А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вт июл 20, 2021 19:19

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):
Блин, вы с дискредитацией порошенко справляетесь лучше Дракона, продолжайте в том-же духе))

І знов те саме.
Ви водночас намагаєтеся всіх запевнити що у Пороха шансів немає, але у той же час влаштовуєте справжнісіньку істерику при будь-якому згадуванні його досягнень та перспектив.


Тут ты прав - ну нет у петра алексеевича ни одного шанса :cry: :D Он политический труп.

Dragon писал(а):От яскравий приклад - ти насрав мені у репутацію за... згадування реальних досягнень людини!


Я тебе её поправил :D Но прямолинейное пополнение счёта уже начинает напрягать 8) Делай это поинтереснее :D
  • 1

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт июл 20, 2021 20:34

Gosha писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Dragon
Ну так вам ведь давно предложили назовите тему «славим порошенко и обсираем всех кто не порошенко» а то вот это «жизнь становится лучше, веселее» уже дааавно не имеет никакого отношения к теме)

ПС помимо томособезвиза ты не забывай и про другие достижения порошенко такие как восстановление коррупционной вертикали, слив патриотов, схемы с мертвечуком, про…б главного шанса в новейшей истории Украины, ты не стесняйся, пиши всё ;)

...а у відповідь - знов набір фейкових гасел без жодних аргументів та доказів)))

Про яке "відновлення корупційної вертикалі" (с) йде взагалі мова якщо саме за часи Пороха та Ко запрацювало Прозорро, підвищилася прибутковість держкорпорацій тощо тощо тощо?..

Томос та безвіз - це і є частина головного шансу для України, який саме ви завзято намагаєтеся про...ть обираючи Зе-сепарів!!!

Особисті образи у поєднанні з рашепропагандою це ще більш жалюгідно


И всё в очередной раз подтверждается, если Дракон не может написать хвалебную оду сывочолому а таким образом заработать денег ему тема становится не интересна))
Ты в очередной раз доказал что являешься проплаченым «патриотом»))
Алексей, главное чтобы деньги полученные за эту пропаганду пошли тебе на пользу))
ПС Модеры, заметьте я молчу пока никто не впаривает главный провал в новейшей истории Украины или не обращается ко мне напрямую.
Но дракон никак не может обсуждать тему так чтобы не зализывать порошенко, а это уже не объективно.

Обмовки за Фройдом, авжеж.
Коли у тебе лише гроші за пости у думках - то це лише виявляє саме твою справжню мотивацію.
Зокрема нагадую як кілька місяців тому той хто пише під ніком "гоша" брутально увірвався у цю тему щоб відволікати увагу від будь-якого Зе-зашквару.
Саме цей гоша перемикав будь-яке обговорення Зе-зашкварів на Пороха, саме через нього довелося додавати перелік досягнень Пороха у пости - що знов-таки викликало неадекватну реакцію.
Клубні та модери, зверніть увагу як він 1) відмазує Зе-зрадників та 2) накидує на Пороха та 3) накидує на патріотів за будь-якої нагоди.
Пропоную пильно спостерігати за його пропагандистьськими дописами та у разі продовження розглянути доцільність повідомлення на Миротворець.
Зи. До речі, гроші Зе-ботів було б справедливо віддати на волонтерські потреби, наприклад постраждалим через Зе-зрадників
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт июл 20, 2021 20:43

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):
Блин, вы с дискредитацией порошенко справляетесь лучше Дракона, продолжайте в том-же духе))

І знов те саме.
Ви водночас намагаєтеся всіх запевнити що у Пороха шансів немає, але у той же час влаштовуєте справжнісіньку істерику при будь-якому згадуванні його досягнень та перспектив.


Тут ты прав - ну нет у петра алексеевича ни одного шанса :cry: :D Он политический труп.

Ой лишенько, тобто опоненти - некрофіли?!?)))
Тобто вони відчайдушно борються з Порохом виключно через голоси у власних головах, бо він за їхньою ж аффторитетною думкою не має жодних шансів?!?)))
Ти ж їм тільки не кажи що співвідношення рейтингів на 2 році Зе-клоунади з 73:25 вже змінилося до 60:40.
Відповідно через 2 роки легко прогнозувати зворотній рейтинг, перемогу Пороха та посадку Зе-зрадника до в'язниці у кращому для нього ж випадку ;)

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):От яскравий приклад - ти насрав мені у репутацію за... згадування реальних досягнень людини!


