мне ненужен калькулятор если у меня есть глаза.
А вот вам наглядно рассказывают что, где и как.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс фев 21, 2021 16:59

Gosha писал(а):Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
Т.е. ключевики это Некоторые и Проездные?
В три раза меньше по цене в два раза больше - это адекватная плата в нищей стране? :fool:
Не надо трудиться отвечать...
  • 1

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 17:37

Canton писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
Т.е. ключевики это Некоторые и Проездные?
В три раза меньше по цене в два раза больше - это адекватная плата в нищей стране? :fool:
Не надо трудиться отвечать...

Йому ж сама чилачава щось розповіла, його кумір, він йому сліпо довіряє більш ніж статистиці та здоровому глузду :lol:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс фев 21, 2021 17:43

Dragon писал(а):
Canton писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
Т.е. ключевики это Некоторые и Проездные?
В три раза меньше по цене в два раза больше - это адекватная плата в нищей стране? :fool:
Не надо трудиться отвечать...

Йому ж сама чилачава щось розповіла, його кумір, він йому сліпо довіряє більш ніж статистиці та здоровому глузду :lol:

Рауль нормальный мужик...только у него узкая специализация - автомобильная журналистика...ни о каком широком кругозоре речь не идет...и не обучен он добывать информацию, не его это... :beer:
Так что это всё его субъективное IMHO
  • 0

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 17:48

Gosha писал(а):Dragon

Але тут є люди які пройшли усі стадії тюнінгу та свапу та продовжують любити Субару.
Життя багатогранне, не плутай маршрут "маєток - офіс" з єдиним можливим життєвим шляхом.
Зокрема навіть на Субару-овочі можна покепкувати над крутими німецькими лімузинами коли псується погода або дорога не автобанної якості.
А ще можна порівняти Субари 90-х з новими авто економ-класу, причому теж не на користь останніх.
А ще німецькі авто це відомий "дизельгейт" - нагадати що це?
До речі мобільна ОС Симбіан була вельми непоганою, нажаль.
А тобі треба було не просту Легасі брати, а з сімейства Аутбеків, або ХВ, або Форь - отримав би цікаві моменти у житті й від найовочевіших.
Як ти кажеш не треба нав'язувати єдину точку зору)))


ладно, ведем лик.без по политике немного просветим и по машинам))

...
...

Гоша, ти не перенапружуйся у просвітництві на балконі, а то ще застудишся)))
Я чув різні думки, твоя не є остаточною істиною, запевняю.
Усе це я маю на цеберці 1990-х за ціною нижче Ланоса.
Так, повний привод для мене абсолют, мені цілком підходить що це перевага Субару.
Додав 2 см кліренсу, підібрав розмір колес-гуми відповідний умовам - від легкого бездоріжжя до 150 км/год, від Запоріжжя до Львову
Комфорту дещо менше ніж у Фініка звісно але мені цілком вистачає можливостей Субару.
Зокрема й у тому що я спокійно можу полізти на ній туди де фініковод злякається пошкрябати дорогоцінний бампер абощо.
І мені особисто дещо дивно чути як гроші викидаються на низькоппофильну гуму 18 дюймів тощо в очікуванні автобанів під час війни.
Але це твій вибір, насолоджуйся тільки не нав'язуй як зразковий спосіб життя
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Вс фев 21, 2021 18:56, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 17:56

Canton писал(а):
Dragon писал(а):
Canton писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
Т.е. ключевики это Некоторые и Проездные?
В три раза меньше по цене в два раза больше - это адекватная плата в нищей стране? :fool:
Не надо трудиться отвечать...

Йому ж сама чилачава щось розповіла, його кумір, він йому сліпо довіряє більш ніж статистиці та здоровому глузду :lol:

Рауль нормальный мужик...только у него узкая специализация - автомобильная журналистика...ни о каком широком кругозоре речь не идет...и не обучен он добывать информацию, не его это... :beer:
Так что это всё его субъективное IMHO

Я навіть не знаю чи розповідати Гоші про дорогу Н03 на Житомирщині яку ще кілька років тому зробили зразково-європейською, бо він вважає що всі дороги накшталт Золотоноші робить особисто дитячою лопаткою Зе-аматор :lol:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее.

