Корозія кузова Форестер 2006р , методи та засоби боротьби.

Місто Лева

Модератор: Orest

Корозія кузова Форестер 2006р , методи та засоби боротьби.

Сообщение VitaliyP » Пт мар 19, 2021 19:02

Поділіться досвідом боротьби з корозією на Субару, методи обробки, засоби, на скільки вистачає обробки. Можливо у Львові або області порадите майстрів котрі зроблять якісно з власного досвіду. Корозія на днищі, арках, порогах, на разі не скрізна, тому хочеться обробити завчасно. Дуже подобається автомобіль хочу залишити собі.
  • 0

VitaliyP
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн ноя 30, 2020 13:44
Репутация: 0

Re: Корозія кузова Форестер 2006р , методи та засоби боротьб

Сообщение Lambert » Сб мар 20, 2021 19:47

та все як звичайно, субару в цьому плані - цілком типова машина
спершу - піскоструменева обробка
потім обробляєте очищений метал модифікатором корозії
а далі наносите хімікат який вибрали, їх на сьогодні вже чималий асортимент є

але такі роботи найкраще проводити влітку, в суху і жарку погоду, щоб якнайменше вологи було у повітрі
  • 0

турбопорохобот, атеїст Київського патріархату
Outback BP, 3.0R LPG edition, 2006, lifted, 28" wheels
Forester SG, 2.0 turbo LPG edition, 2003, lifted, 28" wheels
Leone coupe, 1.8 turbo LPG edition, 1988, lifted, 27" wheels
Аватара пользователя
Lambert
 
Сообщения: 840
Зарегистрирован: Вс фев 15, 2009 12:14
Откуда: Ukraine, Kyiv, Vidradny
Репутация: 47

Re: Корозія кузова Форестер 2006р , методи та засоби боротьб

Сообщение VitaliyP » Вт мар 23, 2021 20:37

Lambert писал(а):та все як звичайно, субару в цьому плані - цілком типова машина
спершу - піскоструменева обробка
потім обробляєте очищений метал модифікатором корозії
а далі наносите хімікат який вибрали, їх на сьогодні вже чималий асортимент є

але такі роботи найкраще проводити влітку, в суху і жарку погоду, щоб якнайменше вологи було у повітрі


Дякую, за відповідь.
Я не займався ніколи такими роботами, саме обробкою днища авто, тому і запитую. Інколи користувався перетворювачем іржі, але різні засоби по різному працювали, одні працювали інші ні.
Якраз засоби обробки (хімікати) перевірені мене цікавлять,і на скільки вистачає такої обробки, я готовий купити дорогу хімію, якщо це дає кращий результат.
Маю авто Сітроен Берлінго 2007 року, то там корозія не так поширюється, кузов оцинкований я його тільки з середини обробляв мастикою коли після зими побачив, що підлогове покриття мокре наскрізь.
  • 0

VitaliyP
 
Сообщения: 2
Зарегистрирован: Пн ноя 30, 2020 13:44
Репутация: 0

Re: Корозія кузова Форестер 2006р , методи та засоби боротьб

Сообщение Lambert » Вт мар 23, 2021 22:17

тут не так грає роль крутизна хімії, як ретельність обробки
я в своєму випадку не парився і наніс можливо що найбільш дешманський хімікат - дідівський рецепт "пушсало-нігрол", що вже не раз перевірив на попередніх машинах
це цілком ок, вистачає на пару років вперед, якщо перед тим поверхня металу була очищена і підготовлена
бо якщо наносити "як є" на брудний та іржавий метал - не працюватиме навіть найдорожча хімія
від себе порекомендую засоби типу "велкор" або "body 900" і їх аналоги, з тих причин що воно продається в банках як вже готове до використання, нічого не потрібно бодяжити самостійно
головне - підготувати площу
метал має бути вимитий, очищений від пилу-бруду-корозії, оброблений перетворювачем іржі (або кислотним грунтом) та знежирений
хімікат добре наносити підігрітим, у суху та теплу погоду. за таких умов адгезія до поверхні буде найкраща
  • 0

турбопорохобот, атеїст Київського патріархату
Outback BP, 3.0R LPG edition, 2006, lifted, 28" wheels
Forester SG, 2.0 turbo LPG edition, 2003, lifted, 28" wheels
Leone coupe, 1.8 turbo LPG edition, 1988, lifted, 27" wheels
Аватара пользователя
Lambert
 
Сообщения: 840
Зарегистрирован: Вс фев 15, 2009 12:14
Откуда: Ukraine, Kyiv, Vidradny
Репутация: 47


Вернуться в Львів

Кто сейчас на конференции

Сейчас этот форум просматривают: нет зарегистрированных пользователей и гости: 9