Не предявив працівнику ДАІ "цивілку"

Юридическая консультация по вопросам ДТП, штрафов, бракоразводных процессов :)

Модератор: Shkabur

Не предявив працівнику ДАІ "цивілку"

Сообщение Starcrafter » Чт фев 04, 2010 03:53

03.02.2010р.
Я не пред»явив поліс цивільного страхування. Він в мене є. Дійсний до жовтня 2010р.
Працівником ДАІ був складений протокол за статею 126 ч.1. КУпАП.

Стаття 126. Керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред'явили їх для перевірки
Керування транспортними засобами водіями, які не мають при собі або не пред'явили чи не передали для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, талона до нього, реєстраційних та інших документів, що підтверджують право користування чи розпорядження транспортним засобом, а у випадках, передбачених законодавством, належно оформленого дорожнього (маршрутного) листа або документів на вантаж, що перевозиться, ліцензійної картки на транспортний засіб, а так само поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.


Також в протоколі зазначено, що я порушив пунт 2.1 ПДР України.

Правила дорожнього руху України

2. ОБОВ'ЯЗКИ І ПРАВА ВОДІЇВ МЕХАНІЧНИХ ТРАНСПОРТНИХ ЗАСОБІВ

2.1. Водій механічного транспортного засобу повинен мати при собі:
а) посвідчення на право керування транспортним засобом відповідної категорії і талон, що додається до посвідчення;
б) реєстраційний документ на транспортний засіб (для транспортних засобів Збройних Сил - технічний талон), а у разі відсутності в транспортному засобі його власника, крім того, - свідоцтво про право спільної власності на цей транспортний засіб чи тимчасовий реєстраційний талон;
в) у разі встановлення на транспортних засобах проблискових маячків і (або) спеціальних звукових сигнальних пристроїв - дозвіл, виданий Державтоінспекцією МВС, у разі розміщення реклами, - погодження, що видається підрозділами Державтоінспекції МВС;
г) у встановлених законодавством випадках дорожній лист і документацію на вантаж,
що перевозиться; на маршрутних транспортних засобах - схему маршруту та розклад руху;
на великовагових і великогабаритних транспортних засобах та транспортних засобах,
що здійснюють дорожнє перевезення небезпечних вантажів, - документацію відповідно до вимог спеціальних правил;;
ґ) чинний договір обов'язкового страхування цивільної відповідальності власника транспортного засобу (крім водіїв транспортних засобів Збройних Сил) у разі укладення такого договору.

2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:
а) передати для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;
б) дати можливість перевірити технічний стан, номери агрегатів і комплектність транспортного засобу;
в) дати можливість оглянути транспортний засіб відповідно до законодавства за наявності на те законних підстав.

Наскільки я розумію, не уклавши такий договір я взагалі правил дорожнього руху не порушив і штрафувати мене нема защо. Йдемо далі.
З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про дорожній Рух
Розділ ІІІ
Стаття 16.
Водій зобов'язаний:
мати при собі та на вимогу працівників міліції, а водії
військових транспортних засобів на вимогу посадових осіб
військової інспекції безпеки дорожнього руху Військової служби
правопорядку у Збройних Силах України передавати для перевірки посвідчення, реєстраційні та інші документи, що підтверджують
право на керування транспортним засобом, а також дорожні
(маршрутні) листи і документи на вантаж, що перевозиться (крім
власників транспортних засобів, які використовують їх в
індивідуальних некомерційних цілях), а у випадках, передбачених
законодавством, страховий поліс (сертифікат)
про укладання
договору обов'язкового страхування цивільно-правової
відповідальності власників наземних транспортних засобів та
ліцензійну картку на автомобільний транспортний засіб у разі
надання послуг з перевезення пасажирів і вантажів; ( Абзац другий
частини другої статті 16 із змінами, внесеними згідно із Законами
N 743-IV ( 743-15 ) від 15.05.2003, N 1961-IV ( 1961-15 ) від
01.07.2004, N 3370-IV ( 3370-15 ) від 19.01.2006 )

Тут вже вказано що я таки повинен мати такий поліс. По ідеї в адмін протоколі повинні були написати, що я порушив Закон України «Про дорожгній Рух» Розділ 3. Статтю 16.