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 18:01

exigo писал(а):
Canton писал(а):
ARMEN писал(а):Ау модеры !

У мене є відмінна пропозиція :D

Установите pls здесь голосовалку по переименованию этой ветки.
Так как название - А жизнь становится все лучше, веселее.- уже давно потеряло свою актуальность.
Предлагаю, поменять на следующие варианты.
1.Рупор Дракона.
2.Факел Порошенко.
3.Факел Дракона.
4.Рупор Порошенко.
5.Дракон - Моя борьба.
Добавляйте если у кого есть другие варианты :crazy:
:lol: :lol:

Это днище...
Не ожидал...
А Dr.Klim свое согласие дал?
Или кто то уже совсем берега попутал?

Дмитрий, никто ничего не путал. Вы не в кабаке, выражайте свои эмоции в культурной форме.
Зы. и название у темы полностью отвечает ее содержанию. Алексей ведёт борьбу с зомби (с его же слов)

Дехто мабуть забув що Dr.Klim не є прихильником Зе та висловлювався із застереженнями теж :evil:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: Dragon и его Mein Kampf

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 18:06

Gosha писал(а):Господа, а вы замечаете как активно Дракон начинает засирать тему огромным кол.вом постов и коптпастов когда зелёнский и компания сделают что-то хорошее или когда написали плохо про порошенко?
Так вот сегодня нарвался на старое видео от радио свобода где прямым текстом говорят что порох и мертвечук если не прямые бизнес-партнёры то порох точно плотно крышует бизнес мертвечука

И про то как они планировали выборы, и про обьединение вокруг «единого проукраинского» ... видео 2018го года...

Панове, а ви помічаєте як активно Гоша намагається відволікати увагу від зашкварів Зе-команди згадуючи старі фейки проти патріотів тощо?
А ви звернули увагу з якою істеричною радістю він коментує 1-2 окремі несистемні позитивні дії Зе-аматора, після 2х років безперервних зашкварів?
А як наш хвалько засірає (с) тему одноманітними беззмістовними коментарями?
Плівок Деркача недостатньо, Бужанський з-під санкцій вітання на передавав?
Шукаєш хоч якось накинути на державників, онови методички, адвоката диявола
  • 1

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс фев 21, 2021 18:38

Gosha писал(а):Dragon
Зустрічна пропозиція на нав'язувати клоунів як єдиний вибір та не поширювати фейки проти тих кого ми аргументовано вважаємо державниками

с твоих слов полный ад в стране должен был настать как минимум год назад, но нет, дороги строятся,

Тобі вже двоє з посиланнями на цифри повідомляють що зроблено менше ніж піариться та дорожче ніж раніше

Gosha писал(а):людей из мордора освобождают,

Раніше звільняли більше та на більш вигідних умовах

Gosha писал(а):санкции против реальных врагов вводятся.

Поки що несистемні та після 2 років жування шмарклей

Gosha писал(а):И кстати еще не прошло и полных двух лет с начала правления зеленского на которые пришелся как минимум ковид 19, а экономика как-то держится.

Економіка почала спад ще до епідемії, тримається на позичаннях тощо, енергетика у дупі

Gosha писал(а):При порохе курс за чуть больше года рухнул с 8 до 27.5 а при зеленском плюс-минус держится хотя судя по твоей панике уже давно должен был улететь глубоко за 100.
так что кто порох державнык или популист это очень спорный вопрос))

Ще у 2012 Сугоняко застерігав про завищений курс, я постив, ще тоді повинно було бути не менше 12.
Потім війна та розрив економічних зв'язків.
Але ж під час війни також зростання пішло, незважаючи на повернення боргів, розходи на оборону тощо.
Навпаки правління Зе почалося з дивного здешевлення долара яке призвело до розбалансування експорту-імпорту тощо

Gosha писал(а):
Армія так працює що разом з міжнародними санкціями зупинила ядерну імперію.
Створення антикорупційних органів виявилося достатньо для безвізу.
Нафтогаз та ін. держмонополії суттєво підвищили ефективність.
Курс?
А може про комуналку згадаєш яку Зе-аматор обіцяв знизити - а що отримали?

