А жизнь становится все лучше, веселее

Юмор, приколы, секс, искусство, философия, религия, выбор товаров и услуг, гороскопы, игры, политика

Модераторы: exigo, Andr3y

Правила форума
Уважаемые пользователи!
Пожалуйста, соблюдайте правила раздела. Просьба уделять особое внимание лексике и не использовать мат. Спасибо.

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 19:02

EJ20 писал(а):Сразу видно, что у одних патриотов рузге язык в почете, а у вторых вообще не в почете, вы даже в своей банке не можете урегулировать какой патриот должен быть. Я вот давно говорю, что я не против, если даже принудительно пусть мову включат, я достаточно хорошо разговариваю и пишу на мове, но для этого не хватит духу ни у одного патриота, что у седого, что у зеленого, зассут как девочки.

Патріот повинен робити хороші справи та визнавати свої недоліки - ось і усе!!!

Якщо чомусь важко перейти на українську - то щонайменше не нападай на неї, а почни неспішно вивчати.

Вибачаюся, ну то напиши хоч щось українською, ну скільки ж можна обидва "я звісно можу, але"???

А от саме для Армена та інших корифеїв поважного віку мовні закони Пороха передбачають поступову м'яку українізацію, щоб вони в магазині призвичаїлися хліб рідною мовою знаходити тощо ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 19:09

ARMEN писал(а):
Gosha писал(а):
человек зашел к Донику, скомуниздил как ему показалось прикольную мысль и принес на форум, даже сравнение с биткойн скомуниздил в комментариях :D :lol: это конечно днище, вы реально не способны самостоятельно мыслить (с)


Они просто солдаты сивого, а солдат не должен думать :D Так Дракон и не отрицает :lol: Он постоянно подчёркивает - это БиБиСи сказало, а вот это известный блогер, а это канадский посол :lol:

Свідки церкви квінтільйонного збагачення щось мають проти алгоритму "прочитав на БіБіСі, обміркував, прокоментував"?
Це ж ви з будь-якого приводу вимагаєте "какіє ваші даказатєльства" (Червона спека) у вигляді всесвітньовідомих ЗМІ :lol:
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс авг 29, 2021 19:20

Dragon
Молодці, добру справу робили, повага.
А кулемети ДШК вони теж модернізували, з майстерень у окопи періодично переміщуючись разом із солдатами?..
Пропаганду рашистів у вільний час розкривали, замість поширення фейків?..
Всі все однаково за обсягом та напрямками робили, чи можлива різниця?..
А на противагу аферисту Семену Семенченку вирішили Зе-уклоніста-афериста обрати?..


каждый делал то что может но "профессиональными" стали далеко не все :D
дада, все что не возвышает пороха то рашепропаганда :lol:

Деякі опоненти" смішать щодо порівнянь Зе-дурня з Гетьманом постійно, зокрема враховуючи феєричну Зе-лажу з митницею -

Усі 46 працівників Галицької митниці, які були відсторонені за рішенням Ради національної безпеки і оборони через підозри в корупції та контрабанді, повернулися на свої посади...

https://lb.ua/pravo/2021/06/25/487863_v ... _rnbo.html

Нагадую читачам, що наш Г. знов використовує метод пропаганди недоречно згадуючи мертветчука


зеленский конечно тупее ибо так цинчтно как порох врать не умеет, но минус-ли это, хрен его знает...

Ще раз нагадаємо що ніхто не примушував лохів платити за контрабас, а валюту під час війни виводити через автошрот не дуже розумне бажання.
Знов таки що заважає Зе-клоуну зараз вирішити питання з розмитненням авто?

тут в качестве примера можно привести гребанную рашку где была идентичная проблема с армянскими машинами и прикинь после одного решения за 2-3 месяца на дорогах таких машин не стало ибо была политическая воля.
сейчас вопрос с растаможкой решен, все работает нормально правда по не совсем адекватным тарифам.

Ну за логікою очком за сидіння тримався твій собрат на БМВ, бо він на новішій та потужніший їхав обережніше ніж я)))
"Селюки" (с) прямо зараз можуть купляти форди, опелі, вольксвагени 1990х у асортименті, що за проблема - по області зокрема жигулів практично вже не видно.
Чи скоріше декому тихцем хочеться саме Ауді А6 "майже нову нахаляву"?
Щодо НОРМАЛЬНИХ законів під час війни то ВР попереднього скликання прийняла до біса різних євроінтеграційних та оборонних законів тощо, мабуть не дійшли руки до халявного автошроту, трішки іншими життєво необхідними зайняті були може?

нет, у хозяина бнв в запасе были как минимум антизанос и наверняка новая или очень свежая зимняя резина, ты даже не понимаешь насколько быстро можно ехать на современной, напичканной электроникой премиальной иномарке по заснеженной дороге.
проблема в том что 20-30 летние форды, жигули, опели это отжатый металлолом на котором невозможно нормально ездить ибо он постоянно ломается.
иномарки премиальных брендов в общем обьеме занимали даже не 10 от растаможеных евроблях, где-то было исследование, самая популярная марка-модель это vw passat b5 , что в ней премиального непонятно.

І тут поліз вихвалятися, мабуть у тебе окрім 19 д. дисків та Зе у житті зовсім порожньо :D

серьезно?)) и это мне пишет отбитый пороходрочер?))


Упс, тобто ти підтверджуєш що більшість нашого бізнесу ніфіга не патріоти.
Те що економіку руйнують кожного дня, армії та рятувальникам не доплачують те що вони повинні, водночас вимагаючи халяви?..
Дякую що підтвердив смутні підозри


ну наконец-то ты начинаешь понимать что такое "социальный договор" между государством и людьми, мы (люди) платим честные налоги но мы хотим видеть куда идут наши деньги, и поверь, с 2014-2017 очень,очень многие честно платили налоги но когда поняли что кроме трепа про армия-мова-вира и томособезвиз нифига не происходит поняли что их мягко говоря обманывают и начали снова оптимизировать...