Я тебе её поправил :D Но прямолинейное пополнение счёта уже начинает напрягать 8) Делай это поинтереснее :D

Дякую, персонально заради тебе обіцяю посилення боротьби із Зе-ботами!
Уяви який ефективний економічний цикл - отримати грант на дослідження Зе-зомбі, та ще й окрему оплату за кожну відповідь на істерику Зе-зомбі :D
Додана вартість наукового дослідження на фантастичному рівні :D
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Ср июл 21, 2021 01:13

Dragon писал(а):[
Уяви який ефективний економічний цикл - отримати грант на дослідження Зе-зомбі, та ще й окрему оплату за кожну відповідь на істерику Зе-зомбі :D
Додана вартість наукового дослідження на фантастичному рівні :D


Лёш ну я всё понимаю ...куратор, методичка :D Тут вон Гоша написал

Gosha писал(а):И всё в очередной раз подтверждается, если Дракон не может написать хвалебную оду сывочолому а таким образом заработать денег ему тема становится не интересна))
Ты в очередной раз доказал что являешься проплаченым «патриотом»))
Алексей, главное чтобы деньги полученные за эту пропаганду пошли тебе на пользу))


А ты тут же подвердил - Уяви який ефективний економічний цикл - отримати грант на дослідження Зе-зомбі, та ще й окрему оплату за кожну відповідь на істерику Зе-зомбі.

Ну нельзя же так откровенно :shock: Будь на месте куратора поставил бы тебе НИзачот :o
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср июл 21, 2021 07:13

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):[
Уяви який ефективний економічний цикл - отримати грант на дослідження Зе-зомбі, та ще й окрему оплату за кожну відповідь на істерику Зе-зомбі :D
Додана вартість наукового дослідження на фантастичному рівні :D


Лёш ну я всё понимаю ...куратор, методичка :D Тут вон Гоша написал

Gosha писал(а):И всё в очередной раз подтверждается, если Дракон не может написать хвалебную оду сывочолому а таким образом заработать денег ему тема становится не интересна))
Ты в очередной раз доказал что являешься проплаченым «патриотом»))
Алексей, главное чтобы деньги полученные за эту пропаганду пошли тебе на пользу))


А ты тут же подвердил - Уяви який ефективний економічний цикл - отримати грант на дослідження Зе-зомбі, та ще й окрему оплату за кожну відповідь на істерику Зе-зомбі.

Ну нельзя же так откровенно :shock: Будь на месте куратора поставил бы тебе НИзачот :o

Та можна.
Це ж один з методів класичної психіатрії - зголошуватися з фобією пацієнта, уважно вислуховувати його маячню та намагатися зрозуміти її витоки.
Ну наприклад про те що до нас готується вторгнення марсіан які вип'ють мізки людей (і що там пити взагалі у 73%?))) або що Порох водночас (?) забезпечує умови для прибутковості (!) нафтогазу та начебто корупції (?)...
Водночас і те, і те, авжеж)))
І якщо навіть не вилікуємо - опублікуємо дослідження з наочними ілюстраціями щоб у підручники внести діагноз.
До речі, пропоную тобі співавторство!
Доктор Армен, у тебе напрочуд гарно виходить підбурювати піддослідних до загострення маніакальних станів :crazy:

***

М.д. Дракон, м.д. Армен

"Дослідження зомбованих пропагандою у природніх умовах. Екзотичні види маячні та непрацююча логіка"

Це робоча назва, чекаю на рецензії :friends:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Ср июл 21, 2021 10:19

Какие марсиане ? Какие мозги ? :shock: Лёша ты опять плавно сьехал с темы :D Вот тебе наглядно - "екзотичні види маячні та непрацююча логіка". :D :D У тебя там ничего нет.... поделится...для детей ? :crazy:

  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Ср июл 21, 2021 17:02

ARMEN писал(а):Какие марсиане ?