Тепер відповідь на питання. «Поліс в мене є, чому ж я його не показав?»

З А К О Н У К Р А Ї Н И
Про обов'язкове страхування цивільно-правової
відповідальності власників наземних
транспортних засобів

21.2. Контроль за наявністю договорів обов'язкового
страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних
транспортних засобів здійснюється:

Державтоінспекцією МВС України під час проведення державного
технічного огляду, реєстрації (перереєстрації) транспортних
засобів, а також при складанні протоколів щодо порушень правил
дорожнього руху ( 1306-2001-п ) та оформленні матеріалів
дорожньо-транспортних пригод;


органами Державної прикордонної служби України під час
перетинання транспортними засобами державного кордону України.

21.3. При використанні транспортного засобу в дорожньому русі
особа, яка керує ним, зобов'язана мати при собі страховий поліс
(сертифікат). Страховий поліс пред'являється посадовим особам
органів, визначених у пункті 21.2 цієї статті, на їх вимогу.

Шановні пани ДАЇшники зупинили мене просто так. Була 00.20хв доби. Я їхав тверезий, ПДР не порушував. Якщо б порушив, то думаю мав би два протокол на руках – один про порушення ПДР, інший за не пред»явлення страхового полісу. І тим не менше, не маючи законних підстав перевіряти наявність страхового полісу, на мене складено протокол про адмін порушення і винесено постанову на сплату 425грн штрафу.

Тепер нюанси. З машини не виходив. Протокол підписував сидячи в своєму автомобілі. Протокол був складений без зазначення свідків події і принесений мені на підпис. При спробі вписати туди своїх свідків (зі мною в авто були дві пассажирки 17го віку, інспектор ДАІ почав виривати мені з рук протокол. Все що я встиг наприсати – перші три букви фамілії одного з свідків. Тепер я розумію що треба було ставити там дві великі букви Z. Там чомусь гальманув і щоб не сваритись, і не створювати конфлікт з працівником ДАІ (до цього моменту вони поводились відносно толерантно) погодився не писати туди нічого. В поясненнях написав, що поліс у мене наявний, вказав його номер, дату видачі та страхову компанію, яка його видала. Вказав на наявність двох свідків у салоні мого автомобіля (написав їхні фамілії та ініціали). Також зазначив, що на момент підпису мною протоколу, крім вказаних мною свідків зазначено не було.
Далі цей п……… пиняє перші два автомобілі і просить водіїв статити свідками. Вони вписуються в протокол. Після чого віддає мені документи на авто і копію протоколу та постанови.

Пара питань до шановної Надії ака The Best Lawyer.
1. Я дійсно мав право не показувати поліс згідно перечислених мною нормативно-правових актів чи я помиляюсь?
2. Якщо подавати скаргу або позив до суду на дії працівника даї і оскарження постанови, які шанси що мене не пошлють в суді в найближчі двері, а постанову залишасть в силі?
3. Чи мають юридичну силу покази моїх свідків? Дівчата ще не мають 18 років.
4. Якимось чином можна довести не правомірне внесення змін в підписаний мною протокол? Маю на увазі внесення свідків до протоколу вже після підписання його мною.
5. Чи є шанс, що отих двох випадкових водіїв запросять до суду? І чи є шанс що вони взагалі з»являться (я б на повістку суду в такому випадку «забив»). Як це практично виглядає в сучасному українському суді.
6. Якщо всі мої викладки про не правомірність перевірки наявності полісу правдиві. Працівник ДАІ перевищив свої повноваження склавши протокол з порушенням законодавства. До якого виду відповідальності його можна притягнути? І як це правильно зробити.
Порадьте що робити в даній ситуації. Хотілося б скасувати постанову (програма мінімум) і притягнути до відповідальності (програма максимум) працівника ДАІ.
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение The Best Lawyer » Чт фев 04, 2010 10:35