О, ну тобто ти мої слова через силу але підтверджуєш, ти знов програв, дякую дуже дякую)))

ок, жду ссылку на то что наука и образование финансируется исключительно с госмонополий и крупных плательщиков налогов и ни копейки от фопов, иначе ты снова проявишь себя треплом))

Я ще раз питаю, там вас скільки людей з цього акаунту пише? :D
То ти запевняєш що мої дописи ніхто не читає - то що я весь форум розвалив (с)))
"90% адекватних" (с) нікуди не підуть через кілька приватних срачів - люди йдуть коли розуміють що наробили дурниць та не можуть виправдатися!!!
І до речі пропоную тобі вимити свого рота з милом, щоб менш неприємний у спілкуванні був, хоча й наврядчи допоможе

Да твои "вселенная,жизнь разум" реально никто не читает.
И да, ранее, ты своей политодой сильно разосрал форум и теперь тебя никто не читает ибо некому.
Люди уходят когда видят что невозможно вести нормальный диалог ибо тебя не хотят слышать, 24на7 втирают про томособезвиз, на любую критику крыголама отвечают что ты агенткремля, ну нафига оно большинству надо?)
Это мне и наверное Армену поприколу доводить тебя до исступления, нервных срывов и наблюдать как ты выкручиваешься, переводишь стрелки, пытаешься подменять понятия)) ну и кантона довести до состояния что он игнорирует мои посты ибо сказать нечего))

Це якось виправдовує нестримне бажання декого до вихвалянь іншими марками, дисками, бізнесом, дівчатами, політикою, човнами, волонтерством, податками, просто усім що згадають інші навпаки?.. ;)

Мне на фоне топ 10 форбс вообще нечем хвастаться, и даже должно быть стыдно, но мне однозначно есть куда стремиться))
И то что ты считаешь хвастовством для 90% форума это нормальная жизнь и бизнес и уплата налогов и диски и бизнес и марки отличные от субару это просто не так как у тебя, но ты считаешь что все что отличается от твоего образа жизни это понты но это не так :wink:
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 19:23

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а): если для тебя машина это роскошь и(или) способ доминировать,властвовать, унижать на обледеневшей трассе (пусть и вцепившись очком в сиденье)).

Ну за логікою очком за сидіння тримався твій собрат на БМВ, бо він на новішій та потужніший їхав обережніше ніж я)))


Я бы ехал ещё обережніше :D Твоя красная бестия стоит как два диска его Х-5 го :lol: А может он просто ездить не умеет :D

...
Ну оскільки авто для мене не розкіш та не засіб вихваляння, на відміну від декого))), а засіб впевненого пересування перш за все та задоволення від її можливості зокрема.
При цьому співвідношення вартість-ефективність враховується теж, бо зокрема частину доходів вкладаю у інші справи.
Відповідно там де хтось сциться))) подряпати свій суперпупер БМВ - я можу впевнено пертися напролом з думкою "все одне нову подряпину не помітять серед старих")))

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):ну слава богу, лучше рыжие телочки чем сывочолый крыголам, я грешным делом уже начал думать что ты на пороха подрачиваешь долгими, одинокими вечерами :D
кстати, у меня уже бмв :D дизельная инфинити не зашла, но если начну описывать причины почему скажешь что я здесь понты гоняю))

І тут поліз вихвалятися, мабуть у тебе окрім 19 д. дисків та Зе у житті зовсім порожньо :D


А вот тема поддрачивания на сивого не раскрыта :crazy: :ROFL:

Насправді як я казав є "грецький пантеон" з державників якій я особисто поважаю (Порох, Яценюк, Турчинов, Забродський, Полторак, Муженко, Клімкін тощо).
Але деякі опоненти все звертають на Пороха, щоб потім нас звинуватити що він наш бох)))
Зи. Здається ми відволіктися від рудих дівчат на нудних опонентів ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 20:17

Gosha писал(а):Dragon
Молодці, добру справу робили, повага.
А кулемети ДШК вони теж модернізували, з майстерень у окопи періодично переміщуючись разом із солдатами?..
Пропаганду рашистів у вільний час розкривали, замість поширення фейків?..
Всі все однаково за обсягом та напрямками робили, чи можлива різниця?..
А на противагу аферисту Семену Семенченку вирішили Зе-уклоніста-афериста обрати?..


каждый делал то что может но "профессиональными" стали далеко не все :D
дада, все что не возвышает пороха то рашепропаганда :lol:

Ну тобто ти визнаєш що хтось накшталт Доніка міг зробити більше ніж інші.
І що ви обрали уклоніста.
Дякую, це все що я хотів від тебе почути)))

Gosha писал(а):
Деякі опоненти" смішать щодо порівнянь Зе-дурня з Гетьманом постійно, зокрема враховуючи феєричну Зе-лажу з митницею -

Усі 46 працівників Галицької митниці, які були відсторонені за рішенням Ради національної безпеки і оборони через підозри в корупції та контрабанді, повернулися на свої посади...

https://lb.ua/pravo/2021/06/25/487863_v ... _rnbo.html

Нагадую читачам, що наш Г. знов використовує метод пропаганди недоречно згадуючи мертветчука


зеленский конечно тупее ибо так цинчтно как порох врать не умеет, но минус-ли это, хрен его знает...

Ну тобто ти підтверджуєш що Зе-клоун знов обіс...ався, просто як завжди переводячи стрілки)))

Gosha писал(а):
Ще раз нагадаємо що ніхто не примушував лохів платити за контрабас, а валюту під час війни виводити через автошрот не дуже розумне бажання.
Знов таки що заважає Зе-клоуну зараз вирішити питання з розмитненням авто?