Невже ти не чув про звіти військових відомств США та ін. щодо спостережень НЛО? Весь світ обговорює :shock:

ARMEN писал(а):Какие мозги ? :shock:

Ну от я теж питаю, де були мізки у 73%? :unknown:

ARMEN писал(а):Лёша ты опять плавно сьехал с темы :D

Та ні, все за темою - наука та суспільство разом :ROFL:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Ср июл 21, 2021 23:06

Oleg5383 писал(а):Дитячий садок. Що, правда, не дивно)
Изображение


не детский сад , а старческий маразм, не путайте.
ЗЫ но про фото с трассы вы классно отмолчались, достойно :D

Dragon
Обмовки за Фройдом, авжеж.
Коли у тебе лише гроші за пости у думках - то це лише виявляє саме твою справжню мотивацію.


моя мотивация не давать порохоботам впаривать главный провал в новейшей истории украины, а так обсирайте зеленского сколько хотите, заметьте пока речь не идет о порошенко или ко мне не обращаются напрямую я и не вступаю в диалог)


Зокрема нагадую як кілька місяців тому той хто пише під ніком "гоша" брутально увірвався у цю тему щоб відволікати увагу від будь-якого Зе-зашквару.
Саме цей гоша перемикав будь-яке обговорення Зе-зашкварів на Пороха, саме через нього довелося додавати перелік досягнень Пороха у пости - що знов-таки викликало неадекватну реакцію.


Не несколько месяцев а уже почти год я тебя из раза в раз тыкаю лицом в твои дешевые фейки и манипулятивные высказывания, а ты, когда нечего сказать ибо на примерах доказана твоя неправота, как клоун переводишь тему, выглядит это смешно пока не узнаешь что господину дракону под сраку лет и что в своем окружении он "вельми поважна людина" и тогда становится очень грустно, если этот персонаж в ученой среде "вельми поважна людина" то с ужасом представляешь что там твориться в среднем и нижнем звене и понимаешь почему наша наука в такой глубокой заднице, дешевые манипуляции, обман, подмена понятий, нежелание отвечать за свои слова, брать на себя ответственность, неумение работать на результат, в случае "скользкой" ситуации увиливать от разговора, уходить в другую тему, сваливать.... и глядя на это я не удивлен что все лучшее что было и есть в этой стране в научной сфере или уже свалило или вот-вот свалит...

Клубні та модери, зверніть увагу як він
1) відмазує Зе-зрадників та
2) накидує на Пороха та
3) накидує на патріотів за будь-якої нагоди.
Пропоную пильно спостерігати за його пропагандистьськими дописами та у разі продовження розглянути доцільність повідомлення на Миротворець.
Зи.
До речі, гроші Зе-ботів було б справедливо віддати на волонтерські потреби, наприклад постраждалим через Зе-зрадників


1) доказываю что на каждый зашквар зеленского найдется идентичный, если не больший зашквар пороха, но в 2014-2019 годах нельзя было в слух поливать власть грязью ибо "путiннападе" и "нерозгойдуйте човен"))
2) да, абсолютно поделом накидываю и не только я, о том что из себя представляет порох можно почитать за последние 100 страниц развернуто, да, меня раздражает упоминание порошенко, он нае... ой обманул людей (и меня в том числе), заехал во власть на их доверии и на вере в лучшее и в то что сотни погибших на майдане а потом тысячи в ато были не зря, но по факту кроме томособезвиза ничерта нового не произошло, по сути все вернулось на круги своя только стало дороже, и произошло это не при зеленском а в 2017-2019м годах, а еще порох наладил бизнес с страной агрессором через кума йухла, отодвинул от реальной власти настоящих патриотов сделав их свадебными генералами но притянул коррупционеров которых переодел в вышиванки, заставил говорить на украинском и засейвил через ато, но главное что такое драконам нравятся, за ширмой наигранного патриотизма пороха и его партии скрывается гнилая, двуличная коррупционная личина...

3) накидываю я только на тех кто бьет себя пяткой в грудь и кричит что он патриот ибо патриотизм он абсолютно другой, и еще, не относи себя и своих идолов к патриотам, ни ты ни порох и ко к патриотизму не имеете никакого отношения, у пороха это бизнес и ничего личного, у тебя или фин заинтересованность или порошенко головного мозга, но об этом тебе не раз писал Олег, если ты не способен вникать в смысл того что тебе пишут неглупые люди то это твои проблемы.