Starcrafter

Естт такое замечательное письмо ГАИ


МИНИСТЕРСТВО ВНУТРЕННИХ ДЕЛ УКРАИНЫ
ДЕПАРТАМЕНТ ГОСУДАРСТВЕННОЙ АВТОМОБИЛЬНОЙ ИНСПЕКЦИИ

ПИСЬМО

от 08.02.2008 г. N 4/14-1024

По поручению руководства Министерства внутренних дел Ваше обращение относительно проверки работниками Госавтоинспекции полисов обязательного страхования гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств рассмотрено в Департаменте ГАИ МВД Украины.

В соответствии с пунктом 9 статьи 7 Закона Украины "О страховании" от 07.03.96 N 85/96-ВР страхование гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств относится к обязательному виду страхования. Введение страхования гражданско-правовой ответственности владельцев транспортных средств за убытки, причиненные жизни и здоровью третьих лиц, а также их имуществу, должно создавать условия для укрепления экономической и социальной стабильности в обществе, поскольку потерпевшему лицу гарантируется получение страховой компенсации, а с владельца (водителя) снимается финансовый груз компенсации нанесенных убытков.

Законом Украины "Об обязательном страховании гражданско-правовой ответственности владельцев наземных транспортных средств" (статья 21) запрещается эксплуатация транспортных средств на территории Украины без полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности, а на Госавтоинспекцию (статья 53) возложена обязанность относительно проверки и контроля наличия действующих договоров данного вида страхования.

В случае отсутствия у водителя транспортного средства действующего полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности работник Госавтоинспекции МВД Украины составляет протокол об административном правонарушении, ответственность за которое предусмотрена частью третьей статьи 126 Кодекса Украины об административных правонарушениях в виде штрафа от 8,50 до 17 грн.

Вместе с тем в настоящее время основные приоритеты Госавтоинспекции направлены, в первую очередь, на снижение уровня аварийности и тяжести последствий дорожно-транспортных происшествий, сохранение жизни и здоровья граждан.

В связи с этим личный состав подразделений ГАИ нацелен на предупреждение, выявление и документирование фактов грубых нарушений участниками дорожного движения Правил дорожного движения, которые способствуют совершению дорожно-транспортных происшествий. То есть, транспортные средства останавливаются работниками Госавтоинспекции только при наличии законных для этого оснований - совершении водителем нарушения Правил дорожного движения. Только в таких случаях возможна проверка наличия у водителя полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности.

На сегодняшний день из-за отсутствия в действующем законодательстве соответствующей правовой нормы остановка работниками ГАИ транспортного средства только при условии отсутствия на лобовом стекле автомобиля специального знака (стикера) для проверки наличия у водителя полиса обязательного страхования гражданско-правовой ответственности не производится.

 

Заместитель начальника
ГАИ МВД Украины 
 
С. Левченко 

 

Напечатано:
"Бухгалтер",
N 11, март, 2008 г.
  • 0

The Best Lawyer
 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: Пт окт 09, 2009 14:01
Репутация: 0

Сообщение The Best Lawyer » Чт фев 04, 2010 10:54

Давайте анализировать ситуацию в комплексе.
Если они уже проверяли у Вас документы, то вы обязаны были предъявить полис.
Вопрос в том, имели ли они право останавливать для проверки документов. Вот на чем стоит сконцентрироваться. Вопрос состоит в том, что в случае обжалования появятся новые возможности со стороны ГАИ рассказать, что была плохая дорожная обстановка и у сотрудников возникли сомнения по поводу того, адекватно ли водитель на нее реагировал, был ли он в состоянии вести машину и т.п.
А уже в процесе проверки состояния и документов водителя оказалось, что отсутствовал полис.
Это "крыть" будет сложно.
Пройдемся по вопросам:
1. Я дійсно мав право не показувати поліс згідно перечислених мною нормативно-правових актів чи я помиляюсь?