тут в качестве примера можно привести гребанную рашку где была идентичная проблема с армянскими машинами и прикинь после одного решения за 2-3 месяца на дорогах таких машин не стало ибо была политическая воля.
сейчас вопрос с растаможкой решен, все работает нормально правда по не совсем адекватным тарифам.

Тобто ти підтверджуєш що бажаєш царя який все разом зробить незважаючи ні на що.
Тобто Зе все одне недоробив, смертність висока, але головне процес замість результату)))

Gosha писал(а):
Ну за логікою очком за сидіння тримався твій собрат на БМВ, бо він на новішій та потужніший їхав обережніше ніж я)))
"Селюки" (с) прямо зараз можуть купляти форди, опелі, вольксвагени 1990х у асортименті, що за проблема - по області зокрема жигулів практично вже не видно.
Чи скоріше декому тихцем хочеться саме Ауді А6 "майже нову нахаляву"?
Щодо НОРМАЛЬНИХ законів під час війни то ВР попереднього скликання прийняла до біса різних євроінтеграційних та оборонних законів тощо, мабуть не дійшли руки до халявного автошроту, трішки іншими життєво необхідними зайняті були може?

нет, у хозяина бнв в запасе были как минимум антизанос и наверняка новая или очень свежая зимняя резина, ты даже не понимаешь насколько быстро можно ехать на современной, напичканной электроникой премиальной иномарке по заснеженной дороге.

Я неодноразово бачив взимку сучасні преміальні автівки у кюветах, та влітку преміальні автівки на зимовій гумі.
В теорії мабуть електроніка повинна бути еквівалентною 4х4, але життя від твоєї теорії зокрема дещо відрізняється

Gosha писал(а):проблема в том что 20-30 летние форды, жигули, опели это отжатый металлолом на котором невозможно нормально ездить ибо он постоянно ломается.

Ну звісно найдешевший автошрот з ЄС який димить та лежить на землі набагато набагато кращій.
А саме це і є мрія більшості євробляхерів - лімузин за 5 копійок

Gosha писал(а):иномарки премиальных брендов в общем обьеме занимали даже не 10 от растаможеных евроблях, где-то было исследование, самая популярная марка-модель это vw passat b5 , что в ней премиального непонятно.

Ключове слово "з розмитнених".
Преміальними вважаються звісно нові, а ці такі ж самі як ті що давно розмитнені їздять Україною

Gosha писал(а):
І тут поліз вихвалятися, мабуть у тебе окрім 19 д. дисків та Зе у житті зовсім порожньо :D

серьезно?)) и это мне пишет отбитый пороходрочер?))

Пороходрочер (с) це скоріше ти, бо будь-який зашквар звертаєш на "а ваш Порох...")))

Gosha писал(а):
Упс, тобто ти підтверджуєш що більшість нашого бізнесу ніфіга не патріоти.
Те що економіку руйнують кожного дня, армії та рятувальникам не доплачують те що вони повинні, водночас вимагаючи халяви?..
Дякую що підтвердив смутні підозри


ну наконец-то ты начинаешь понимать что такое "социальный договор" между государством и людьми, мы (люди) платим честные налоги но мы хотим видеть куда идут наши деньги, и поверь, с 2014-2017 очень,очень многие честно платили налоги но когда поняли что кроме трепа про армия-мова-вира и томособезвиз нифига не происходит поняли что их мягко говоря обманывают и начали снова оптимизировать...

Авжеж, я пам'ятаю коли заборонили розрахунок готівкою біль ніж 50 000 на добу які істерики тут були)))
Але більше "оптимізовувати" знов почали дякуючи Зе-гетьманцеву та Зе-карантинам тощо.
Ні, ви хочете щоб ваші гроші йшли туди куди ви бажаєте, а не туди куди потрібно.
Ваша "соціальна угода" дуже яскраво у вигляді "євроблях".
Нагадую що кепкування над мовою та томосом тощо - це з рашепропаганди

Gosha писал(а):
О, ну тобто ти мої слова через силу але підтверджуєш, ти знов програв, дякую дуже дякую)))

ок, жду ссылку на то что наука и образование финансируется исключительно с госмонополий и крупных плательщиков налогов и ни копейки от фопов, иначе ты снова проявишь себя треплом))

О, маніпулювати словами намагаєшся, я не казав що нічого від малого бізнесу, я казав що великий бізнес основний платник.
Це відомо ще з 2000х

Gosha писал(а):
Я ще раз питаю, там вас скільки людей з цього акаунту пише? :D
То ти запевняєш що мої дописи ніхто не читає - то що я весь форум розвалив (с)))
"90% адекватних" (с) нікуди не підуть через кілька приватних срачів - люди йдуть коли розуміють що наробили дурниць та не можуть виправдатися!!!
І до речі пропоную тобі вимити свого рота з милом, щоб менш неприємний у спілкуванні був, хоча й наврядчи допоможе

Да твои "вселенная,жизнь разум" реально никто не читает.

Тебе це так турбує?
Взагалі-то внизу є лічільник відвідувань, кілька десятків читачів непрофільної теми це цілком норм, мені достатньо щоб людям щось цікаве викладати

Gosha писал(а):И да, ранее, ты своей политодой сильно разосрал форум и теперь тебя никто не читает ибо некому.

Викручуєшся, авжеж.
Нагадую коротку історію.
Майдан 2013, війна 2014, вибори 2019.
Виявилося купа прихільників янучара, ватяних, зрадофілів, противсіхів, оманутих пропагандою...
Виявилося що тюнінх нажаль під час артобстрілів не дуже допомагає...
Багато хто переїздив...
Хтось допомагав армії...
А потім ви обрали клоуна і не хочете визнавати помилку.
То це не моя проблема, а ваша

Gosha писал(а):Люди уходят когда видят что невозможно вести нормальный диалог ибо тебя не хотят слышать, 24на7 втирают про томособезвиз, на любую критику крыголама отвечают что ты агенткремля, ну нафига оно большинству надо?)