Пропоную пильно спостерігати за його пропагандистьськими дописами та у разі продовження розглянути доцільність повідомлення на Миротворець.
Зи.
До речі, гроші Зе-ботів було б справедливо віддати на волонтерські потреби, наприклад постраждалим через Зе-зрадникі

миротворец? :facepalm: :lol: :lol: :lol:

дракон, многие уже более десятка лет наблюдают твое дешевое клоунское и немужское поведение, как ты переобувался в воздухе, как топил за тимошенчиху, потом был типа нейтрален (не знал вилимо куда повернет кривая) а потом примазался к побеждающей революции, классический прыстосуванець, очень похож на главного подлизу пороха одесского Лешу губошлепа))

а модераторам предлагаю за каждое упоминание драконом сывочолого снимать с него 50 грн в фонд помощи форуму ибо политическая реклама должна быть оплачена.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Чт июл 22, 2021 07:07

Gosha писал(а):
Oleg5383 писал(а):Дитячий садок. Що, правда, не дивно)
Изображение


не детский сад , а старческий маразм, не путайте.
ЗЫ но про фото с трассы вы классно отмолчались, достойно :D

Про маразм додам далі.
А про багато інших Зе-злочинів та зловживань саме ти класно відмовчався, достойно (с)))

Gosha писал(а):Dragon
Обмовки за Фройдом, авжеж.
Коли у тебе лише гроші за пости у думках - то це лише виявляє саме твою справжню мотивацію.


моя мотивация не давать порохоботам впаривать главный провал в новейшей истории украины, а так обсирайте зеленского сколько хотите, заметьте пока речь не идет о порошенко или ко мне не обращаются напрямую я и не вступаю в диалог)

Маразм - це називати "головним провалом" (с) те що весь цивілізований світ вважає успіхом України під керівництвом Пороха на той час!
Ні, ти знов брешеш бо неодноразово переводив розмову на Пороха тоді коли ніхто його навіть не згадував.
Це ваша фішка з Зе-методичок чітко, діалоги накшталт "Сьогодні Зе знов налажав - а от ваш Порох років три тому..."

Gosha писал(а):
Зокрема нагадую як кілька місяців тому той хто пише під ніком "гоша" брутально увірвався у цю тему щоб відволікати увагу від будь-якого Зе-зашквару.
Саме цей гоша перемикав будь-яке обговорення Зе-зашкварів на Пороха, саме через нього довелося додавати перелік досягнень Пороха у пости - що знов-таки викликало неадекватну реакцію.


Не несколько месяцев а уже почти год я тебя из раза в раз тыкаю лицом в твои дешевые фейки и манипулятивные высказывания, а ты, когда нечего сказать ибо на примерах доказана твоя неправота, как клоун переводишь тему, выглядит это смешно пока не узнаешь что господину дракону под сраку лет и что в своем окружении он "вельми поважна людина" и тогда становится очень грустно, если этот персонаж в ученой среде "вельми поважна людина" то с ужасом представляешь что там твориться в среднем и нижнем звене и понимаешь почему наша наука в такой глубокой заднице, дешевые манипуляции, обман, подмена понятий, нежелание отвечать за свои слова, брать на себя ответственность, неумение работать на результат, в случае "скользкой" ситуации увиливать от разговора, уходить в другую тему, сваливать.... и глядя на это я не удивлен что все лучшее что было и есть в этой стране в научной сфере или уже свалило или вот-вот свалит...

Упс, "как клоун переводишь тему, выглядит это смешно" (с)))
Але ж це ти постійно переводиш тему з Зе на Пороха - тобто ти визнаєш себе клоуном?)))
Несподівано але доречно, молодець, самокритика це добре!
Все інше як завжди сумбурна маячня, тому глибоко до дупи (с) як ти сам кажеш

Gosha писал(а):
Клубні та модери, зверніть увагу як він
1) відмазує Зе-зрадників та
2) накидує на Пороха та
3) накидує на патріотів за будь-якої нагоди.
Пропоную пильно спостерігати за його пропагандистьськими дописами та у разі продовження розглянути доцільність повідомлення на Миротворець.
Зи.
До речі, гроші Зе-ботів було б справедливо віддати на волонтерські потреби, наприклад постраждалим через Зе-зрадників


1) доказываю что на каждый зашквар зеленского найдется идентичный, если не больший зашквар пороха, но в 2014-2019 годах нельзя было в слух поливать власть грязью ибо "путiннападе" и "нерозгойдуйте човен"))

Виключно у відповідь на твої недолугі закиди нагадую, що Порох реально досяг
- томос,
- безвіз,
- реформа армії та держструктур,
- антипутинська коаліція,
- децентралізація,
- прибутковість держмонополій...
Разом з Яценюком, Клімкіним тощо звісно, не одноосібно, але ж реально зробив для України!!!
Оце ти намагаєшся порівняти із Зе-зрадою???