Если Вас уже правомерно остановили, то дожны были....

2. Якщо подавати скаргу або позив до суду на дії працівника даї і оскарження постанови, які шанси що мене не пошлють в суді в найближчі двері, а постанову залишасть в силі?

Шансы, что пошлют есть всегда. Но попытаться можно. Здесь я склоняюсь к тому, что 30% - за то, чтобы потягаться, 70% - против.

3. Чи мають юридичну силу покази моїх свідків? Дівчата ще не мають 18 років.

Стаття 272. Свідок

Як свідок у справі про адміністративне правопорушення може бути викликана кожна особа, про яку є дані, що їй відомі які-небудь обставини, що підлягають установленню по даній справі.

На виклик органу (посадової особи), у провадженні якого перебуває справа, свідок зобов'язаний з'явитися в зазначений час, дати правдиві пояснення, повідомити все відоме йому по справі і відповісти на поставлені запитання.
В кодексе нету ничего по поводу возраста свидетеля. Хотя я могу предположить, что суд будет ставить под сомнения их показания. Плюс показания, если и будут приняты судом, то даваться они будут в присутствие законных представителей несовершеннолетних (родителей или лиц, которые их заменяют).

4. Якимось чином можна довести не правомірне внесення змін в підписаний мною протокол? Маю на увазі внесення свідків до протоколу вже після підписання його мною.

Напишите заявление в прокуратуру об этом. При учете показаний свидетелей может быть что-то получится. Как вариант, может получится ответственность за злоупотребление властью (ст. 235 прим 1)


5. Чи є шанс, що отих двох випадкових водіїв запросять до суду? І чи є шанс що вони взагалі з»являться (я б на повістку суду в такому випадку «забив»). Як це практично виглядає в сучасному українському суді.

На практике все зависит людей. Привозит свидетелей тот, кому это надо. И это точно не суд.



6. Якщо всі мої викладки про не правомірність перевірки наявності полісу правдиві. Працівник ДАІ перевищив свої повноваження склавши протокол з порушенням законодавства. До якого виду відповідальності його можна притягнути? І як це правильно зробити.
СМ. п 4
  • 0

The Best Lawyer
 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: Пт окт 09, 2009 14:01
Репутация: 0

Сообщение Starcrafter » Чт фев 04, 2010 15:04

Дякую за відповідь.
Завтра завітаю до прокуратури.
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение Starcrafter » Вт фев 16, 2010 22:36

Сходив в прокуратуру. Впринципі зраділи люди свіжій копійці :), після того як почули про два свідки в моїй машині і вписання свідків в протокол після підписання мною протоколу. Те, що моїм свідкам по 17років сказали не проблема. Заяву мав принести на наступний день.
Оскільки місто в нас дуже маленьке, вирішив поспілкуватись з даішником ще раз в спокійній обстановці. Мені ще там довго їздити :). Здзвонились, зустрілись. Домовились, що я не пишу нічого в прокуратуру, він не вносить постанову в базу порушень чи як там її. І взагалі мене більше не рухають - Субару в місті одна.
За тиждень треба буде через знайомого в МРЕО глянути чи не обманув мене ДАІшник. А взагалі тепер вітаємось з ним. :oops:
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение MByte » Ср фев 17, 2010 15:32

Вози с собой страховку и не будет такого гемора. Это все равно, что тебя остановят без документов и ты будешь доказывать, что они не имели права тебя останавливать.
  • 0

Аватара пользователя
MByte
 
Сообщения: 210
Зарегистрирован: Сб июн 02, 2007 10:22
Откуда: Киев
Репутация: 0

Сообщение Starcrafter » Пт фев 19, 2010 00:23

Та тепер вожу. Просто зробити зробив. Але чомусь забрав її до дому з машини. В бардачку лежала стара, так що думав що їжджу із страхівкою.
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение Erema-L » Пт мар 05, 2010 12:21

ул. Ревуцкого возле салона Пежо останавливают - спросили документы - показал, спросили полис - говорю - вон стикер висит - читай. Говорит - не в руки дай бланк договора - говорю не дам - в конце пререканий - показал из салона в руки не давал.