Люди не йдуть з цілого форуму через 1 (!) тему яку можна просто не читати.
Люди йдуть коли зрозуміли що зашкварилися, але не хочуть цього визнавати.
Щодо "томособезвізу" див. вище

Gosha писал(а):Это мне и наверное Армену поприколу доводить тебя до исступления, нервных срывов и наблюдать как ты выкручиваешься, переводишь стрелки, пытаешься подменять понятия)) ну и кантона довести до состояния что он игнорирует мои посты ибо сказать нечего))

Кумедно, тобто коли мене ігнорують то це через те що нецікаво, а коли тебе то це через твою непереможність?)))
Взагалі-то тебе вже багаторазово макнули, але ти просто намагаєшся тримати гарну міну під час поганої гри.
Я вже збився з підрахунку твоїх істерик та мухлювання, зашкварюйся все більше, Зе-адвокате

Gosha писал(а):
Це якось виправдовує нестримне бажання декого до вихвалянь іншими марками, дисками, бізнесом, дівчатами, політикою, човнами, волонтерством, податками, просто усім що згадають інші навпаки?.. ;)

Мне на фоне топ 10 форбс вообще нечем хвастаться, и даже должно быть стыдно, но мне однозначно есть куда стремиться))
И то что ты считаешь хвастовством для 90% форума это нормальная жизнь и бизнес и уплата налогов и диски и бизнес и марки отличные от субару это просто не так как у тебя, но ты считаешь что все что отличается от твоего образа жизни это понты но это не так :wink:

Ні-ні-ні, мій спосіб життя широ не рекомендується 80-90% населення, по-перше для вас це занадто важке життя буде, по-друге мені не потрібна зайва конкуренція у моїй справі)))
Ні, мене цілком влаштовує коли хтось живе інакше, Бехами або дисками хизується в міру тощо...
Але є 2 невеличких нюанси!
1. Не треба цим тролити інших.
2. Під час війни хизуватися розкошами... це трішки нерозумно
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 20:25

Canton писал(а):
EJ20 писал(а):Я вот давно говорю, что я не против, если даже принудительно пусть мову включат

ИМХО - это было бы хорошее решение, государственное... :uaflag1:
Но, подозреваю, не все так просто, слабо согласуется с демократией... поэтому был и выбран путь "лагідной українізації"
Сложно это все, архисложно... :shock:
Не в слабости мочевого пузыря тут дело...

Боюся дивлячись по настроям наших опонентів - треба було геть навпаки(((
Всіх примусово на українську, мовний патруль, виправні роботи за розмову російською...
Також військовий стан та харчування за талонами, віялові вимкнення світла, опалення на мінімум...
Наші шановні опоненти відразу б відчули міцну та турботливу руку царя на собі, поважали б державу безмірно та не хвилювалися б через якісь там євробляхи, бо думали б лише про виживання 8)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс авг 29, 2021 20:53

Dragon

Взагалі-то "ми" розуміємо що податки повинен сплачувати кожен, а "ви" вимагаєте зрозуміти та вибачити (с))) що 80 відсотків хочуть халяви...
Це до питання "розуму"

должен, однозначно, но тот кто платит налоги должен понимать куда они идут, томособезвиз и мыздобулы не предлагать, не канает.
Гороховский недавно сказал что он готов платить в два раза больше налогов если он сможет их напрямую контролировать, очень кстати адекватная мысль.

З освітою, точніше з математикою та логікою, у вас (с))) теж не дуже нажаль)))
Ще з 2019 ми вам наполегливо радили звернути увагу що 25/73 це від 1) кількості виборців які 2) прийшли на виборах.
Тобто згадані тобою цифри не враховують десь близько половини (!) населення, відповідно якщо екстраполювати то можна спокійно помножувати кількість прибічників Пороха вдвічі - десь чверть від усіх якраз виходить

"Что каждый четвертый в стране - это мы" (с) доник. И даже не пытайся манипулировать , он четко написал, а дальше простая математика 48 млн населения, 4.5 ляма проголосовавших за пороха)) так что даже не каждый десятый, точка.
ок, даже если посчитаем 29.9 лямов выборцов по состоянию на 2019 год и 4.5 лямов проголосовавших за пороха то это 15 процентов, так что даже при таком раскладе это фактически каждый седьмой))
ПС манипуляторы из тебя с доником очень так себе :lol: :lol: :lol:

Ми бачимо
- томос,
- безвіз,
- реформи,
- відновлення армії,
- євроінтеграцію,
- дипломатію...
А "ви" нічого не бачите окрім фейків

в том-то и проблема что вы больше ничего не видите, с вами разговаривать не о чем вы зашорены))

Ви фейки не розрізняєте, ви з Зе-зашкварів все на Пороха звертаєте - про що ви торочите взагалі???
на каждый зашквар зе вам приводят зашквар крыголама, но вы кричите "вывсьоврете то рашепропаганда" или "нет, то совсем другое дело", выглядит это каждый раз смешно :D

Ахаха, але це ж ви очікуєте що ваш обранець як цар особисто швидко дивовижно все виправить, особисто зробить вам халявне розмитнення автошроту тощо, особисто війну якось невідомо як зупинить!!!
А ми підтримуємо ще Яценюка, Турчинова, Забродського, Зінкевич та під час війни бажаємо бачити на посаді головнокомандувача фахівця, а не клоуна, а в уряді фахівців, а не клоунів

нет, мы ожидаем что каждый из нас будет честно выполнять свою работу, мы-платить налоги, государство работать для людей а не впаривать сказки про томособезвиз, мыздобулы и работать для очень ограниченного списка людей))

Взагалі-то це ви обрали та підтримуєте Зе-уклоніста, це ви виправдовуєте смертність під час епідемії, хвилюючись лише за стан доріг.
До речі дві доби як по Авдіівці нанесено потужних артударів ворога, десяток військових поранено, ваш Зе-зрадник та ви (с) мовчите разом

мы не избирали и не поддерживаем зелену шмарклю, просто даем понять что он точно не хуже если не лучше сывочолого крыголама.
придут следующие выборы тогда и дадим оценку его действиям своими голосами, точно так как произошло с порохом.