Gosha писал(а):2) да, абсолютно поделом накидываю и не только я, о том что из себя представляет порох можно почитать за последние 100 страниц развернуто, да, меня раздражает упоминание порошенко, он нае... ой обманул людей (и меня в том числе), заехал во власть на их доверии и на вере в лучшее и в то что сотни погибших на майдане а потом тысячи в ато были не зря, но по факту кроме томособезвиза ничерта нового не произошло, по сути все вернулось на круги своя только стало дороже, и произошло это не при зеленском а в 2017-2019м годах, а еще порох наладил бизнес с страной агрессором через кума йухла, отодвинул от реальной власти настоящих патриотов сделав их свадебными генералами но притянул коррупционеров которых переодел в вышиванки, заставил говорить на украинском и засейвил через ато, но главное что такое драконам нравятся, за ширмой наигранного патриотизма пороха и его партии скрывается гнилая, двуличная коррупционная личина...

Тоді ще раз - замість "ширми" (с) за часів Пороха ми отримали
- томос,
- безвіз,
- реформа армії та держструктур,
- антипутинська коаліція,
- децентралізація,
- прибутковість держмонополій... (с)))
Ти б нарешті порохофобію (с - ти сам визнав) лікувати розпочав, чи що?
Бо вже геть неадекватно виглядає твоя демагогія

Gosha писал(а):3) накидываю я только на тех кто бьет себя пяткой в грудь и кричит что он патриот ибо патриотизм он абсолютно другой, и еще, не относи себя и своих идолов к патриотам, ни ты ни порох и ко к патриотизму не имеете никакого отношения, у пороха это бизнес и ничего личного, у тебя или фин заинтересованность или порошенко головного мозга, но об этом тебе не раз писал Олег, если ты не способен вникать в смысл того что тебе пишут неглупые люди то это твои проблемы.

Добре що ти визнав що накидуєш загалом, додамо до протоколу.
А про "зелень головного мозку" (с - ти ж перший це почав, авжеж?) тобі натякали Андрій, Кантон, Олег+ тощо.
А ще ти накидував на канадського посла за те що він об'єктивно охарактеризував досягнення та проблеми часів Пороха, а ще ти поширював кацапські думки...
Відповідно твоє ІМХО нічого не варте

Gosha писал(а):
Пропоную пильно спостерігати за його пропагандистьськими дописами та у разі продовження розглянути доцільність повідомлення на Миротворець.
Зи.
До речі, гроші Зе-ботів було б справедливо віддати на волонтерські потреби, наприклад постраждалим через Зе-зрадникі

миротворец? :facepalm: :lol: :lol: :lol:

дракон, многие уже более десятка лет наблюдают твое дешевое клоунское и немужское поведение, как ты переобувался в воздухе, как топил за тимошенчиху, потом был типа нейтрален (не знал вилимо куда повернет кривая) а потом примазался к побеждающей революции, классический прыстосуванець, очень похож на главного подлизу пороха одесского Лешу губошлепа))

Я усі ці роки поливав як з пожежного гідранта злочини та дурість Янучара та його посіпак...
Я усі ці роки застерігав яке гівно Кацапія...
При цьому я чітко підтримував помаранчеву команду - Ющенко, Тимошенко, Яценюка та Пороха.
Хто з них проявив себе краще, хто гірше, відповідно змінювалася й підтримка.
Ну ти й брехунець реально, бо це ти ще нещодавно розказував який "гарний хлопець" Азіров, боюся це ти швиденько переобувся на майдан щоб змінити імідж вчасно

Gosha писал(а):а модераторам предлагаю за каждое упоминание драконом сывочолого снимать с него 50 грн в фонд помощи форуму ибо политическая реклама должна быть оплачена.