На том и попрощались.
  • 0

Аватара пользователя
Erema-L
 
Сообщения: 837
Зарегистрирован: Пн ноя 19, 2007 19:38
Репутация: 5

Сообщение bugren » Вт мар 09, 2010 03:09

Согласно закону про обязательное страхование (http://zakon.rada.gov.ua/cgi-bin/laws/m ... s80msh8Ie6):

21.2. Контроль за наявністю договорів обов'язкового
страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних
транспортних засобів здійснюється:

Державтоінспекцією МВС України під час проведення державного
технічного огляду, реєстрації (перереєстрації) транспортних
засобів, а також при складанні протоколів щодо порушень правил
дорожнього руху ( 1306-2001-п ) та оформленні матеріалів
дорожньо-транспортних пригод;


Согласно этому закону ГАИшник не может просто остановить автомобиль для проверки документов и просить ГЕОшку, верно?
  • 0

bugren
 
Сообщения: 444
Зарегистрирован: Ср окт 28, 2009 23:39
Репутация: 0

Сообщение The Best Lawyer » Вт мар 09, 2010 10:40

В этом вопросе 2: 1. может ли он остановить; 2. может ли проверить ГО.

Даю нормативку, почитаете, а потом я прокомментирую.

1. Выписка из ПДД
2.4. На вимогу працівника міліції водій повинен зупинитися з дотриманням вимог цих Правил, а також:

а) передати для перевірки документи, зазначені в пункті 2.1;

б) дати можливість перевірити номери агрегатів і комплектність транспортного засобу;

(підпункт "б" пункту 2.4 із змінами, внесеними згідно з
 постановою Кабінету Міністрів України від 22.04.2009 р. N 395)

в) дати можливість оглянути транспортний засіб відповідно до законодавства за наявності на те законних підстав.

2. 2.14. Водій має право:

.....

в) знати причину зупинки, перевірки та огляду транспортного засобу посадовою особою державного органу, яка здійснює нагляд за дорожнім рухом, а також її прізвище і посаду;

г) вимагати від особи, яка здійснює нагляд за дорожнім рухом та зупинила транспортний засіб, пред'явлення посвідчення її особи;

д) оскаржити дії працівника міліції в разі порушення ним законодавства.

На вимогу працівника ДАІ водій, відповідно до пп. "а" і "б" п. 2.4 ПДР, повинен надати для перевірки документи, передбачені для даного виду транспортного засобу п. 2.1 ПДР, дати можливість перевірити технічний стан, номери агрегатів і комплектність транспортного засобу.

Кроме этого,
3. Про затвердження Інструкції з питань діяльності підрозділів дорожньо-патрульної служби Державтоінспекції МВС

Наказ Міністерства внутрішніх справ України
від 27 березня 2009 року N 111

7.3. Зупиняти транспортні засоби в разі порушення ПДР, наявних ознак, які свідчать про їх технічну несправність або забруднення ними навколишнього середовища, а також при наявності даних про те, що вони використовуються з протиправною метою. Оглядати транспортні засоби, перевіряти у водіїв документи на право користування і керування ними, дорожні (маршрутні) листи, наявність страхового поліса (сертифіката) про укладення договору обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів, а у разі спільних з іншими службами ОВС заходів - відповідність вантажів, що перевозяться, товарно-транспортним та іншим документам. Перевіряти транспортні засоби за базами даних автоматизованих інформаційно-пошукових систем Державтоінспекції МВС і в передбачених законодавством випадках доставляти ці транспортні засоби, документи та вантажі до територіальних ОВС для прийняття рішення згідно зі статтею 97 Кримінально-процесуального кодексу України.

Вывод:
1. Останавливать имеют нормативеные основания.
2. Проверять полис ГО имеют основания.