Брехня, вище перерахунок

с удовольствием повторю тебе просчет еще раз :D
"Что каждый четвертый в стране - это мы" (с) доник. И даже не пытайся манипулировать , он четко написал, а дальше простая математика 48 млн населения, 4.5 ляма проголосовавших за пороха)) так что даже не каждый десятый, точка.
ок, даже если посчитаем 29.9 лямов выборцов по состоянию на 2019 год и 4.5 лямов проголосовавших за пороха то это 15 процентов, так что даже при таком раскладе это фактически каждый седьмой))
проголосовало за пороха 4.5 ляма, в киеве живет 2.88 ляма, несложные математические манипуляции выводят цифру 1.56 :D

Авжеж ми пояснюємо чому фейки неможна поширювати, чому кацапам неможна вірити, чому мову потрібно розвивати, а вам (с) "какаяразнітца" лише щоб халява була

не халява а честные правила игры, но в этой стране это воспринимается как халява

Про "вас" все теж саме, не бажаєте бачити що ваш Зе аферист, що ваш анархізм руйнує державу тощо

лучше чем ты и тебе подобные работают на руку хуйлу наверное работать невозможно...

"Противсіхам" теж можна запропонувати мірятися своїми фейковими ІМХО у вузькому колі, щоб не бути обстебаным (с) патріотами

не называйте "патриотами" тех кто разлагает украинское общество изнутри.

Ти не забагато на себе береш оцим своїм "ви - ми"?

Ти не помічаєш що саме намагаєшся усіх знов пересварити?

Чиї методички виконуєш



нет, разделение "вы-мы" это ты начал.

я просто мокаю тебя тупого недолугого недопатриота в твои зашквары и даю тебе понять что ты творишь...
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вс авг 29, 2021 21:03

Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Люди уходят когда видят что невозможно вести нормальный диалог ибо тебя не хотят слышать, 24на7 втирают про томособезвиз, на любую критику крыголама отвечают что ты агенткремля, ну нафига оно большинству надо?)

Люди не йдуть з цілого форуму через 1 (!) тему яку можна просто не читати.
Люди йдуть коли зрозуміли що зашкварилися, але не хочуть цього визнавати.
Щодо "томособезвізу" див. вище


Ломает комментировать твой очередной бред. То что ты пишешь, это набор штампов и если честно уже становиться неинтересно, потому что ты не оригинален :O: Ты должен молиться на нас с Гошей :lol: потому что мы создаём тебе трибуну. А твоему куратору, благодаря нам, приходится тебе отлистывать Вот уйдём мы и тема умрёт, останешься здесь только ты и пару человек.Будешь один постить здесь свои портянки, но читать их никто не станет ибо неинтересно.
  • 1

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение ARMEN » Вс авг 29, 2021 21:07

Gosha писал(а):
я просто мокаю тебя тупого недолугого недопатриота в твои зашквары и даю тебе понять что ты творишь...


Давай оставим его одного посмотрим насколько его хватит ....в гордом одиночестве :lol:
С другой стороны жаль, он такой кумедный :lol:
  • 0

Кацапія має бути знищена.
Аватара пользователя
ARMEN
Патриарх
 
Сообщения: 3894
Зарегистрирован: Вт апр 17, 2007 22:49
Откуда: UKBV UKRAINE
Репутация: 842

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 22:48

Gosha писал(а):Dragon

Взагалі-то "ми" розуміємо що податки повинен сплачувати кожен, а "ви" вимагаєте зрозуміти та вибачити (с))) що 80 відсотків хочуть халяви...
Це до питання "розуму"

должен, однозначно, но тот кто платит налоги должен понимать куда они идут, томособезвиз и мыздобулы не предлагать, не канает.
Гороховский недавно сказал что он готов платить в два раза больше налогов если он сможет их напрямую контролировать, очень кстати адекватная мысль.

Якщо вам (с) дозволити самим обирати куди розподіляти податки - у нам точно не буде ВПС, ППО, медицини та пожежних тощо.
Це навіть не припущення, це на основі розмов у цій темі - тут казали зокрема що допомагати ВПС та ППО не потрібно, бо війна сухопутна лише...
Ви реально не хочете цікавитися що відбувається за межами вашого світогляду, який нажаль дещо штучно вами ж самими та чужою пропагандою обмежений вочевидь

Gosha писал(а):
З освітою, точніше з математикою та логікою, у вас (с))) теж не дуже нажаль)))
Ще з 2019 ми вам наполегливо радили звернути увагу що 25/73 це від 1) кількості виборців які 2) прийшли на виборах.
Тобто згадані тобою цифри не враховують десь близько половини (!) населення, відповідно якщо екстраполювати то можна спокійно помножувати кількість прибічників Пороха вдвічі - десь чверть від усіх якраз виходить

"Что каждый четвертый в стране - это мы" (с) доник. И даже не пытайся манипулировать , он четко написал, а дальше простая математика 48 млн населения, 4.5 ляма проголосовавших за пороха)) так что даже не каждый десятый, точка.
ок, даже если посчитаем 29.9 лямов выборцов по состоянию на 2019 год и 4.5 лямов проголосовавших за пороха то это 15 процентов, так что даже при таком раскладе это фактически каждый седьмой))
ПС манипуляторы из тебя с доником очень так себе :lol: :lol: :lol:

Ну я ж кажу з логікою та математикою у вас не дуже)))