Ну я просто запропонував би модераторам видалили тебе з форуму за хамство, але це дозволило б тобі уникнути наслідків.
Тому почекаємо ще допоки твоє ім'я стане нарицательним разом із Зе-зрадниками і з тобою ніхто не хотітиме мати будь-яких справ
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Чт июл 22, 2021 08:14

Dragon писал(а):Виключно у відповідь на твої недолугі закиди нагадую, що Порох реально досяг
- томос,
- безвіз,
- реформа армії та держструктур,
- антипутинська коаліція,
- децентралізація,
- прибутковість держмонополій...
Разом з Яценюком, Клімкіним тощо звісно, не одноосібно, але ж реально зробив для України!!!
Оце ти намагаєшся порівняти із Зе-зрадою???

Даже если откинуть все вышеуказанное, достаточно ОДНОГО - СТРАНА ВЫСТОЯЛА. В то время, когда счет реально шел на несколько месяцев. Все должно было хреново закончиться еще осенью 14-го
  • 3

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт июл 22, 2021 08:54

Dragon

Про маразм додам далі.
А про багато інших Зе-злочинів та зловживань саме ти класно відмовчався, достойно (с))


ну так потому что мне плевать, тю)) я за зеленского не голосовал, но миллионом примеров доказываю тебе что он ничем не хуже порошенко))

Маразм - це називати "головним провалом" (с) те що весь цивілізований світ вважає успіхом України під керівництвом Пороха на той час!
Ні, ти знов брешеш бо неодноразово переводив розмову на Пороха тоді коли ніхто його навіть не згадував.
Це ваша фішка з Зе-методичок чітко, діалоги накшталт "Сьогодні Зе знов налажав - а от ваш Порох років три тому..."


Маразм не понимать кто главный провал и почему...
ну так я не разговор переводил а приводил примеры как порошенко мутил по тем-же схемам что и зе, а тебя это разрывает ибо ты не хочешь признавать провалы своего идола (или работадателя?)
ну про методички тут тебе виднее, думаю когда закончится оплата от порошенко и пес мы увидим дивную метаморфозу в дракона фаната зэ))

Упс, "как клоун переводишь тему, выглядит это смешно" (с)))
Але ж це ти постійно переводиш тему з Зе на Пороха - тобто ти визнаєш себе клоуном?)))
Несподівано але доречно, молодець, самокритика це добре!
Все інше як завжди сумбурна маячня, тому глибоко до дупи (с) як ти сам кажеш


и даже здесь как клоун уводишь тему))
над твоим стрелогонством вон чуть выше даже Армен посмеялся, и ткнул тебя в это носом, но ты упорно используешь этот способ ухода от ответов на вопрос :D
ну конечно "сумбурна маячня")) когда сказать нечего ибо снова ткнули носом ты как обычно сливаешься))

Виключно у відповідь на твої недолугі закиди нагадую, що Порох реально досяг
- томос,
- безвіз,
- реформа армії та держструктур,
- антипутинська коаліція,
- децентралізація,
- прибутковість держмонополій...
Разом з Яценюком, Клімкіним тощо звісно, не одноосібно, але ж реально зробив для України!!!
Оце ти намагаєшся порівняти із Зе-зрадою???

-в историческом разрезе для церковных людей пусть важно
-отвалили все кто сомневался но к тому моменту еще не отвалил
-тут только один вопрос в антипутинской коалиции был мертвечук или нет?))
-децентрализация не сработала, бабло осело у местных царьков.
-ну тут не благодаря АЖП (алчному животному порошенко) а вопреки
яценюк нормальную стену кстати построил :D а климкин плавно переобувается в воздухе :lol:


Ти б нарешті порохофобію (с - ти сам визнав) лікувати розпочав, чи що?
Бо вже геть неадекватно виглядає твоя демагогія


ну а тебе пожалуй пора открыто признать платность твоего патриотизма, хотя для 99% окружающих это уже можно сказать признанный факт))

Добре що ти визнав що накидуєш загалом, додамо до протоколу.
А про "зелень головного мозку" (с - ти ж перший це почав, авжеж?) тобі натякали Андрій, Кантон, Олег+ тощо.
А ще ти накидував на канадського посла за те що він об'єктивно охарактеризував досягнення та проблеми часів Пороха, а ще ти поширював кацапські думки...
Відповідно твоє ІМХО нічого не варте


если русский будет говорить что Элтон Джон гей это вовсе не повод не считать его геем только потому что об этом говорит русский (с)
мнение посла предки которого 100500 лет назад свалили из украины а этот приехал спустя сотню лет, потоусовался по раутам, увидел "ширму для драконов" в исполнении порошенко и ко, и теперь опираться на его мнение? ты совсем с дуба рухнул?))