НО база противоречивая, поэтому можно с ними поругаться. Но ПО СУТИ ИМЕЮТ ПРАВО.
  • 0

The Best Lawyer
 
Сообщения: 95
Зарегистрирован: Пт окт 09, 2009 14:01
Репутация: 0

Сообщение Хмарик » Ср июн 23, 2010 11:16

Полис можно не предъявлять, поскольку ПДР это подзаконный акт, а КоАП закон и имеет более значимую юридическую силу!

Стаття 126. Керування транспортними засобами особами, які не мають відповідних документів або не пред'явили їх для перевірки
Керування транспортними засобами водіями, які не мають при собі або не пред'явили чи не передали для перевірки посвідчення водія відповідної категорії, талона до нього, реєстраційних та інших документів, що підтверджують право користування чи розпорядження транспортним засобом, [b]а у випадках, передбачених законодавством, [/b]належно оформленого дорожнього (маршрутного) листа або документів на вантаж, що перевозиться, ліцензійної картки на транспортний засіб, а так само поліса (договору) обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (страхового сертифіката "Зелена картка"), - тягне за собою накладення штрафу від двадцяти п'яти до п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
А "у випадках передбачених законодавством це" это как уже указывали:
при составлении протокола
при ДТП
при регистрации
при ТО
  • 0

Хмарик
 
Сообщения: 1
Зарегистрирован: Ср июн 23, 2010 11:03
Откуда: Львов
Репутация: 0

Сообщение Starcrafter » Сб авг 07, 2010 01:41

Сходив в прокуратуру. Впринципі зраділи люди свіжій копійці :), після того як почули про два свідки в моїй машині і вписання свідків в протокол після підписання мною протоколу. Те, що моїм свідкам по 17років сказали не проблема. Заяву мав принести на наступний день.
Оскільки місто в нас дуже маленьке, вирішив поспілкуватись з даішником ще раз в спокійній обстановці. Мені ще там довго їздити :). Здзвонились, зустрілись. Домовились, що я не пишу нічого в прокуратуру, він не вносить постанову в базу порушень чи як там її. І взагалі мене більше не рухають - Субару в місті одна.
За тиждень треба буде через знайомого в МРЕО глянути чи не обманув мене ДАІшник. А взагалі тепер вітаємось з ним.

Не просто так працівників міліції називають "мусорами".... Доблесний ДАІшник таки вніс протокол в базу порушень. Тепер ТО пройти не можу.
Яку поважну причину можна вигадати для суду чому я за пів року так і не спромігся опротестувати незаконну на мій погляд постанову?
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение Andr3y » Пн авг 09, 2010 09:01

Starcrafter
Ссылку на форум дай, скажешь пол года не могут насоветовать как отмазаццо.
  • 0

Аватара пользователя
Andr3y
 
Сообщения: 11684
Зарегистрирован: Пн май 05, 2008 09:16
Откуда: 3-я планета от Солнца
Репутация: 1799

Сообщение Starcrafter » Пн сен 20, 2010 20:23

Земля кругла. :) Даішнику до моїх батьків прийшлося йти по справі. Довелось йому підчистиити таки базу як і обіцяв.
  • 0

Impreza WRX MY08 Прошивка by MadMax©
Аватара пользователя
Starcrafter
 
Сообщения: 474
Зарегистрирован: Чт ноя 13, 2008 18:28
Откуда: Украина Львівська обл с.Золочів :)
Репутация: -11

Сообщение P.Pavel » Ср сен 22, 2010 15:27

Starcrafter писал(а):Земля кругла. :) Даішнику до моїх батьків прийшлося йти по справі. Довелось йому підчистиити таки базу як і обіцяв.

Заканало :crazy:
  • 0

3.0 бубарик Outback 2006.
Аватара пользователя
P.Pavel
 
Сообщения: 358
Зарегистрирован: Вт фев 02, 2010 19:59
Откуда: куда и собсвенно за чем
Репутация: 1


Вернуться в Юридическая консультация

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 22