За результатами голосування, Володимир Зеленський отримав 73,22%, за нього проголосували 13,5 мільйона виборців. Петро Порошенко отримав 24,45% – 4,5 мільйони голосів.
Явка по Україні склала 62,09%...

https://vybory.detector.media/2019/04/2 ... rotokoliv/

Gosha писал(а):
Ми бачимо
- томос,
- безвіз,
- реформи,
- відновлення армії,
- євроінтеграцію,
- дипломатію...
А "ви" нічого не бачите окрім фейків

в том-то и проблема что вы больше ничего не видите, с вами разговаривать не о чем вы зашорены))

В тому-то й справа що під час війни за незалежність ГОЛОВНЕ САМЕ ЦЕ, а твої омріяні євробляхи - сміття

Gosha писал(а):
Ви фейки не розрізняєте, ви з Зе-зашкварів все на Пороха звертаєте - про що ви торочите взагалі???
на каждый зашквар зе вам приводят зашквар крыголама, но вы кричите "вывсьоврете то рашепропаганда" или "нет, то совсем другое дело", выглядит это каждый раз смешно :D

Тому що ваші пред'яви до Пороха не витримують серйозного вивчення.
На кожен закид до Пороха є не тільки виправдовування, але й приклади успішних звершень.
А у Зе лише зашквари та дурні виправдовування.
У нас величезні історичні перемоги - у вас мрії про халяву

Gosha писал(а):
Ахаха, але це ж ви очікуєте що ваш обранець як цар особисто швидко дивовижно все виправить, особисто зробить вам халявне розмитнення автошроту тощо, особисто війну якось невідомо як зупинить!!!
А ми підтримуємо ще Яценюка, Турчинова, Забродського, Зінкевич та під час війни бажаємо бачити на посаді головнокомандувача фахівця, а не клоуна, а в уряді фахівців, а не клоунів

нет, мы ожидаем что каждый из нас будет честно выполнять свою работу, мы-платить налоги, государство работать для людей а не впаривать сказки про томособезвиз, мыздобулы и работать для очень ограниченного списка людей))

Томос - важливий крок до незалежності, безвіз - крок до Європи та антикорупційні реформи.
Ще були прозорро - економія мільярдів.
Переозброєння армії - водночас з бойовими діями.
Й так далі.
Оце важливо під час війни за незалежність, а не розмазування вологих мрій "чого б ви хотіли"

Gosha писал(а):
Взагалі-то це ви обрали та підтримуєте Зе-уклоніста, це ви виправдовуєте смертність під час епідемії, хвилюючись лише за стан доріг.
До речі дві доби як по Авдіівці нанесено потужних артударів ворога, десяток військових поранено, ваш Зе-зрадник та ви (с) мовчите разом

мы не избирали и не поддерживаем зелену шмарклю, просто даем понять что он точно не хуже если не лучше сывочолого крыголама.
придут следующие выборы тогда и дадим оценку его действиям своими голосами, точно так как произошло с порохом.

Ви поширюєте фейки проти Пороха та відмазуєте Зе-клоуна - не коли-небудь, а прямо зараз, разом з рашепропагандою.
Вибори можуть бути набагато раніше, а ви намагаєтеся викривити світосприйняття у людей разом з рашистами

Gosha писал(а):
Брехня, вище перерахунок

с удовольствием повторю тебе просчет еще раз :D
"Что каждый четвертый в стране - это мы" (с) доник. И даже не пытайся манипулировать , он четко написал, а дальше простая математика 48 млн населения, 4.5 ляма проголосовавших за пороха)) так что даже не каждый десятый, точка.
ок, даже если посчитаем 29.9 лямов выборцов по состоянию на 2019 год и 4.5 лямов проголосовавших за пороха то это 15 процентов, так что даже при таком раскладе это фактически каждый седьмой))
проголосовало за пороха 4.5 ляма, в киеве живет 2.88 ляма, несложные математические манипуляции выводят цифру 1.56 :D

У ЦВК інші підрахунки, можеш не повторювати демагогію

Gosha писал(а):
Авжеж ми пояснюємо чому фейки неможна поширювати, чому кацапам неможна вірити, чому мову потрібно розвивати, а вам (с) "какаяразнітца" лише щоб халява була

не халява а честные правила игры, но в этой стране это воспринимается как халява

Ага, бажання євробляхи - це звісно дуже "чесні правила гри".
Так, у вас дійсно бажання халяви замість боротьби за незалежність

Gosha писал(а):
Про "вас" все теж саме, не бажаєте бачити що ваш Зе аферист, що ваш анархізм руйнує державу тощо

лучше чем ты и тебе подобные работают на руку хуйлу наверное работать невозможно...

...сказав казкар який повторює меми рашистів проти визначних українських подій, проти мови та патріотів

Gosha писал(а):
"Противсіхам" теж можна запропонувати мірятися своїми фейковими ІМХО у вузькому колі, щоб не бути обстебаным (с) патріотами

не называйте "патриотами" тех кто разлагает украинское общество изнутри.

То не називайте себе патріотами у той момент коли розвалюєте суспільство

Gosha писал(а):
Ти не забагато на себе береш оцим своїм "ви - ми"?

Ти не помічаєш що саме намагаєшся усіх знов пересварити?

Чиї методички виконуєш



нет, разделение "вы-мы" это ты начал.

я просто мокаю тебя тупого недолугого недопатриота в твои зашквары и даю тебе понять что ты творишь...

Ми вказували на помилки та пропонували схаменутися.
Ви підхопили меми щодо "порохоботів".
Вам відповіли іронією щодо Зе-...
Тепер ви кажете що це ми щось розділяємо?
Тебе мокають як недолугого (с) противсіха, який замість об'єднання заради оборони намагається повчати як треба до халяви поспішати
  • 0

Последний раз редактировалось Dragon Вс авг 29, 2021 22:58, всего редактировалось 1 раз.
Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вс авг 29, 2021 22:55

ARMEN писал(а):
Dragon писал(а):
Gosha писал(а):Люди уходят когда видят что невозможно вести нормальный диалог ибо тебя не хотят слышать, 24на7 втирают про томособезвиз, на любую критику крыголама отвечают что ты агенткремля, ну нафига оно большинству надо?)