Я усі ці роки поливав як з пожежного гідранта злочини та дурість Янучара та його посіпак...
Я усі ці роки застерігав яке гівно Кацапія...
При цьому я чітко підтримував помаранчеву команду - Ющенко, Тимошенко, Яценюка та Пороха.
Хто з них проявив себе краще, хто гірше, відповідно змінювалася й підтримка


и как ты справляешься с таким тягарем як застереження? не сильно тяжела ноша? :lol: :lol: :lol:
ты кроме как таранить клаву в форуме что сделал? правильно,ничего, звездеть оно ведь не мешки ворочать))
Ну ти й брехунець реально, бо це ти ще нещодавно розказував який "гарний хлопець" Азіров, боюся це ти швиденько переобувся на майдан щоб змінити імідж вчасно

И даже тут ты пытаешься дешево врать, выдергивать фразы из контекста и манипулировать но и здесь я буду мокать тебя мордой в твою ложь ибо дословно моя фраза выглядела так "Азаров в общем-то профи своего дела, ЖАЛЬ НЕ ЛЮБИТ УКРАИНУ"

Ну я просто запропонував би модераторам видалили тебе з форуму за хамство, але це дозволило б тобі уникнути наслідків.
Тому почекаємо ще допоки твоє ім'я стане нарицательним разом із Зе-зрадниками і з тобою ніхто не хотітиме мати будь-яких спра


Если мне память не изменяет то тебя когда-то уже удаляли с форума за бестолковый пустой спам на любую тему, но потом сжалились и вернули ибо цирк без клоуна это такое, даже мне тебя тогда стало жалко и по-моему я голосовал за возврат тебя на форум.
Дракон твое имя уже давно нарицательное особенно на этом форуме и среди бывших субаристов, с тобой уже давно никто не хочет и не имеет дел))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт июл 22, 2021 08:57

Canton писал(а):
Dragon писал(а):Виключно у відповідь на твої недолугі закиди нагадую, що Порох реально досяг
- томос,
- безвіз,
- реформа армії та держструктур,
- антипутинська коаліція,
- децентралізація,
- прибутковість держмонополій...
Разом з Яценюком, Клімкіним тощо звісно, не одноосібно, але ж реально зробив для України!!!
Оце ти намагаєшся порівняти із Зе-зрадою???

Даже если откинуть все вышеуказанное, достаточно ОДНОГО - СТРАНА ВЫСТОЯЛА. В то время, когда счет реально шел на несколько месяцев. Все должно было хреново закончиться еще осенью 14-го


но согласитесь это даааалеко не единоличная заслуга пороха, и как было сказано мной значительно раньше у меня нет особых вопросов к порошенко образца 2014-2016, но потом что-то сильно поменялось.
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Canton » Чт июл 22, 2021 09:12

Really "хвора людина" :shock:
  • 1

Не злопамятный. Просто злой и память хорошая.
Аватара пользователя
Canton
 
Сообщения: 623
Зарегистрирован: Ср фев 10, 2010 15:37
Откуда: Харьков
Репутация: 1051

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Oleg5383 » Чт июл 22, 2021 10:35

Canton писал(а):Really "хвора людина" :shock:

Зато яка плодотворна :D :D :D
  • 1

STI MY 05... Смерть російсько-фашистським загарбникам та їх посіпакам !
Аватара пользователя
Oleg5383
 
Сообщения: 485
Зарегистрирован: Сб янв 09, 2010 13:12
Откуда: Україна, Київ, 25%
Репутация: 363

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Чт июл 22, 2021 10:56

Oleg5383 писал(а):
Canton писал(а):Really "хвора людина" :shock:

Зато яка плодотворна :D :D :D


Если вы про дракона то тут согласен))
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 62