1) армии до 2016-2017 года небыло вообще, так что давай не будем, слава обаме животворящему))
2) антикор органы НЕ РАБОТАЮТ от слова вообще.
3) нефтегаз не благодаря а вопреки, уже обсуждали.
4) а может вспомнишь про облгазы и их фактических владельцев? или про свободный рынок газа? про монополию мертвечука на рынке автогаза, еще повспоминать?

Саме у 2014-2017 армія відновлювалася та напрацьовувала досвід, зокрема ППО, Дебальцевська операція вельми вдала.
Антикороргани створені, працюють погано, але Зе ніяк їх не покращує.
Облгази Фірташа це який стирчить у Австрії?
Нафтогаз - по факту було досягнуто, на вигадуй відмовки.
Про "монополію Мертветчука" чув казочки більше

Gosha писал(а):
За майже 30 років до того не створювали, а він створив "усього лише".
І воно розпочало працювати, треба було дотискати щоб ефективність зростала, а ви просто хотіли халяву миттєво

Алексей, ты не понимаешь что такое работать на результат а не просто ходить на работу, обсуждать с тобой эту тему бессмысленно.

Я дуже гарно розумію що таке працювати на результат ще років 10 тому коли наші бізнецмени вимагали прибутку з розробок наукового обладнання не пізніше кварталу та з 200% річних

Gosha писал(а):
Ні, той кого обрали в 1 тур виявився найкращим президентом України.
Не ідеальним але кращим ніж всі інші

пока что по результатам волеизъявления людей лучший президент украины-кучма, только его избрали два раза подряд, все остальное твои личные умозаключения.

Той який створив олігархат - чудовий приклад адекватності соціуму

Gosha писал(а):
Більшість нічого не зрозуміли, повіривши ворожій пропаганді та обіцянкам халяви шоу Коломойського.
Ні, за Зе я не буду топити 100% тому що він проявив себе як людина з низькими професійними та моральними якостями.
Я готовий лише потерпіти якийсь час якщо він робитиме правильні дії, але не вважаю його прийнятним керівником держави.
Довгострокові наслідки його правління будуть дуже важкими, про це ще окремо якщо буде настрій

насчет "не буду топить" ой не зарекайся Алексей, ой не зарекайся :D
человек не из системы предпринимающий правильные действия это именно то что нужно Украине.

А, знов агітація за Зе-аматора пішла, кумедно.
Люди скоро на слово "новоє літцо" будуть плювати

Gosha писал(а):
Ні, це лише невеличкий додаток до тих дій що п'ять років впроваджував Порох тощо.
Наприклад я наводив посилання щодо заборони КПУ яке було зроблено ще здається у 2015.
А ти в курсі що потім через це суди продовжувалися аж до 2019 року?
Ти в курсі що Гаагський суд з 2014 по грудень 2020 розглядав чи підпадають під його юрисдикцію війна Рашки проти України?
Розкажи ще як треба було миттєво зробити усім щастя


мантра о том что все начал порох еще во время своего правления звучит из каждого порохоботского утюга :D
Алексей, скажи что было важнее закрыть КПУ с их неполными 2-3 процентами или вызвиздить из Украины мертвечука, бойко, левочкина, лукаш и иже с ними?
да пихуй пусть потом судятся хоть по 2025 год, но не качают страну изнутри.