Люди не йдуть з цілого форуму через 1 (!) тему яку можна просто не читати.
Люди йдуть коли зрозуміли що зашкварилися, але не хочуть цього визнавати.
Щодо "томособезвізу" див. вище


Ломает комментировать твой очередной бред. То что ты пишешь, это набор штампов и если честно уже становиться неинтересно, потому что ты не оригинален :O: Ты должен молиться на нас с Гошей :lol: потому что мы создаём тебе трибуну. А твоему куратору, благодаря нам, приходится тебе отлистывать Вот уйдём мы и тема умрёт, останешься здесь только ты и пару человек.Будешь один постить здесь свои портянки, но читать их никто не станет ибо неинтересно.

Гарна думка, підтримую!

У тиші лунатимуть філософські монологи Дракона, які опоненти будуть демонстративно ігнорувати, тихцем переглядаючи періодично)))

Це вже відбувалося минулої осені-зими, коли ця тема поступово затухала... а потім до неї вліз зі сварками твій юний падаван, та все роздмухав знов ;)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Gosha » Вс авг 29, 2021 23:44

ARMEN писал(а):
Gosha писал(а):
я просто мокаю тебя тупого недолугого недопатриота в твои зашквары и даю тебе понять что ты творишь...


Давай оставим его одного посмотрим насколько его хватит ....в гордом одиночестве :lol:
С другой стороны жаль, он такой кумедный :lol:


согласен, давай, как раз завтра начало новой, важной рабочей недели, все равно будет не до срача на форуме.
пс а кантон так и не ответил :D
  • 0

don"t steal, government hates competition.
Аватара пользователя
Gosha
 
Сообщения: 1025
Зарегистрирован: Вт окт 24, 2006 21:16
Откуда: Киев
Репутация: 126

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Пн авг 30, 2021 10:06

Я дуже вибачаюся... я чесно не хотів... я був категорично проти... ну тобто за... ну тобто щоб взагалі помовчати деякий час... але... :cry:

...але у Зе-команди черговий зашквар :bad:

Українські журналісти почали отримувати наполегливі «пропозиції» видалити зі своїх інформаційних ресурсів новину про ДТП за участю народного депутата Олександра Трухіна («Слуга народу»).

Внаслідок зіткнення автівок постраждали голова комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі, його перекладач [та] ще чотири людини.

Скріншоти пропозицій «видалити матеріал на комерційній основі» оприлюднила у Facebook шеф-редакторка інформаційного агентства «Центр новин» Ольга Вітак.

«В редакцію Інформаційного Агентства «Центр новин» прийшли «листи щастя». Вимагають видалити новину про ДТП Трухіна. От думаю, чи це вже тиск на незалежні ЗМІ?!», - запитується Вітак...

«Різні медіа отримали «листи щастя» від «колег», «комунікаційних компаній» з «проханням» видалити новину про Трухіна із сайту або «залити» за лінком інший матеріал. Ціна питання зняти публікацію із сайту, за нашою інформацією, стартує від $200 і залежить від «авторитетності» медіа, його охоплень і тп.», - йдеться у повідомленні...

https://zn.ua/ukr/POLITICS/zhurnalistam ... nhton.html

Цензурних слів невистачає, Зек-2 по факту %)
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение Dragon » Вт авг 31, 2021 15:56

Зе-команда як вона є - аферисти, крадії та вбивці :bad:

Спочатку був велосипед. Саме на хайпі катання на двохколісному влада Зеленского тріумфально увірвалась в усі шпарини Банкової. Але ось усі зелені, травоїдні і дуже прогресивні уже тиждень мовчать з приводу можливого ДТП свого соратника Олександра Трухіна. Своїх не видають...

Хоча суспільство вражене і шоковане тим, як одночасно повелась влада, поліція і преса, яка спішно знімала новини про аварію з новинних стрічок по 200 доларів, я зауважу одне — ця безкарність наростала як сніжний ком.

Щодо ЗМІ — вони рік тому приховували новини щодо справи "вагнерівців" та щедро поливали помиями Арестовича наші спецслужби. Навіть після зізнання Зеленського, що операцію скасував він особисто — ніхто не вибачився за дезінформацію.

Щодо поліції. У липні за підозрою у керуванні авто в стані наркотичного сп’яніння затримували двох вихідців "Слуг народу" — Євгенія Брагара і Олександра Юрченка. Закінчилось це пшиком, бо "слугам" закони не писані. І урешті — групу поліцейських, які ловили того ж Брагаря відсторонили від служби і оголосили догану. Авторка цих рядків ще у липні висловлювала думку, що таке доміно призведе до непоправного: якогось масового ДТП з поганими наслідками. І уже тоді будуть чухатись усі.

Минув рівно місяць. Влада під егідою великого будівництва зайнялась великим стяговстановленням. І Сашу Трухіна, як "смотрящого" за "слугами народу" на Полтавщини — відрядили займатися урочистостями з нагоди Державного Прапора. Виданню "Полтавщина" вдалось відтворити ці "урочистості". Спочатку було віскі в ресторані "Лілея". На питання: "Саша, може, досить? Тобі ж за кермо", - пан Трухін віджартувався, що закони у нас суворі, але вони не обов’язкові до виконання. Далі була ще зупинка у ресторані "Каспій". А далі — як народний депутат і заступник голови Комітету з питань бюджету проводив залишок дороги — достеменно невідомо. Але з тих коротких повідомлень, які лишились непідчищеними піарниками Трухіна, ясно, що київські візитери так обмивали новий великий стяг, що Олександр Миколайович був найтверезішим.
Що сталось потім на Бориспільському шосе — можна поглянути на відео, яке встиг записати зі стрімінгового сервісу журналіст і експерт ІМІ Олексій Братущак. Троща, кров і переляк двох малолітніх дітей, які їхали в авто, яке через фатальний збіг трапилась на шляху кварталівської "еліти".

Що тепер? Віддуваються усі. Недоброчесні ЗМІ, які вирішили не сваритися із владою, а то на фудкорт, шашлики чи шаурму до президента більше не запросять. Нарешті дочекались хоч якоїсь заяви поліції, яка божиться, що за кермом був зовсім не Трухін. А хто саме — поки не каже. Бо, певне, як у кейсі з Брагарем — боїться, що патрульних відсторонять та випишуть догану. То нічого, що наші депутати літають на дорогах під кайфом і під чарочкою віскі. Мовчить традиційний Михайло Подоляк — який зазвичай демонструє виняткову політичну гнучкість. Мовчить Льоша Арестович, у якого знаходиться можливість і час позловтішатися з осиротілої доньки Ярослава Журавля, а коли у його підшефних факапи, то тут мертва камбала. Так само жодні позитивні блогери ані писнуть — а що тут скажеш? На досвід Китаю не покиваєш, алкоголізм за кермом за останні кілька років забрав людей більше, аніж війна на Донбасі. Тому тут нічим крити.

І головне: абсолютна тиша з боку Зеленського. І питання тут не в тому, що Володимир Олександрович уже у Вашингтоні та чекає важливих переговорів з Джо Байденом. Він відповідальний за тих, кого приручив. Кого знайшов і дозволив скористатися брендом "Слуга народу" на виборах 2019 року. Саме він щедро записував у списки колишніх бізнес-партнерів Ігоря Коломойського та друзів Миколи Тищенка — яким і є Трухін.

Я нагадаю, як на останній пресконференції Володимир Зеленський відповів на питання, чому Коля Тищенко постійно чхає на закон. Чому влаштовував вечірки у ті часи, коли люди шукали за потрійною ціною кисневі маски. Що сказав гарант?
"Вважаю, якщо це невеликі промахи, потрібно пробачити і вони мусять виправляти ситуацію і показувати це, тому що людям завжди потрібно давати другий шанс, якщо вони не злочинці".
Цікаво одне: де у самого Володимира Олександровича проходить та червона лінія, за якою його друзі і партійні соратники можуть вважатися "злочинцями"? Що це має бути? П’яний "слуга" має смертельно врізатись в міжміську маршрутку? Чи повторити досвід мажорної Лєни Зайцевої, яка вбила цілі сім’ї на зупинці в центрі Харкова. Чи депутат поповнить статистику ДТП, коли локальний Шумахер на мінімалках — стає причиною загибелі одразу кількох дітей.

"Кумівства не буде", — обіцяв Володимир Олександрович 5 квітня 2019 року. Але минуло трошки часу — і владні комітети заполонили куми, манікюрниці, подруги і сусіди по криворізькому під’їзду. Десь там був і Саша Трухін — золотий хлопчик, колишній очільник "Полтаварибгоспу", який уміло міняв партійні квитки — в залежності, хто у нас президент. І як стало відомо — у Саші воно родинне, як потрапляти у ДТП і уникати кримінальної відповідальності. Перша дружина Трухіна, Ксені - дочка Олексія Мартинова, партнера Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова по групі Приват. У жовтні 2009 їй було 19 і вона вбила у ДТП 62-річну жінку...

Чи понесе покарання Трухін і його товариші за нетверезе водіння зараз? Він надто потрібна людинка для Колі Тищенка, для бюджетного комітету і взагалі, як ви зрозуміли за попередніми кейсами Брагаря і Юрченка - зловживання за кермом, не є злочином. Справу намагатимуться зам’яти. Плюсом для самого Олександра Трухіна є те, що його фейс є маловідомим для загалу. Якщо переглянути медійну активність за рік — він брав участь у кількох "Право на владу" та якихось студіях НАШ. Врешті — він сам друг Колі Тищенка, а він у нас вважається ледве не стовпом ЗЕ-епохи.

Але — саме історія з масовою скупкою новин про ДТП витягнула непримітну людську і політичну ряску на поверхню. Вона гидотно пахне і її не прикрасити селфі, відеоспамом позитивчику і розповідями про "Олів’є" одне на всіх. Ряску на ймення Трухін відмазуватимуть від крові в ДТП. Бо закон у нас для всіх суворий, але для деяких не обов’язковий для виконання. Радує одне. Трухіна лишать в партії — і так поруч із ґвалтівником Іванісовим та крадієм пива та бюджету Юрченком — "Слуги" зберуть повний флеш рояль. Аби кожен, хто піде на наступні вибори, думав, хто ховається за зеленим фантиком. Щось мені підказує, що цифри 73% у Зеленського уже не буде.

https://espreso.tv/movchannya-zlo-yak-p ... zelenskogo

Вже на БіБіСі -

https://www.bbc.com/ukrainian/news-58385341
  • 0

Останній дракон ;) :uaflag4:
Аватара пользователя
Dragon
 
Сообщения: 8128
Зарегистрирован: Чт янв 31, 2008 01:44
Откуда: Київ, столиця Київської Русі!
Репутация: 1456

Re: А жизнь становится все лучше, веселее

Сообщение igor. » Сб сен 04, 2021 20:01

https://youtu.be/ic9Xc3pYKlU-- Залужний у Яніни :uaflag2:
  • 0

igor.
 
Сообщения: 169
Зарегистрирован: Ср май 23, 2012 21:35
Откуда: Кривбасс
Репутация: 303

Пред.След.

Вернуться в За жизнь и обо всём

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 18