По факту було зроблено, а ти намагаєшся применшити.
Риги потім тихесенько сиділи по куточках та навіть голосували за натівські закони за часи Пороха, це зараз вони поверталися та активізовувалися, тепер ходять чутки що Мертветчука валять за проханням Льовочкіна навіть як конкурента

Gosha писал(а):
Ну це ж відомий з 2009 наслідок противсіхства, Гройсман, Голос та інші білопальтові розпорошили проукраїнських, зараз це поступово виправляється.
А у реальному житті коло спілкування навіть більше ніж хотілося б, бо з колективами усе життя працюю.
Тут просто відпочинок у порівнянні.
Заодне маленьке соцдослідження "антизомбі"

про это уже не раз написано, порошенко монополизировал право на "истинный патриотизм" остальные недостаточные патриоты :lol:

Так він "монополізував" діями, у той час як інші лише язиками мололи

Gosha писал(а):
Ну шанси на те що одного дня ви озернетеся та зрозумієте що не туди йшли є.
Наприклад почнуть Київ бомбити, а тут ти згадаєш що я щодо Сирії застерігав.
Або до вашого бізнесу коломойські дістануться.
Звісно визнати це ви не схочете до останнього, але те що захищаєте свій "маня-мірок" з останніх сил вже відчутно.
Оце постійне "а що ваш порох краще?" у порівнянні з рожевими шмарклями зразка 2019 дещо жалюгідне)))

1) многие оглянулись, разобрались благо еще до выборов, за порошенко не голосовали.
2) если йухло решит бомбить киев то не зеленский не порох на это не повлияет.
3) до моего бизнеса не дотянулись донецкие, про мой бизнес не вспоминают зекомандовцы (тьфу-тьфу) зато мой бизнес обилечивали винницкике, главные бл... патриоты...

Особливо це смішно чути зараз, коли рейтинг Зе-команди рухнув вниз через некомпетентність тощо та МВФ відмовляє вчергове.
Щеплення мабуть вже успішно розпочато, випереджаючи африканські країни тощо, так у Зе про народ хвилюються

Gosha писал(а):
Звісно визнати це ви не схочете до останнього, але те що захищаєте свій "маня-мірок" з останніх сил вже відчутно.

это фразу тебе нужно в зеркало проговорить))
Оце постійне "а що ваш порох краще?" у порівнянні з рожевими шмарклями зразка 2019 дещо жалюгідне)))

порох намного,намного хуже, но ты не понимаешь ибо зомбирован.

Порох набагато, набагато краще, навіть з того як у тебе пригорає при будь-якій згадці щодо нього це очевидно.
Тим паче що у мене є звіти західних посадовців та конкретний перелік досягнень його команди, а у тебе лише чилачави та рашапропаганда

Gosha писал(а):
рожевими шмарклями зразка 2019

Изображение
когда Алексей пытается сдержаться и не сказать гадость про зеленского :D

Ні, це Гоша милується комедійним шоу Зе-аматора "як з какаяразнітца у стрибку перевзутися у псевдопатріота")))
Зи. А ми ще не переходимо на особистості?
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Вс фев 21, 2021 20:57, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение EJ20 » Вс фев 21, 2021 19:03

Что насчет покупки порохом телеанала "прямый"?
  • 0

Слава Україні, смерть ворогам!
Аватара пользователя
EJ20
 
Сообщения: 406
Зарегистрирован: Чт апр 05, 2012 10:42
Репутация: 77

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс фев 21, 2021 19:38

Canton писал(а):
Gosha писал(а):Canton
Можете называть это как угодно, по факту многие дороги наконец-то стали проездные.
Т.е. ключевики это Некоторые и Проездные?
В три раза меньше по цене в два раза больше - это адекватная плата в нищей стране? :fool:
Не надо трудиться отвечать...

вы посмотрели видео?
а вообще мне нравится ваша манера общаться в формате монолога с претензией на истину в последней инстанции))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Вс фев 21, 2021 19:49

Gosha писал(а):а вообще мне нравится ваша манера общаться в формате монолога с претензией на истину в последней инстанции))

Я рад за Вас...
Перефразируя -"Когда я прав, а прав всегда я..."
И в отличии от очень многих черпаю информацию не из видосиков, а из документов. И если что то утверждаю - то это и есть истина, в которой уверен на 100%
DIXI
  • 3

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 11